Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, Manoly said:

Sve 5, druze, samo ne mogu da skapiram ovo u vezi gasenja kluba.

Kulovi, mafijasi i pudlice kojecije gaze po Zvezdi dugo, ali ne moze ona da se gasi nikad! Veca je od svih tih gadova.

 

Druze Manojlo, nismo se razumeli :classic_smile:

 

Mislio sam kada bi se ugasila danas, ostala bi ta emocija. A naravno da niko to neželi, nego samo želi normalan klub sa normalnom upravljačkom strukturom. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

 

Druze Manojlo, nismo se razumeli :classic_smile:

 

Mislio sam kada bi se ugasila danas, ostala bi ta emocija. A naravno da niko to neželi, nego samo želi normalan klub sa normalnom upravljačkom strukturom. 

Izvini, nisam skapirao... a to u vezi normalne upravljacke strukture, tesko da cemo mi cigani gledati. 😀

U svakom slucaju, koliko god sam omatorio, ne dosade mi ovi snimci i te emocije koje pominjes.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nerazumljiva odluka Holandjana, na samo 9 kola do kraja poništiti prvenstvo. Nama odgovara da Ajax ide direktno u LŠ, ali svakako nije fer na osnovu gol razlike presuditi u korist 1 ekipe. Mogli su 9 kola da spiče u julu bez problema. 

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Vredni mrav said:

Nerazumljiva odluka Holandjana, na samo 9 kola do kraja poništiti prvenstvo. Nama odgovara da Ajax ide direktno u LŠ, ali svakako nije fer na osnovu gol razlike presuditi u korist 1 ekipe. Mogli su 9 kola da spiče u julu bez problema. 

Jako je razumljiva kada su zabranjene sve sportske aktivnosti do septembra. Već sam pisao o tome. Tj i da hoće ne mogu.

Edited by Don Laki Juan
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Don Laki Juan said:

Jako je razumljiva kada su zabranjene sve sportske aktivnosti do septembra. Već sam pisao o tome. Tj i da hoće ne mogu.

 

Šta to znači? Jedu zabranjeni treninzi? U čemu je razlika između treninga i utakmice bez publike? Šta će da rade sportisti u septebru posle 6 meseci bez sporta? I na osnovu čega su baš izabrali septrmbar, kako znaju da neće ranije biti uslova ili da neće baš tada krenuti ponovo? Baš glupo.

Link to comment
Share on other sites

Ahaha lopovluk se nastavlja.

 

Quote

Verujem da ćemo zaraditi na prodaji nekog od naših bisera: Njegoša Petrovića, Željka Gavrića i Veljka Nikolića. Oni će igrati evropske kvalifikacije, a prelazni rok će svakako biti pomeren do 1. oktobra. Meni je već sad žao što će ta deca morati da odu iz Zvezde, ali situacija je takva da klub mora da prodaje da bi živeo“, pojasnio je Zvezdan Terzić, generalni direktor crveno-belih u prazničnom izdanju Informera.

 

A pare od LS pojela maca.

 

Quote

Zvezda je u problemu, jer sa budžetom od 20.000.000 ili 30.000.000 evra teško može da parira klubovima iz Lige Evrope i Lige šampiona, koji imaju budžete od po 50.000.000 ili 60.000.000 evra, pa naviše. Sa druge strane, mi ne možemo da trošimo toliki novac samo da bismo igrali domaću ligu. Rešenje je da klubovi kao što su Zvezda i Partizan, zajedno sa još nekim klubovima iz regiona, recimo najboljim timovima Rumunije i Bugarske, oforme regionalnu ligu. Takve ideje već postoje po Evropi“, dodao je Terzić.

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To je ta računica pošalješ talenat u Grafičar, kao da stekne neko iskustvo, na njegovo mesto dovedeš par stranaca koje platiš skupo i sa kojima raskineš ugovor posle 6 meseci, zatim pustiš dečka da igra par utakmica i onda ga prodaš zato što klub mora od nečeg da živi. Dakle prodaja Gavrića da bi se pokrpili rupe za razne La Pare, razme propale Brazilce, i slično.

 

Sjajna računica.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dabome, prodaj Gavru i Nikolica, a ponovo kupi Zandera, Kanjasa i onu holandsku bitangu. Daj im sansu jos jednu, mozda proigraju.

Jedini klub kome je svejedno igrao evropu, ne igrao. Prihodovali 100 miliona, prihodovali 100 dinara, sve isto. Pare nestaju.

Mrs u picku materinu. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Malo se racunica ovde ne slaze:

 

Quote

- Zvezdin budžet je prethodnih nekoliko godina bio 30 miliona evra godišnje, a sad će biti 20 miliona. Od tih 20 miliona, pet ćemo dobiti od sponzora, od "Gasproma" četiri miliona i od "Telekoma" milion. Ostalih 15 miliona moramo dobiti od prodaje igrača

 

5+4+1+15=25, a ne 20

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Pažnju čelnicim šampiona Srbije privukao je Hoze Rodolfo Pires Ribeiro, poznatiji kao Dodo, na čijem dovođenju insistira lično Dejan Stanković.

Popularni Dodo bi u Crvenu zvezdu stigao kao zamena za povremenog reprezentativca naše zemlje Milana Rodića, koji bi u slučaju dobre ponude mogao da napusti klub. Brazilcu ugovor s Sampdorijom ističe leta 2021. godine, ali se očekuje da bi zbog ne tako dobre finansijske situacije u klubu iz Đenove, isti mogao da bude ranije raskinut, čime bi postao slobodan u izboru nove sredine.

 

 

Zvezda FM menadzera :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Prati neko Vesovica, malo malo pa mi izleti neki clanak o njemu, ili neko gura da se pominje stalno ili je napredovao znacajno od kako je igrao kod nas. 

Kako kuburimo sa bekovima ne bi me cudilo da ga vrate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...