Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Krecemo od ponedeljeka, jovo nanovo. Malo vise od tri nedelje ce se trenirati, pa se zadnje nedelje maja nastavlja, da li sreda ili subota, to je jedina dilema.

 

Nema plejofa, cetiri kola i potencijalno tri utakmice kupa. Do 1. jula ce se sve zavrsiti. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Vesovic je bio jedan od boljih igraca one sampionske ekipe Rijeke. Moze da igra beka i krilo, ima brzinu, obavice posao.

Vešović nam u ovom trentuku nije potreban i ne znam iskreno koliki je to boljitak u odnosu na Gobeljića. Ipak ja se i dalje nadam da će Gajić da se povrati.

 

edit. a i iskreno, zbog načina na koji je otišao iz Zvezde, ne bih ga želeo nazad, a i ne znam odakle vam ideja da je opcija?

Edited by Don Laki Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Krecemo od ponedeljeka, jovo nanovo. Malo vise od tri nedelje ce se trenirati, pa se zadnje nedelje maja nastavlja, da li sreda ili subota, to je jedina dilema.

 

Nema plejofa, cetiri kola i potencijalno tri utakmice kupa. Do 1. jula ce se sve zavrsiti. 

 

A sta cemo da radimo od 1 jula do septembra, ako je tacno da tada pocinje Evropa? Ili mi pocinjemo ligu kao i obicno, ali sa kojim timom onda ako prelazni rok nece poceti tada?

Gobelja i Gajic su legit opcije za desnog beka. Pitanje da l uopste ima boljih domacih. Levi bek je moranje, ali klasican levi bek, ne to kao malo stoper, malo bek, a ustvari podjednako ne zna nista na obe pozicije.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da je Vesovic imao jako dobru sezonu u Rijeci kod Keka,ali ne bih ga voleo videti kod nas ponovo..na kraju krajeva ni on nije tipicni bek,kao ni Gobeljic,a kao sto rece Don Juan - pitanje je da li je trenutno i bolji od Gobeljica. 

Link to comment
Share on other sites

Vesovic je prosto suvise glup da bi napravio nesto ozbiljnije. Ima fiziku za ligu petica, ali sve drugo je na dosta nizem nivou, a kazem mozga ni u najavi nema. 

 

Sto se Gobelje tice, tanak igrac, al nije nam najveci problem, kao ni Rodic. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Na predlog Mijailovića i Ninkovića dobro sam razmotrio što se tiče Pavićevića, tu nisam imao nikakvu dilemu jer sam ga znao još od pre. I to sam oberučke prihvatio. I znao sam da nam je potreban još jedan igrač koji je nekako stabilniji i kontra od svih karaktera koje sam ja imao tada u ekipi. A imao sam pozitivno "lude" igrače, eksplozivne, sa puno emocija... Trebao sam nekog stabilnog koji će da napravi balans."

 

 

Nastavio je Stojanović u istom tonu.

"- I poslednji dan prelaznog roka setim se Kelhara. Bili smo za večerom i rekao sam: "Ja ću da ga zovem!" On je tada bio u Azerbejdžanu, pozvao sam ga i rekao mu: "Slušaj, stvar je takva i takva. Trebam te, da li bi došao?" A on je odgovorio: "Šefe, dolazim peške. Ne pitam za pare, dolazim peške."

- I mislim da je došao za jedno 70 odsto manju platu. Bez reči je prihvatio i odmah došao. Ali to je bilo neko poštovanje prema meni kao treneru i iz nekog postovanja zbog istorije koju smo imali."

 

Kelhar je meni licno jedan od boljih stopera u skorije vreme, ostaje zal sto nije odigrao jos makar jednu sezonu, dosta su dobro delovali on i Savo tada.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Savo je dosta bolji igrac od Kelhara. Mada je i ovaj stvarno dosao u pravom trenutku, odigrao polusezonu sa samo jednom greskom (onom u Pazaru kad je izgubio loptu ko zadnji igrac na pocetku meca, sreca pa nismo dobili gol posle toga).

