Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

A tek Mirko nejaki i mrežica.. Pa samo je trebalo ubaciti u gol. Čak i da je dodao najmanje autogol bi bio.. Jesmo doveli vedete iz Belorusije, njega i Miluna u pm.

Jbt imamo vedete iz Blr, bukovinu i to ne mladu iz Linglonga, trećepozivce iz čempionšipa, portugalske, grčke i kiparske provincije, povređene i nespremne..

Terza&Mrki company

I ćoravi srednjoškolac sa dial up internetom bi ubo bar jednog.

Paaa, kako bi ih slatko išutirao iz kluba jbt

 

 

 

 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, mister-no said:

A tek Mirko nejaki i mrežica.. Pa samo je trebalo ubaciti u gol. Čak i da je dodao najmanje autogol bi bio.. Jesmo doveli vedete iz Belorusije, njega i Miluna u pm.

Jbt imamo vedete iz Blr, bukovinu i to ne mladu iz Linglonga, trećepozivce iz čempionšipa, portugalske, grčke i kiparske provincije, povređene i nespremne..

Terza&Mrki company

I ćoravi srednjoškolac sa dial up internetom bi ubo bar jednog.

Paaa, kako bi ih slatko išutirao iz kluba jbt

 

 

 

 

 

 

Tesko da cemo taj film da gledamo, moze samo da se gledaju oni tuzni klipovi sa poredjenjem onoga sto je Terzic pricao avgusta 2019.i januara 2020. I opet, nikom nista i puj pike ne vazi...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vidara26 said:

Ono sudjenje i ubijanje igre je dosta doprinelo ovakvom fudbalu. I to nije prvi put, covek bukvalno za najmanji konttakt svira faul. Sramota. Sudije su ubice Srpskog fudbala broj 1.

Sudija možda i najbolji pojedinac meča, računajući i igrače i trenere. 

 

A tek da su sudije ubice srpskog fudbala broj jedan, pored menadžera, političara, raznih Terzi i Vazura, krimi navijača... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Sudija možda i najbolji pojedinac meča, računajući i igrače i trenere. 

Alibi sudija koji se usrao, što je razumljivo s obzirom kakav pritisak se vrši na njih pre utakmice, tokom utakmice i nakon utakmice. 2 puta je pustio prednost tokom cele utakmice. Prekide je produžavao bez potrebe. Svirao svaki kontakt. Loptu vraćao na mesto faula nekoliko puta bez potrebe jer je lopta izvedena blizu mesta faula i nije ostvarena nikakva prednost. Koliko su igrači odgovorni za mrtvilo od igre sudija je duplo toliko.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Knipex 4 Laki said:

Alibi sudija koji se usrao, što je razumljivo s obzirom kakav pritisak se vrši na njih pre utakmice, tokom utakmice i nakon utakmice. 2 puta je pustio prednost tokom cele utakmice. Prekide je produžavao bez potrebe. Svirao svaki kontakt. Loptu vraćao na mesto faula nekoliko puta bez potrebe jer je lopta izvedena blizu mesta faula i nije ostvarena nikakva prednost. Koliko su igrači odgovorni za mrtvilo od igre sudija je duplo toliko.

sto i dalje ne znaci da nije bio najbolji od svih koji su bili danas na terenu i igrali ovu igru koja se kod nas slucajno zove fudbal

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Knipex 4 Laki said:

Alibi sudija koji se usrao, što je razumljivo s obzirom kakav pritisak se vrši na njih pre utakmice, tokom utakmice i nakon utakmice. 2 puta je pustio prednost tokom cele utakmice. Prekide je produžavao bez potrebe. Svirao svaki kontakt. Loptu vraćao na mesto faula nekoliko puta bez potrebe jer je lopta izvedena blizu mesta faula i nije ostvarena nikakva prednost. Koliko su igrači odgovorni za mrtvilo od igre sudija je duplo toliko.

 

Odlično je odsudio čovek, maltene bez greške.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zna li neko u čemu je tajna da Partizan ide na nerešeno?! Stojković krade vreme od prvog poluvremena. Izmena Suma/Šćekić, i kako se bliži kraj sve više odugovlačenja, sa kulminacijom u nadoknadi.
Ne znam jesu li šutnuli ka golu, protiv tri klinca, Jovanče, Miluna..
Ko mi pomene Savu kao nekog trenera automatski se svrstava u nemača pojma. Tipičan izdanak FSS filozofije.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Laki21 said:

 

Odlično je odsudio čovek, maltene bez greške.

