Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

8 minutes ago, Crni Bombarder said:

I sa ovim se slazem..cak mi je kvota na Ducija premala..pa mislim da ce ispustiti makar set..

Fini predlozi danas,srecno nam bilo! :thumbsup:

Srećno nam 😄 Mene danas izvadio Fonjini, inače bih već potrošio budžet za AO 😄 

 

Raonić je stvarno strašno igrao u prva dva kola, u 7 odigranih setova, izgubio je svega 28 poena na svoj servis, od toga su 8 duple greške u 43 asa, ali mi je kvota na njega zaista mala za fiks, pa bih možda probao hendikep na -4.5. Fučovic je u prva dva kola proveo nešto preko 8 sati na terenu, što je verujem ostavilo traga na njemu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Crni Bombarder said:

I meni je to bila dilema,izvini sto sam te naveo na krivi put. :classic_sad:
Mozzart mi Dimitrova racunao kao kvotu 1..znam da neke kladionice predaju racunaju kao konacan ishod,a kod nekih stranih ako je odigran makar ceo jedan set..

I Soccer mi je sračunao 1 na Dimitrova, zbog toga sam ranije prešao na soccer, ali koliko se sećam Mocart je računao predaju kao pobedu. Raonić brat ispoštovao, kao i Duci, na njemu sam imao i Dimitrova, i baš bi značio da PBA nije predao 😄 

 

Sise iz Soccera skinule Novaka sa live klađenja, igrao bih na njega, u Mocartu je na 2.3 trenutno..

Edited by Green23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Green23 said:

I Soccer mi je sračunao 1 na Dimitrova, zbog toga sam ranije prešao na soccer, ali koliko se sećam Mocart je računao predaju kao pobedu. Raonić brat ispoštovao, kao i Duci, na njemu sam imao i Dimitrova, i baš bi značio da PBA nije predao 😄 

 

Sise iz Soccera skinule Novaka sa live klađenja, igrao bih na njega, u Mocartu je na 2.3 trenutno..

Otključali su kada su videli da se Novak oporavlja, uspeo sam da uhvatim na 2.15

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

igrao sam na nekom levom tiketu koji je pao odma na pocetku djokovica 1 i manje, sabalenku 2-0 i swiatek 2-0... 2/3 bi bilo... pokusacu nesto za nocas da odigram pa javljam kad malo pogledam parove... swiatek odlicna dns protiv ferro ali u sledecem kolu halep (koju je dobila lagano na rg)... videcemo sta tu moze, ocekujem jako neki tezak mec u overu tu npr al to se tek igra u nedelju...

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam nista igrao,ali sam sad hteo nesto da uplatim.

Naime,Nadal je otkazao trening zbog stanja ledja i ocito se stedi za meceve. Ali cak i da je potpuno fit,Norrie je dosta veca prepreka od Mmoha..i pitanje je da li bi ga bas poderao na ovako brzoj podlozi,a kamoli sa stanjem ledja..pa htedoh komotno da uzmem hendikep gemove na Engleza..na granicu 10.5..medjutim..domaci pilicari nude kvotu 1.90/1.95 na granicu 9.5,a na granicu od 10.5 gemova daju sramotnih 1.50. Dakle,umesto da jedan gem vise kvotu spuste na nekih 1.70/1.75 oni je svlace na mizernih 1.50.

Odigracu,ali ne kao singl vec kao deo nekog tiketica. Sta da se radi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Crni Bombarder said:

Ja nisam nista igrao,ali sam sad hteo nesto da uplatim.

Naime,Nadal je otkazao trening zbog stanja ledja i ocito se stedi za meceve. Ali cak i da je potpuno fit,Norrie je dosta veca prepreka od Mmoha..i pitanje je da li bi ga bas poderao na ovako brzoj podlozi,a kamoli sa stanjem ledja..pa htedoh komotno da uzmem hendikep gemove na Engleza..na granicu 10.5..medjutim..domaci pilicari nude kvotu 1.90/1.95 na granicu 9.5,a na granicu od 10.5 gemova daju sramotnih 1.50. Dakle,umesto da jedan gem vise kvotu spuste na nekih 1.70/1.75 oni je svlace na mizernih 1.50.

Odigracu,ali ne kao singl vec kao deo nekog tiketica. Sta da se radi.

 

bravo ispratio over 27,5 kvota 2 bila...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni su jos "u zivotu" dve outright opklade - da Barty i Osaka ostvare plasman u polufinale.
Posto Osaka nocas po nasem vremenu bije veliku bitku protiv Muguruze,navijacu za Japanku,ali ne verujem da cu ista dodatno uplacivati.

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam se dvoumio da li odustati ili igrati dalje s obzirom na sjajne parove u ženskoj konkurenciji noćas, ali je zdrva razum prevladao i nisam ništa uplatio (mada da su dali kvotu 2 na Zvezdu igrao bih dubl sa Muguruzom) a merkao sam sledeće:

 

a) Muguruza-Osaka 1. Meni je Garbinje prvi favorit turnira, to sam rekao još pre početka, u ova tri kola je bila rezultatski najuverljivija, a kvota je više nego primamljiva na 2,50.