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Штопери као што је Саво некада у великој држави могли су да се купе на кило. На десетине сам их гледао, корпулентни и јаку и дуелу. Мањкавост на лопти крпили су бројни мајстори. Сад је рецимо Милуновићеву тромост тешко сакрити.

Што се Вешовића тиче, кад је дошао једина препорука био Рајо. Зато су га левати и гурали у напад док није дошао Роби и врло брзо сконтао да није нападач али да са брзином  може на бека, на његову срећу.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Арис спреман за „размену” са Звездом - Роуз за Гарсију

Матео Гарсија се прошлог лета из Солуна преселио у Београд. Аргентинац би, уколико се склопе коцкице, могао поново да се врати у редове Ариса.

Руководство жуто-црних је дошло је на идеју како да најбољи начин валоризује интересовање црвено-белих за Линдзи Роуза. Финансијско обештећење не би донело такву корист као трансфер у коме би Mатео Гарсија био укључен у размену.

Како наводи грчки медиј „СДНА” реализација ове идеје неће бити нимало једноставна, али Теодорос Карипидис верује да није и немогуће.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Константин said:

Штопери као што је Саво некада у великој држави могли су да се купе на кило. На десетине сам их гледао, корпулентни и јаку и дуелу. Мањкавост на лопти крпили су бројни мајстори. Сад је рецимо Милуновићеву тромост тешко сакрити.

Што се Вешовића тиче, кад је дошао једина препорука био Рајо. Зато су га левати и гурали у напад док није дошао Роби и врло брзо сконтао да није нападач али да са брзином  може на бека, на његову срећу.

Samo što su te jake i korpulentne štopere pokrivali iza leđa igrači poput Belodedića ili Elznera. Tad se igralo sa liberom pozadi a danas štoperi igraju u liniji.

 

Edited by laki perkos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Константин said:

Зато су га левати и гурали у напад док није дошао Роби и врло брзо сконтао да није нападач али да са брзином  може на бека, на његову срећу.

Nije baš tako bilo Konstantine. Vešović je u dobrom delu saradnje sa Robijem igrao krilo. Na beka je prebačen silom prilika, kao zamena za Mikića, mada je pre toga igrao jedan meč, isto silom prilika kao zamena. Tu se dobro pokazao i tek tada je počeo Robi da ga više isprobava na beku. Jeste, Robi ga je stavio prvi na beka, ali nije to bilo tako brzo kao što ti pišeš, nego tek u drugom delu Robijeve sezone u Zvezdi.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Don Laki Juan said:

Nije baš tako bilo Konstantine. Vešović je u dobrom delu saradnje sa Robijem igrao krilo. Na beka je prebačen silom prilika, kao zamena za Mikića, mada je pre toga igrao jedan meč, isto silom prilika kao zamena. Tu se dobro pokazao i tek tada je počeo Robi da ga više isprobava na beku. Jeste, Robi ga je stavio prvi na beka, ali nije to bilo tako brzo kao što ti pišeš, nego tek u drugom delu Robijeve sezone u Zvezdi.

 

Ima i do toga da se Vesovicu kao crnogorskom vunderkidu nije svidelo da mora nazad da igra. Ni Le Talek nije odmah hteo na stopera. 

Link to comment
Share on other sites

Jos uvek se vaga dal ce omladinci igrati ligu. Ovi ispod ne igraju nista.

 

U svakom slucaju sto se prvog tima tice, prikljucen je Katic od ponedeljka, od sutra ce Blagojevic i Babic, a za koji dan i Radulovic i Lukic. 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, laki perkos said:

Samo što su te jake i korpulentne štopere pokrivali iza leđa igrači poput Belodedića ili Elznera. Tad se igralo sa liberom pozadi a danas štoperi igraju u liniji.

 

Не само либеро, били су писменији и бекови и остали дефанзивнији играчи, увијек је био неко да лагано изнесе лопту умјесто румоња.

