Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

32 minutes ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Anderson-Zverev  4-5 setova   kvota 1.7  kladionica Soccer.  Školski primer božića u leto.  Jedino ne znam dal da ga igram solo ili u dublu sa kecom na Rusiju protiv Srbije, ali mi puno da čekam do četvrtka. 

Singl. Pa kad uzmes lovicu onda lupis singl na Ruse :lala2:

Edit:dopada mi se predlog. Imam i ja neke zamisli,ali najpre bih da plasiram nesto od mojih outright igara..za ceo turnir

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Ovako (kako?)

Prosli US Open ostace zlatnim slovima upisan u mom imaginarnom (stvarno je imaginarni) kladionicarskom tefteru. U obe konkurencije sam pogodio krajnje pobednike: Nadala na kvotu 4 i Andresku na kvotu 19. Taj pogodak na Kanadjanku je ujedno i najveca kvota koju sam pogodio na tom outright trzistu. 
I za ovaj US Open sam spremio dva takva predloga. Slicna,zapravo.jer necu gadjati krajnje pobednike.

Problem je sto niti jedna domaca kladionica u ponudi nema jedan predlog,a Meridian mi ga je odbio kroz opciju 'slobodna igra'.

Naime,zeleo sam da uplatim dogadjaj/igru - Serena Williams pobednica US Opena - NE. 
Ubedjen sam da Serena nece osvojiti rekordni slem koliko god ga zarko zelela i koliko god da americka teniska javnost bude uz nju. Ovo kazem nevezano za njen zreb ili predvidjanja kladionica. 
Otkako se sezona nastavila ona nije ni blizu standarda igre koja je potrebna da bi se osvojio slem. Govorim o onome sto sam gledao. Serena se veoma mucila protiv teniserki koje bi inace lagano pobedjivala sa igrom makar blizu njene najbolje. Ona je trebala da izgubi od jedne Arantxe Rus (iz Holandije) sto je samo po sebi smesno obzirom na reputaciju jedne i druge. Uzela je prvi set u tb,odmah napravila brejk u drugom i kada se ocekivalo da odjuri sa pobedom,pretrpela je dupli brejk i izgubila set. U trecem setu opet rani brejk Amerikanke i kada je servirala za pobedu pretrpela je brejk,pa onda jos jedan i odjednom je Rus servirala za mec! Provukla se kroz jos jedan tb i mada je posle rekla da je igrala dobro,duboko u sebi je morala znati da je to daleko od istine. Isto je rekla i posle poraza od Rogers i nikakve znake popravke igre nije pokazala. Onda je dosla Sakkari i dobila je.

Nema sanse da bi gubila od Rogers i Sakkari i provukla se protiv Rus da joj igra stima. Negde sam citao da je menjala tehniku servisa,da cak ima i novi reket..ne znam..znam samo to da su posle njenih izdanja svi alarmi u njenom stabu sigurno upaljeni. 
Njena jedina sansa je da konto servisa dobija masu laganih poena jer u u duzim izmenama nema prednost. Takodje,da meceve dobija brzo jer ne moze da priusti sebi da provodi mnogo vremena na terenu, Protiv Rus je igrala tri sata. U stvari,svi njeni mecevi posle pauze su isli u treci set. Problem je sto sad i protivnice vise svoju sansu,cak i ukoliko Serena uzme prvi set u mecu.

Zao mi je sto nijedna kladionica ovo nije stavila u ponudu i ako neko primeti promenu neka me obavesti ili ovde ili preko PM.

Zato cu da odigram drugi predlog:
MIlos Raonic osvaja svoju cetvrtinu zreba @ 6.02 Meridian

Ovde sam u obzir uzeo nekoliko faktora:
-Milosevu formu i igru
-Njegov zreb tj.protivnike u njemu
-Uslove igre

Kad sam sve to nekako sabrao i analizirao dosao sam do zakljucka da ovaj tip ima value. 
Milos je u dobroj formi,provukao se jeste protiv Krajinovica,ali je ostao miran i pribran kad je bio na ivici,a i to je plus za njegovu igru. Onda je preslisao Tsitsipasa. Cini se da je malkice popravio bh,forhend mu je poput projektila na ovoj brzoj podlozi,tesko ga je brejknuti..Raonic je teniski odrastao na tvrdoj podlozi i ubedljivo se najbolje snalazi na njoj. 
Taj deo kostura predvodi Dominic Thiem koji je bio uzasan protiv Filipa,a cini se kako mu ovoliko brza podloga ipak nece prijati. Endi Mari se nije vratio na vrhunski nivo i ne mislim da je sposoban za polufinale..tu su udaraci poput Cilica i Kacanova i vrlo neprijatni Roberto Bautista-Agut,ali protiv kojeg Milos ima savrsenih 5-0 (sve pobede na brzim podlogama). 
Kazem - mislim da je igra logicna,a kvota izuzetna (ocekivao sam kvotu oko 5-5.50) pa ovo nisam zeleo da propustim.