 

b) Iga-Halep 1. Simona je ušla prilično načeta zdravstveno u ovaj turnir, porvela je i dosta vremena na terenu u ova 3 kola, Iga je dobila u prethodnom meču, ovde ne deluje spektakularno ali je bez dileme favorit,a kvote su egal, ili se mala prednost daje Simoni.

 

c) Hsieh-Vondurosova 1, kvota 2,95. Ovo baziram na dva utiska, dakle više emocionalno nego racionalano. Čehinju sam gledao u drugom kolu i bila je očajna, ni ona sama verovatno ne zna kako je pobedila, plus što ona nema plan B, dok Hsieh igra turnir života, njena igra je generalno jako neuobičajena i mislim da se jedna udaračica poput Čehinje ne može lako pilagoditi istoj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za mene se i narednog jutra igra bitan mec. Barty igra protiv neugodne Rogers. Navijam za domacu teniserku jer me njena pobeda stavlja korak blize dobitnoj opkladi.

Igram nesto protiv Medvedeva..jednostavno moram. McDonald sasvim fino usao u sezonu. Ima tu lepih pobeda,ima decko i fajterski stav..Medvedev imao problema sa Krajinovicem..jednostavno se ugasio u jednom periodu igre..po meni jednako igrive opcije hendikep gemova na granicu +9.5 u Mozzartu (1.65) kao i over gemova na 28.5 (1.72). Pa,ko sta preferira
I FF - Nadal isto zanimljiva opcija over..32.5 ili 33.5 gema (Soccer)..samo sto izbegavam Fonjinjija jer nikad nisam nacisto koji ce don Fabio da se pojavi. Mada su mu ova najveca imena uvek inspiracija..

Zanimljivo je kako kladionice vide meceve Pegula - Svitolina i posebno Brady - Vekic. Mozda ja nesto propustam,ali po meni ni Svitolina ni Brady nisu tolike favoritkinje. Pegula je dobila Azarenku iako je gubila 2-5 u prvom setu,a zatim sigurno prosla i Mladenovic i Stosur. Igrale su nedavno u Abu Dabiju i Svitolina ju je dobila 2-0 pa me to malo odbija od igre..mislim na neki kontra-set.. takodje i mec Vekic - Brady. Ok,jeste Brady ubedljivije pobedjivala ovde,ali koga? Bolsova,Brengle i Juvan nisu neko merilo,ako cemo skroz iskreno. Meni Donine pobede nad Podoroskom i Kanepi imaju vecu tezinu..totalno mi je ok odigrati da Vekic uzima set ovde @1.90 @Soccer

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

odigrao sam juce swiatek uzima set, osaku ali sam pao sabalenku na tom tiketu... tu sam imao i djokovica al nisam stigao da posaljem... mozda i bolje:)...

 

barti-rogers 2:0 kvota 1.75 (kladionica soccer)... gledao sam barti protiv aleksandrovne ceo mec, iako je malo sporije pocela, lagano se vratila u mec i posle malo neizvesnijeg prvog seta dobila... rogers igra turnir zivota ali jednostavno ne vidim kako se moze izboriti sa promenama ritma koje ce barti imati u poenima... pritom aleksadrovna je slican tip igracice samo jedno za 2 klase bolja... ocekujem da barti ovo rutinski resi...

Edited by jcn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, jcn said:

odigrao sam juce swiatek uzima set, osaku ali sam pao sabalenku na tom tiketu... tu sam imao i djokovica al nisam stigao da posaljem... mozda i bolje:)...

 

barti-rogers 2:0 kvota 1.75 (kladionica soccer)... gledao sam barti protiv aleksandrovne ceo mec, iako je malo sporije pocela, lagano se vratila u mec i posle malo neizvesnijeg prvog seta dobila... rogers igra turnir zivota ali jednostavno ne vidim kako se moze izboriti sa promenama ritma koje ce barti imati u poenima... pritom aleksadrovna je slican tip igracice samo jedno za 2 klase bolja... ocekujem da barti ovo rutinski resi...

 

barti win, konacno i ja nesto malo laganije da pogodim:)... pokusacu jos nesto za nocas, samo da malo ispisem analizu pa pisem post:)... kako vama ide ovaj ao? meni srednje zalosno al sam se sad sa barti i nekom kosarkom sto sam vezivao digao na neki pristojan nivo...