 

11 hours ago, Don Laki Juan said:

Nije baš tako bilo Konstantine. Vešović je u dobrom delu saradnje sa Robijem igrao krilo. Na beka je prebačen silom prilika, kao zamena za Mikića, mada je pre toga igrao jedan meč, isto silom prilika kao zamena. Tu se dobro pokazao i tek tada je počeo Robi da ga više isprobava na beku. Jeste, Robi ga je stavio prvi na beka, ali nije to bilo tako brzo kao što ti pišeš, nego tek u drugom delu Robijeve sezone u Zvezdi.

Довољно брзо да му спаси каријеру, за разлику од појединих тренера који на 20 или чак 30+ бодова нису смјели форсирати ни талентоване клинце камоли полупроизводе.

 

Edited by Константин
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Константин said:

Не само либеро, били су писменији и бекови и остали дефанзивнији играчи, увијек је био неко да лагано изнесе лопту умјесто румоња.

 

 

 

Nekad se znalo ko je bek a ko half ili štoper i koje zaduzenje ima na toj poziciji. Danas gledamo dobrovoljca Gobelju na beku, na levoj strani imamo Rodu koji je školovan za beka ali je lenčuga i zabušant a ni u najavi nemamo zamenu za tu poziciju. Nikako mi nije jasno što Gajić ne dobija šansu da igra na desnom beku. Fudbalski gledano nemamo boljeg u Srbiji od njega ali ko još sem nas forumaša gleda s fudbalske strane na teren, % presudjuju

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Константин said:

Довољно брзо да му спаси каријеру, за разлику од појединих тренера који на 20 или чак 30+ бодова нису смјели форсирати ни талентоване клинце камоли полупроизводе.

 

Kojih? Na koga misliš? Božović je forsirao klince, Jovanović, Ristić, Plavšić, Grujić, Rajković. Svi su zbog toga dobro prodati. Ogrešio se o Joviću jedino. Milojević nije forsirao klince, ali imamo 2 LŠ i jedno proleće u Evropi, plus 2 titule. 

Robi je jedan od mojih omiljenih igrača i trenera koje je Zvezda imala, ali to idolopoklonstvo koje može da se pročita....totalni diskonekt sa stvarnošću.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Laki Juan said:

Kojih? Na koga misliš? Božović je forsirao klince, Jovanović, Ristić, Plavšić, Grujić, Rajković. Svi su zbog toga dobro prodati. Ogrešio se o Joviću jedino. Milojević nije forsirao klince, ali imamo 2 LŠ i jedno proleće u Evropi, plus 2 titule. 

Robi je jedan od mojih omiljenih igrača i trenera koje je Zvezda imala, ali to idolopoklonstvo koje može da se pročita....totalni diskonekt sa stvarnošću.

Lalatovic je te Grofove klince prvi bacio u vatru... Grof i Miloje su imali najbolje timove u Srbiji. Prvi nas jajarski napustio kad je video da je izgubio titulu i nikad mu necu zaboraviti Borac na Rajku, a drugi je od fudbala napravio nekakve blokove sto je bas bilo mucno za gledanje. O Lalatu nemam neko mišljenje kao treneru, ali doneo je pare u klub forsiranjem nase dece. Robi je bio u najgorem trenutku, pa mogu slobodno da kazem da su za vreme njegovog mandata bili duplo veci olosi u Upravi od ovih sada. Priznaces da je to bas zajebano postici... I opet je Robi u tom mulju napravio mnogo dobrih stvari, igrali smo fudbal. Treba pomenuti i Slavisu. Uzeo je titulu u nemogucim uslovima i to nakon velike dominacije Partizana. Samo da se ogradim za Miloja... Hvala mu na titulama, 2Ls, prolece u Le, rekordima i njegovim ljudskim osobinama, ali njegov fudbal je bas tezak za oci. 

Edited by Ahmet Sabo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...