Jump to content

Fudbalska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

U Admiralu sam na nekom freebet tiketu igrao najbolje strelce reprezentacija. Izmedju ostalih sam stavio i tip Sabicer najbojli strelac Austrije. On je takmicnje zavrsio sa samo jednim golom (0 asistencija) i tip je oznacen kao zelen.

 

E sad moje razmisljanje je sledece. U Svici 7 igraca ima po jedan gol. Ako Svica ne da nijedan gol, oni su svi najbolji strelci svoje repke i ukupna kvota koja moze da se dobije je zbir njihovih singl kvota, sto je vise od 50!

 

Taj tip moze lako da se pokrije sa 10unita na Svica 1+ jer je kvota oko 1.60. Ako neki od ovih 7 igraca da gol, odnosno on bude sam najbolji strelac, dobitak je cisto njegova kvota. Ako samo jedan gol da neko ko do sada nije dao golove ukupna pogodjena kvota je preko 55 unita. Ako neki od igraca koji do sada nisu dali gol bude sam najbolji strelac, ulog se vraca.

 

Da li sam nesto propustio?

 

Link to comment
Share on other sites

Venecuela - Kanada 1 (2.6)

 

Venecuela je u poslednjih godinu i po dana izgubila samo jednu zvaničnu utakmicu, i to u gostima od Kolumbije u kvalifikacijama za SP. U kvalifikacionoj grupi za SP imaju dvije pobjede, tri remija i taj poraz. Gol razlika 6:3 govori koliko su tvrda ekipa. Na ovom turniru su još podigli nivo i izdominirali u grupi sa sve tri pobjede. Padali su redom Ekvador, Meksiko i Jamajka. 

 

Kanada je isto reprezentacija koja je u velikom naletu. Može se reći da imaju individualno i više kvaliteta od Venecuele, ali nijesu toliko čvrsti a ni disciplinovani. Na SP su dobro igrali ali na kraju su poraženi u sve tri utakmice. 

 

Mislim da je kvota ovoliko velika zbog respekta prema nekim zvučnim pojedincima u sastavu Kanade ali Venecuela je u ovom trenutku bolja selekcija. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...