Individualni mecevi idu od sutra..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mene vuce Novak, mislim da mu ovo super prilika za 18GS, i da ce tesko izgubiti (ako bude fit do kraja) od bilokoga 3 seta.

Sta mislite ?

Kakve mu dajete sanse, ko mu je najveca konkurencija ? Medvedjev ? Tim (ne odgovara mu podloga), Tsitsi ?

Edited by sassha
Link to comment
Share on other sites

@sasshanemoj ti nas da slusas. Uplati ti svoj tip,a svakako mozes da odigras i neki pojedinacni mec na Novaka.

Ja se potpuno slazem sa Bokijem ( @Ser Jaime! Rickon! Dickon.) za Meceve Anderson - Zverev i Opelka - Goffin. I to cu da odigram.
Sto se tice mog izbora za danas,on je skroman,ali evo:

Kerber A. - Tomljanovic A. 1  @1.64 Meridian
Kerber nije igrala nista od A.Opena. Imala je povredu,pa se desila pauza zvog pandemije i evo - ovde ce igrati tek prvi mec od januara. No,zato je i ovakva kvota. Kerber je iskusna,visestruka GS sampionka i sa svojom pametnom igrom trebala bi da startuje pobedom. Ima i fin zreb koji bi joj trebao biti dodatni motiv. Tomljanovic mozda nije najlaksa protivnica za prvo kolo,ali je u losoj formi. U Leksingtonu je ubedljivo porazena od Putintseve,a na turniru "u Sinsinatiju" od Kudermertove. Ne ocekujem lak posao za Nemicu,ali vidim njenu pobedu.

Krajinovic F. - Ymer M. manje od 37.5 gemova @1.72 Meridian
Sa Filipom se nikad ne zna,ali idem sa ovim parom.
Krajinovic je odigrao jako dobar Sinsinati. Jeste se pomucio sa Carusom u prvom mecu,ali je onda do nogu potukao Thiema i Fucsovicsa,da bi na mentalnom planu ispustio pobedu protiv Raonica. Ymer debituje u glavnom zrebu USO. Na ovim terenima je izgubio od malo poznatog Harrisa,a Filip ga je do nogu potukao u Monpeljeu u februaru ove godine.

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Ser Jaime! Rickon! Dickon. said:

Ja Riske jurim kad igra W i onih par turnira na travi pre W. Van toga, ne znam ni da postoji. 

Cashoutoval sam (na bet365) Riske

Fora je da je okacila u aprilu, da je u drugom stanju. I posle nista nikakvih objava do danas kada je neki lik pronasao da je u NY i nema stomak plocice. Znaci verovatno nije u 5 mesecu nego je nazalost abortirala.

Link to comment
Share on other sites

@Ser Jaime! Rickon! Dickon. @Crni Bombarder

svaka cast porobili ste 4-0 zajedno 🙂 kasnio sam malo zaboravio da tako rano pocinje al nesto sam ispratio

@Ser Jaime! Rickon! Dickon. zasto na Ruse u kratkim crtama ? meni je ideja da Srbija nije bas nesto to je samo skup igraca bez nekog "teamgeista" 🙂 pa razmisljam da igram draw no bet na ruse mozda oko 1,8 1,9 se dobije

Link to comment
Share on other sites

Ruusuvuori-Bedene 4-5 setova.  Soccer (@1.5)

 

Bedene je dovoljno iskusan da ne izgubi meč sa 3-0 dok je mladi Finac u naletu. Prošao je kvale i jedno kolo u Sinsinatiju. Dobio u kvalama Šardija, u drugom kolu Sinsija žestoko namučio Beretinija u tri seta. Sigurno ima dovoljno u njemu za jedan set, ako ne i više.

 

Drugi meč koji mi je zapao za oko je  Bautista Agut-Sandgren

Nisam još siguran da li ću se odlučiti za 4-5 setova @1.80  ili za over 33.5 @1.65 ali verujem da Sandgren može da pruži lep otpor favorizovanom Špancu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobar je i ovaj;pratim.^

Ja cu ici samo sa ovim dublom (male su mi kvotice za singlove,a nisam toliko siguran kao u jucerasnje predloge):
Dimitrov G. - Paul T. 4-5 setova
Jabeur O. - Kawa K. manje od 18.5 gemova
Ukupna kvota:2.51 Soccer

Dimitrov puno oscilira sa formom,igra mu je puna uspona i padova,a ni u glavi nije bas najstabilniji,pa se nadam da Paul sa svojim servisom i jakim udarcima moze da iscupa bar set. Grisha sem prosle godine nema ni uspeha ovde kojima bi se pohvalio..igrali su maratonski mec na A.Openu ranije u januaru..
Tunizanka Zebur je solidna igracica,u finoj je formi i trebala bi relativno lako da izadje na kraj sa ovom Poljakinjom o kojoj nemam mnogo informacija. Oslanjam se na Zebur ovde.
 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...