Jump to content

Fudbalska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Moramtm da uplatim na Hrvate protiv Velsa.

Jeste da je pocetak kvalifikacija,jeste da su tu iznenadjenja najvise moguca,medjutim skoro sve govori u prilog Hrvatske. Domaci teren, samopouzdanje nakon Mundijala, skoro neizmenjen tim, selektor koji je produzio ugovor i kvalitet. Velsanima se povukao Bejl,a i da on igra mislim da bi izgubili. Ne vidim cak ni kako ce gosti ovde do gola.

Pobeda domacina se placa sa kvotom 1.65. Nije neka kvota,ali eto.

Link to comment
Share on other sites

Kontam da je vreme da Sent Luis kao novopeceni MLS-ligash poklekne...
Cetiri pobede u prva cetiri kola, za ekipu u kojoj (jos uvek) ne vidim neki kvalitet za vrh tabele, previse brasho. Mozda me vreme i demantuje, ko zna...
 

Sta znam, Solt Lejk je uvek imao vruc domaci teren na svom Rio Tinto Stadionu. Solidan tim, nije se puno promenio zadnje dve-tri sezone. Ocekivao sam da prosle godine urade vise od ispadanja u prvom kolu plejofa na penale od kasnijeg finaliste zapada, ali imali su malih problema sa povredama + rano zaradjen crveni karton u toj utakmici.

 

Smatram ih cistim favoritima na ovoj utakmici. Mozda bukmejkeri vise znaju od mene, i veruju Sent Luisu vise pa su kvotu postavili ovako visoko, ali ja cu verovati svojoj intuiciji.

Real Salt Lake - St. Louis [email protected] 7/10

Edited by RatzenStadt
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mančester Siti + Real Madrid = 3.2

 

Došlo je vrijeme da Siti uzme LŠ. Haland je kockica koja je nedostajala. Bajern ne treba nikada potcijeniti, ali ne nalaze se baš u najboljem trenutku. Ne blistaju u domaćem prvenstvu, a neočekivano je došla i smjena trenera. 

 

Real je sve ono što Čelsi nije. Uigran, iskusan i stabilan tim. Gazda Čelsija je napravio nevjerovatan bućkuriš sa dovođenjem gomile igrača. Ima tu dosta kvaliteta, ali je gotovo nemoguće napraviti pravu selekciju i uigrati ekipu za kratko vrijeme.

Edited by Kvaratskhelia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mislim da nisam subjektivan kad kažem da je West Ham bolja ekipa od Fiorentine. Soccer plaća 2.85 pobedu WHU što je po meni solidan value. Jest WHU brljavio u PL ove sezone ali su dosadašnji deo ovog kupa sajamskih gradova realno izdominirali sa pola snage Samo su jednu utakmicu odigrali nerešeno, i pored žestoke borbe za opstanak u PL. Poslednja utakmica ljubimca publike, kapitena i omiljenog lika u svlačionici u dresu West Hama daje dodatni motiv ekipi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Do nadoknade vremena žuti kartoni bili 4-2 za Violu,ali Krosvel u 91+ i Boven u 97+ izjednačili
Šteta..posebno što je španski sudija po meni neopravdano produžio utakmicu posle 96.minuta..moglo je biti sveee!! ali nije ni ovako loše..

Link to comment
Share on other sites

Neće biti lako pogoditi finale LŠ..protiv sebe imam i Mekovu predikciju :classic_biggrin:

Ne mislim da će Siti ugaziti Inter. Mislim da se italijanski tim potcenjuje..nisu oni baš bez kvaliteta..međutim,budimo realni,Siti se pita. U poslednjih pet sezona ovo im je drugo finale,a imaju još polufinale i dva četvrtfinala..ako se dobro sećam..u tim utakmicama gubili su od Reala, Čelzija, Totenhema i Liona..sem dvomeča prošle sezone sa Realom, protiv svih ostalih su bili favoriti. Dakle,problem je na mentalnoj strani..pritisak imperativa je činio svoje. I Gvardiolina sklonost da "hemija" tj.izmišlja toplu vodu sa postavkama i taktikama.