 

За одлично мора (а и остале српске судије) више да поштује игру значи да пушта дуеле, али свакако  добро суђење поготово јер су неки као и обично кењали о позадини делегирања и остале досадне сплачине.

Link to comment
Share on other sites

Darjan izdominirao na mocartu sa sedmicom za Degeneka koji nije mogao da se opasulji i da doda najjednostavniji pas celih 45 minuta. Pritom bio nervozan, udarao igrace bez lopte itd.

 

Neverovatno mi je koliko ne umeju Sadika da cuvaju. Koja je logika da se nekom ko je onakve gradje priblizavas telo uz telo svaki put? Em ima visinu, em ima duge noge, znaci moze na keca da te okrene. Remplujes ga i samo se korak u nazad pomeris. 

 

Milun mora na klupu, prosto ne moze da bude ovolko los u vaznim tekmama. Jbt, on stvarno bude dobar protiv nekog Spartaka, Cuke, itd, al kad dodje derbi ili Evropa, ne zna gde udara. Nek prave stopera od Pankova.

 

Umesto Jovance isto mora neko. Za njega je sad vecno jasno da je bivsi igrac. Nek vidi Stankovic dal je to Vulic ili Ivanic. 

 

Za spiceve nemam ideju. Ne verujem u Tomanea uopste, za Pavkova isto znamo koliki mu je limit, tako da jbg. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Milun mora na klupu, prosto ne moze da bude ovolko los u vaznim tekmama. Jbt, on stvarno bude dobar protiv nekog Spartaka, Cuke, itd, al kad dodje derbi ili Evropa, ne zna gde udara. Nek prave stopera od Pankova.

 

Umesto Jovance isto mora neko. Za njega je sad vecno jasno da je bivsi igrac. Nek vidi Stankovic dal je to Vulic ili Ivanic. 

 

Za spiceve nemam ideju. Ne verujem u Tomanea uopste, za Pavkova isto znamo koliki mu je limit, tako da jbg. 

 

Milun je protiv JB i obe protiv Oly igrao bez greske, pokidao. Problem je to sto je tempirana bomba i sto igra vise nego sto ima potrebe. Miloje je usrao Pankova jer mu nije dao sansu u LŠ, a nije imalo potrebe da Milun igra svaku.

 

Špic remeti stanje Boacija, koji je najbolji spic koga mozemo imati. Najbolje bi bilo da ostane do sledece zime i da ga spremimo dobro za leto. Ako to nije moguce, onda je potpuno nejasno sto ga sad nismo prodali za koliko bilo. Pavkov kad je spreman je dobar dzoker, a Tomane stvarno izgleda siromašno. 

 

Kada su u pitanju stoperi, ja ne vidim koga boljeg mi mozemo dovesti od Degeneka, Miluna, Pankova, Babica i Erakovica. Za takvog treba vrh skauting ili dobre pare. Mi nemamo nista od toga.

 

U vezi imamo Njegosa, Vulica, Bakulu i Mirka(nije plej i nikad nece biti). Za bolje od njih isto trebaju novci ili skauti. 

 

U ofanzivnoj vezi je najveci problem. Ben, Nikolic i Gavric su u 11 i to je ok. Nemamo nikoga za rotaciju, Mateo se nije snasao ali ga ne bih otpisao. Vukanovic je tiha jeza. Mi ne smemo uci u slededu sezonu bez ozbiljnog krilnog napadaca. Od toga nam zavisi domet ekipe, na toj poziciji nema improvizacije.

 

Ja mislim da smo mi finansijski u kurcu i nase poslovanje se svodi na to da Terza ceka da vidi da li cemo uci u grupe i onda u smiraj prelaznog roka za ozbiljne pare dovede kamion pojacanja koja niko drugi nije hteo. Zato ne ocekujem da cemo u junu dobiti prava pojacanja.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Markoss said:

Darjan izdominirao na mocartu sa sedmicom za Degeneka koji nije mogao da se opasulji i da doda najjednostavniji pas celih 45 minuta. Pritom bio nervozan, udarao igrace bez lopte itd.

 

Neverovatno mi je koliko ne umeju Sadika da cuvaju. Koja je logika da se nekom ko je onakve gradje priblizavas telo uz telo svaki put? Em ima visinu, em ima duge noge, znaci moze na keca da te okrene. Remplujes ga i samo se korak u nazad pomeris. 