Link to comment
Share on other sites

dubl za nocas tj za sutra ujutru

djokovic-zverev 1 1,5

serena-halep h2 (kontra set hendikep iliti halep uzima makar set) 1,4

ukupna kvota : 2,10 (soccer)

analiza: djokovic se vratio u ritam protiv raonica, povreda i dalje postoji ali prosto mislim da ce samo podizati svoju igru kako turnir ide ka zavrsnici. zverev nema konstantu za djokovica, ima karijerno famozni problem sa duplim greskama i servisima gde se samo u jednom trenutku izgubi i nema ga, a djokovic ce to svakako znati da iskoristi sa svojim reternom... svaki malo sporiji i losiji servis gem ce umeti da kazni... ako slucajno dodje do pogorsanja povrede, verujem da ce predati onda je kvota 1:)... sto se tice meca serene i halep, meni je halep ovde blagi favorit , fizicki je spremnija dosta, to u ovoj fazi turnira ume da znaci, serena ima ovu kvotu zbog svog renomea i statusa... ne kazem da nece pobediti ali vidim jedan tesan over mec i svakako ocekujem da halep uzme set, ne vidim kako ce serena da dobije ovo sa 2:0...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Crni Bombarder said:

Otisao sam na spavanje kad je Barty vodila 1-0 i 2-0..Muchova uzima mto.
Probudim se...koji k****!? :furious:

 

ja videh prvi set lagano isto zaspao, mislio rutinski dobija barty... cak razmisljao i o 2-0 singlu ali odustao...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moram priznati kako me malo opekao ovaj sinocnji rezultat..vec sam video iznos na rcunu,ali sta da se radi? Ucinak 2/2 nije los obzirom da su mi uletele kvote 3 i 2.49,ali sa jos jednim bi to izgledalo daleko lepse..steta stvarno..

Zenska polufinala ne diram.
Po meni je Osaka opravdano favoritkinja,cak bih rekao da su i kvote ok odredjene,ali mec je tesan i odlucice ga verovatno sitnice i nekoliko lopti..poena, pa ne bih da cackam. Drugi par dosta zavisi od spreme Muchove i da li ce opet traziti neke mto..ne prolazi mi se kroz tako nesto ponovo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja juce dobro tipovao ali me.zeznula kosarka. Vezao neke meceve NBA sa tenisom. Inace sam pogodio
Pegula da uzme set
Medvedev H1 pobeda
Tsitsipas da uzme set

Sa veceras dame:
-Osaka pobeda, razmisljam se i hendikep pobeda na nju.

-mislim da je bajka Muchove zavrsena i da Broady ovo dobija.

Djokovica razmisljam plus gemova, zaista mi je ovaj Karatsev nepoznanica, nisam siguran sta ovde da se odigra, nisam pametan.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Na kraju sam odigrao prosireni hendikep na Djokovica os 9.5 i prosao. Eto dobitni na pocetku i kraju turnira. Nisam bar u minusu.

Za veceras i kucu i imanje na Medvedeva. Meni je on apsooutni favorit na osnovu prikazanog, za hrabrije h1. Tsitsipas je za klasu slabiji na turniru, Nadala je dobio uz dozu srece, Rusa tesko. Mrzim da to priznam, ali se olasim da Djokovicnisto nema sta da trazi, nekako mi je to utisak, bas stabilno igra Rus.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

N.Osaka - J.Brady 1 1.25 :classic_biggrin:
Cisto da testiram sebe mogu li ubosti ovako malo kvotu. Deluje kao da ne moze da se promasi,ali hajde da vidimo koliko je loptica okrugla. Osaka je nesumnjivo medju tri najbolje teniserke danasnjice,za mene subjektivno je br.1. Ima iza sebe i iskustva osvajanja GS. Brady dolazi iz drugog dela kostura koji je bio skandalozno los i nekvalitetan. To istovremeno znaci da ce bas u finalu imati ne samo najjacu protivnicu,nego jedinu pravu veliku pepreku do sada plus je tu faktor pritiska od znacaja meca. Mogla je da izgubi od pegule,mogla je da izgubi od Muchove,da vidimo hoce li konacno izgubiti od Osake.

Jasno da ovo necu igrati kao singl..neka mala zmijica sa Srbijom (protiv Gruzije) i Zenitom (protiv Zvezde) bi mogla da prodje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajmo za kraj turnira..

N.Djokovic - D.Medvedev 2  1.95 @Mozzart
Nakon duzeg razmisljanja i dalje ne vidim zasto je Medvedev blagi autsajder u finalu. Naravno,Novak ima iskustvo sa svojoj strani. Novak nikada nije izgubio finale u Melburnu. Novak ima 8 titula u Melburnu. Sve stoji,kapa dole za to. Svi drugi faktori nisu na njegovoj strani. Nisam siguran da je Medvedev u poziciji u kojoj je Brady bila danas. On vec sada ima dosta iskustva protiv top tenisera,ima skor 3-4 protiv Novaka koji ukljucuje tri pobede u poslednja cetiri meca i igrao je bolji tenis na turniru do sada. Tu je i faktor povrede. To je Novak verovatno resio,ali stoji da je zadobio povredu protiv Fritza. Trebalo bi biti odlicno finale,za pamcenje i ovo jeste najbolje finale koje smo mogli dobiti na ovom izdanju AO. Po meni je blagi favorti Danil,a ne Djokovic.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...