Ne očekujem mnogo golova..ne mislim da će biti baš tvrda utakmica,ali ne vidim goleadu. Ni neko rezbijanje Intera.

Pobeda "Građana" se nikako ne plaća..iako ne volim tu igru,možda probam sigurnu pobedu Sitija i dva-tri tačna rezultata - 1:0, 2:0..i eventualno 2:1 kao nekakav osigurač :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam probao par specijala za velikim kvotama za sitno.

 

De brujne gol van 16+Haland gol glavom....kvota 55

Svaki tim izvodi korner iz svakog ugla terena,,,,kvota 25

Inter izvodi korner iz svakog ugla terena.....kvota 12

Sudac ide da gleda VAR monitor 2+ puta na meču.....kvot 8.5

 

 

Jedina relativno ozbiljna opklada koju odigra je kombinacija 1-1&3+  na kvotu 2.8

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja rekoh da sa finalom Lige šampiona završavam sa klađenjem na mečeve,ali neki antepost/outright se može baciti.
Uplatih neku sitninu na to da komšije osvajaju Ligu nacija.

Nije mi posve jasno zašto su poslednji favorit po kvotama,kad u uvom momentu deluju kompetitivnije od svih konkurenata,a nisu pretrpeli značajne kadrovske promene ni u rosteru ni na klupi. Imaju kontinuitet. Imaju i dva izostanka,onaj Livajin nije krucijalan,a faliće im Lovren zbog povrede..imaju,međutim,i drugi svoje probleme..čak i Holanđani koji su im večeras prvi rival u polufinalu. Igra se na vrućem "Tiganju" u Roterdamu,ali prekaljeni su Hrvati da bi pali zbog tribina.

Hrvatska pobednik Lige nacija. Kvota 5,Soccer

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

6.00 kvota na Boliviju sutra protiv Argentine na visokom La Pazu 😄 


Nema sta puno da obrazlazem.

Argentinu svi znate.

Boliviju verovatno slabo poznajete (osim onih koji prate politiku pa znaju za Eva Moralesa, ili "nase gore listove" Kori Udovicki i Branka Marinkovica Jovicevica 😄 ), s dobrim razlogom, jer malo sta vredno pomena nastaje u toj korumpiranoj rupetini, pa cak ni fudbaleri, koje ceo kontinent proizvodi za sve meridijane, tj svi osim Bolivije. I od Venecuele bi bili slabiji (rezultatski) da nemaju pogodnost igranja u nehumanim uslovima na koje su protivnicki timovi neadaptirani. Verovatno ce svi igraci biti iz najvecih klubova te zemlje, Bolivara i The Strongesta, koji su iz La Paza, uz mozda kojeg clana Always Ready-a, koji je iz jos "viseg" El Alta i mozda ubace "nizijski token" iz Bluminga ili Oriente Petrolera. Jedini internacionalni igrac ce biti Marselo Moreno (da, njihov najveci fudbaler u ovom veku jos uvek igra 😄 ) koji sigurno nije zaboravio sta je fudbal iznad oblaka s obzirom da nastupa za klub iz Kvita 😄 

 

Odnos snaga ni u proslosti nije bio puno drugaciji, pa su Bolivijci opet cesto oducavali Argentince na stadionu Ernando Siles, koji je donedavno bio privremeno suspendovan upravo zbog previsoke nadmorske visine. Tradicija susreta ova dva tima u La Pazu sve govori (s leve strane su datumi odigravanja):

image.png

 

 

Uistinu, Bolivijci, cak i za svoje standarde, imaju bas lose rezultate u poslednje vreme, ali i dalje verujem da je vredno igranja. Verujem da ce biti dobra zabava 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...