Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Stizem jos da napisem par predloga

Kerber A. - Friedsam A.-L. hs1(-1.5) @1.87 Mozzart
Da ispostujem Kerber i probam jos jednom da je pogodim. Ne bih sirio pricu,jednostavno je bolja,kompletnija i iskusnija teniserka. Inace nisam ljubitelj hendikep setova kod dama,pa manji ulog.

Pliskova Ka. - Garcia C. vise od 20.5 gemova @1.75 Soccer
Ni jedna ni druga nisu najjace na reternu,a obe imaju sasvim solidne servise pa se nadam da brejkovi nece bas biti cesti. Na to ukazuju i svi njihovi medjusobni mecevi u kojima je svaki put bilo vise od 20 gemova,a takvih je meceva bilo 6,sto znaci da je uzorak dobar (valjda nece bas danas otici u 'minus')

Link to comment
Share on other sites

Tri su razloga sto drugi predlog nije bio dobitni:
Prvi (i najvazniji): zakasnio sam sa uplatom. Preksinoc se mogla naci granica od 19.5 gemova sa samo nesto manjom kvotom (1.70). Umesto da odmah odreagujem,cekao sam jucerasnji dan i naravno doslo je do pomeranja granica i kvota,na moju stetu. Staro pravilo kladjenja je da se dobre kvote ili granice hvataju sto pre.
Drugi:volsebni prvi set
Treci:izuzetno los i malodusan finis meca Pliskove koja ga je odigrala kao da nije prva nositeljka,pri cemu na obe set lopte nije odigrala bukvalno nista.

 

Link to comment
Share on other sites

Pospisil V. - Raonic M. prvi set vise od 10.5 gemova @1.89 Meridian
Mislim da je svima jasno zasto ovakav predlog. Pospisil cak vodi u medjusobnim mecevima pa ocekujem da posebno od starta pruzi zilav otpor favoritu,a kvota da ce prvi set ici u produzetak je sasvim dobra.

Sabalenka A. - Azarenka V. 2 @1.90 Soccer
Izjednacene kvote govore same po sebi dosta. Ocekuje ne nezivestan mec u derbiju dana. Slazem se sa tim,ali dajem prednost Viki pa mi je ova kvota na nju ekstra. Prosle godine ju je Sabalenka izbacila ovde,ali imam utisak da ce doci do revansa. Azarenka iga bolje u poslednje vreme,igra i pametnije dok je Sabalenka vise udaracica,ali nema oni formu i samopouzdanje od prosle godine.

Svidja mi se Kuznetsov - Khachanov 4-5 setova,ali bih voleo da vidim sta je @Ser Jaime! Rickon! Dickon.odabrao..

Link to comment
Share on other sites

Juče pogodim na tiketu Berankisa 1, na 2.1 kvotu, i obori me Hjuston na -2.5 🙂 

 

Na Jabeur mi je primamljiva kvota, očekivao sam nešto nižu @ 1.53.

 

Meni je i Marej za 4-5. Mislim da koliko god da je raspadnut od prošlog meča, da će uzeti barem set. Istu igru bih odigrao i na Dimitrov-Fučovič

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Propala mi outright uplata na Raonica.
Dobro je da su mi oba singla prisla juce,pa je to opralo malo gorak ukus.

Danas ce,po svemu sudeci,biti pauza za mene. Toliko je losa ponuda,bar za mene.
Prekjuce sam (naivno) ocekivao da ce Filip biti kladionacrski autsajder,ali nisu ni klade sisale vesla - gledaju i oni meceve. :classic_biggrin: Posto gledaju onda i vide da je Krajinovic u boljoj formi i da ce mu uslovi igre vise pogodovati,tako da Somborac jeste opravdani favorit,ali ne na sadasnju kvotu. 1.55/1.60 je zaista tanko za podrzati. Ja i navijacki i objektivno ocekujem njegovu pobedu,ali kladionicarski gledano je necu preporuciti.

Gledao sam neke kontra-hendikepe kod zena,ali sam na kraju i od toga odustao. Danas samo laganica navijanje za Fikusa,a sa boljom ponudom cu se i ovde aktivirati.

Link to comment
Share on other sites

Na US Open temi mi je zanimacija terati sprdnju sa Pironkovom. Ustvari to cinim otkako se prijavila za turnir.

Medjutim..kad ono..meni se zaista dopada ideja da Pironkova danas uzima set Doni Vekic. Ona ima 3-0 protiv Hrvatice,bez izgubljenog seta i sve na betonu. Ok,sve je to bilo pre njene pauze od tenisa i Vekic je napredovala,ali Pironkova igra vrlo agresivan tenis,Dona nije poznata po nekoj bajnoj defanzivi,pa me uopste ne bi cudilo da ispusti set kao protiv Pliskove u prvom kolu.

Kvota mi njije bas po ukusu..to je mali problemcic..

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Crni Bombarder said:

Na US Open temi mi je zanimacija terati sprdnju sa Pironkovom. Ustvari to cinim otkako se prijavila za turnir.

Medjutim..kad ono..meni se zaista dopada ideja da Pironkova danas uzima set Doni Vekic. Ona ima 3-0 protiv Hrvatice,bez izgubljenog seta i sve na betonu. Ok,sve je to bilo pre njene pauze od tenisa i Vekic je napredovala,ali Pironkova igra vrlo agresivan tenis,Dona nije poznata po nekoj bajnoj defanzivi,pa me uopste ne bi cudilo da ispusti set kao protiv Pliskove u prvom kolu.

Kvota mi njije bas po ukusu..to je mali problemcic..

Iako je pobedila Muguruzu i izbila mi lepe pare iz džepa, nisam smeo da je odigram danas, iako je bila jako primamljiva kvota. Razbija i Donu trenutno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja uhvatio fin dubl sinoc:set Pironkova + pobeda Sakkari 

Danas cu opet preskociti igranje..eventualno da sastavim neku "zmijicu",cisto da se isprati.
Predlog ide za sutra:

Cornet A. - Pironkova T. 2 @1.90  Soccer
Igram na Cvetu dok ide. A ide joj jako dobro. Korne je jedna od igracica koja igru bazira na defanzivi i koja ne rizikuje mnogo u napadu. To znaci da nece biti puno laganih i besplatnih poena za Pironkovu,ali po onome sto sam video nije bas Francuskinja nepobediva. Imam utisak da je Bugarka neopterecena ocekivanjima i zato i jeste u "zen" elementu..kvote su izjednacene, ocekujem tezak mec,ali mislim da je Cveta cak i blaga favoritkinja pa uzimam ovih 1.90

Link to comment
Share on other sites

Quote

Stoga se i Mozzart kladionica potrudila da se ovaj nesrećni meč što pre zaboravi, pa će tako isplatiti sve igrače koji su tipovali da će Đoković biti šampion Ju-Es Opena za 2020. godinu! Dakle, ne vraćamo samo ulog, već isplaćujemo punu kvotu kao dobitnu!

Možda su najgora kladionica što se tiče kvota i samog igranja, ali im je marketing daleko iznad svih

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam malo ponudu za danas sa naglaskom (logicno) na mec Pironkova - Vilijams. Zeleo sam da vidim da li su kladionice napravile neki previd.
Moram da kazem kako mislim da nisu. Granica od 5.5 gemova je postavljena kako treba.

Sad..ima rezona "terati" hendikep na obe strane (smanjeni/povecani). I na obe strane ima pro&contra razloga. Pa,ako se odlucim za nesto,onda cu napisati..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...