Jump to content

Fudbalska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

U Admiralu sam na nekom freebet tiketu igrao najbolje strelce reprezentacija. Izmedju ostalih sam stavio i tip Sabicer najbojli strelac Austrije. On je takmicnje zavrsio sa samo jednim golom (0 asistencija) i tip je oznacen kao zelen.

 

E sad moje razmisljanje je sledece. U Svici 7 igraca ima po jedan gol. Ako Svica ne da nijedan gol, oni su svi najbolji strelci svoje repke i ukupna kvota koja moze da se dobije je zbir njihovih singl kvota, sto je vise od 50!

 

Taj tip moze lako da se pokrije sa 10unita na Svica 1+ jer je kvota oko 1.60. Ako neki od ovih 7 igraca da gol, odnosno on bude sam najbolji strelac, dobitak je cisto njegova kvota. Ako samo jedan gol da neko ko do sada nije dao golove ukupna pogodjena kvota je preko 55 unita. Ako neki od igraca koji do sada nisu dali gol bude sam najbolji strelac, ulog se vraca.

 

Da li sam nesto propustio?

 

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Jurgen said:

U Svici 7 igraca ima po jedan gol. Ako Svica ne da nijedan gol, oni su svi najbolji strelci svoje repke

 

Mora da se gleda broj asistencija ili minuti na terenu (kao Milosevic 2000.), nema sanse da su se zajebali. Proveri to, pre uplate.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Venecuela - Kanada 1 (2.6)

 

Venecuela je u poslednjih godinu i po dana izgubila samo jednu zvaničnu utakmicu, i to u gostima od Kolumbije u kvalifikacijama za SP. U kvalifikacionoj grupi za SP imaju dvije pobjede, tri remija i taj poraz. Gol razlika 6:3 govori koliko su tvrda ekipa. Na ovom turniru su još podigli nivo i izdominirali u grupi sa sve tri pobjede. Padali su redom Ekvador, Meksiko i Jamajka. 

 

Kanada je isto reprezentacija koja je u velikom naletu. Može se reći da imaju individualno i više kvaliteta od Venecuele, ali nijesu toliko čvrsti a ni disciplinovani. Na SP su dobro igrali ali na kraju su poraženi u sve tri utakmice. 

 

Mislim da je kvota ovoliko velika zbog respekta prema nekim zvučnim pojedincima u sastavu Kanade ali Venecuela je u ovom trenutku bolja selekcija. 

Link to comment
Share on other sites

Liepaja - Vikingur 2 (2)

 

Duel u kvalifikacijama za LK. Liepaja trenutno poslednja u letonskoj ligi. Vikingur ubjedljivo prvi na Farskim ostrvima. Mora se uzeti ovaj meč prije svega zbog groznih izdanja Lijepaje. 

 

Od ostalih mečeva GG na Mališeva - Budućnost i Stjarnan - Linfild. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Juče baš fin dan za juritelje goleva poput mene u ranijim terminima, posle sve tvrdo i tesno bilo.

Nedeljom volim da singliram Italijane ako ih ima od 12:30 2+ prvo, a onda na drugom tiketu da vežem sa još par tekmi u sličnom terminu. Sada sam singlirao Lacio, odigrao dubl sa Brižom i jedan na 200 dingera ispod:

Lazio - Fiorentina 

Heerenven - Groningen

Brugge - Gent

Randers - Midtjylland

 

Ispoštovan i spisak stanara, ispoštovan sistem sa 6 fix-eva i 4/8 GGPP.

 

Spremam jednu 5-8 parova ACCA a u zavisnosti od ishoda ovih goleva u ranijim terminima čačnuću neki lajv i možda zategnem jedan za kasnije utakmice. Sviđaju mi se Lion-Marsej, Štutgart-Dortmund i Bilbao-Selta za goleve.

 

Dubai-CZ više poena

Pariz 2

Arsenal X2

Monaco 1

Štutgart GG

Viljareal-Barsa GG

Vojvodina X2

Sparta P 2

Feyenoord 1 i 2-6

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Charles De Ketelaere said:

Lazio - Fiorentina 

Heerenven - Groningen

Brugge - Gent

Randers - Midtjylland

 


Centralni Italijani jedini izdali. Strašna šansa za Violu i Colpani pogodi stativu. 

 

10 hours ago, Charles De Ketelaere said:

Sviđaju mi se Lion-Marsej, Štutgart-Dortmund i Bilbao-Selta za goleve.


Ovo sam uhvatio ali otišlo na Inter i Lajpcig. Šteta, prštalo na sve tri, poluvremena, oba tima...

 

10 hours ago, Charles De Ketelaere said:

Dubai-CZ više poena

Pariz 2

Arsenal X2

Monaco 1

Štutgart GG

Viljareal-Barsa GG

Vojvodina X2

Sparta P 2

Feyenoord 1 i 2-6


ACCA išla idealno ali novopečeni EL-igaš rešio da usere slavlje, izgubili kao ogromni favoriti. 
 

Singlirao se i Dubai na 3.70 sa produžecima pa malo povadilo. 
 

Sve u svemu, odličan dan za goleve, a nekako uspeh da prdnem u čabar. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...