 

Milun mora na klupu, prosto ne moze da bude ovolko los u vaznim tekmama. Jbt, on stvarno bude dobar protiv nekog Spartaka, Cuke, itd, al kad dodje derbi ili Evropa, ne zna gde udara. Nek prave stopera od Pankova.

 

Umesto Jovance isto mora neko. Za njega je sad vecno jasno da je bivsi igrac. Nek vidi Stankovic dal je to Vulic ili Ivanic. 

 

Za spiceve nemam ideju. Ne verujem u Tomanea uopste, za Pavkova isto znamo koliki mu je limit, tako da jbg. 

Stankovic mi uopste nije jasan sa Vulicem, bez razmisljanja bi mi igrao umesto Jovancica. Ne zato sto je nesto narocito dobar, nego zato sto je Jovanca uzasan. Od Vulica i Petrovica mozda i ispadne nesto, Jovancic i Ivanic su da sednemo i zaplacemo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

 

Umesto Jovance isto mora neko. Za njega je sad vecno jasno da je bivsi igrac. Nek vidi Stankovic dal je to Vulic ili Ivanic. 

 

37 minutes ago, 1 od 8000 Lakija said:

Stankovic mi uopste nije jasan sa Vulicem, bez razmisljanja bi mi igrao umesto Jovancica. Ne zato sto je nesto narocito dobar, nego zato sto je Jovanca uzasan. Od Vulica i Petrovica mozda i ispadne nesto, Jovancic i Ivanic su da sednemo i zaplacemo

 

Vulić je igrač koji je operisan od kontakt igre. Dečko zna fudbala, ali u nekim idealnim teorisjkim uslovima, da ga niko ne pipne. A što se defanzive tiče ne znam da li je u životu napravio start. Dakle igrač za Donji Vratnik. Kao Ivanović, koji i nije fudbaler.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:

Zna li neko u čemu je tajna da Partizan ide na nerešeno?! Stojković krade vreme od prvog poluvremena. Izmena Suma/Šćekić, i kako se bliži kraj sve više odugovlačenja, sa kulminacijom u nadoknadi.
Ne znam jesu li šutnuli ka golu, protiv tri klinca, Jovanče, Miluna..
Ko mi pomene Savu kao nekog trenera automatski se svrstava u nemača pojma. Tipičan izdanak FSS filozofije.

 

Mozda zbog ovoga:

 

image.png.bf408b3107cc8c9a37af3cfe0d4f1df1.png

 

Pet sezona neverovatne dominacije, u kojoj su zabelezena jedno 4-5 poraza i desetak neresenih rezultata, a skor sa Partizanom u tom periodu je 4-7-5, u poslednje cetiri sezone 2 pobede, 6 remija i 5 poraza. Kao sto se moze primetiti, poslednja pobeda na JNA zabelezena je pre tacno 4 godine.

 

Znaju oni da i sa -8 ne mogu da osvoje titulu, kao sto se sve zna u nasem bednom fudbalu, kao sto se znalo i u periodu od 2007-2012. Zvezda sa ovako bednom igrom rutinski resi treceplasiranu i cetvrtoplasiranu ekipu lige, ali se zato namuci sa ekipom sa dna tabele?

 

Zato oni i igraju te meceve da ne izgube, da mogu da i dalje da svojim navijacima pricaju kako su bolji, ali im ne daju. U sustini, nista od toga ih i ne interesuje, gledaju koga jos mogu da prodaju i da se namire od toga, a to gleda i Terza i svi ostali u nasem bednom fudbalu. A navijaci se pecaju i jako im je bitno da li ce ovi ili oni da budu prvi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Odbijam da poverujem da je onaj mali Erakovic losiji stoper od svih nasih trenutno.Cak sam imao prilike da ga gledam i uzivo,gde sam stekao bas suprotan utisak.Kada ako ne sada na +11?Prakticno nista ne mozemo da izgubimo.Ali sto bi rekao Savo,ko ste vi da komentarisete,niste igrali fudbal,sutnuli macku s praga itd...

Kakva struka,takav i fudbal

Edited by Bode
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Moze li Graficar da igra prvu ligu? Za vikend su dobili u gostima. Marong, Krstovic i Cvetkovic su dali golove.

Misliš da li može Linglong ligu, pošto su trenutno u prvoj 🙂

 

Može. Formalno-pravno nisu naša filijala, i to sam ja upozoravao više puta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da malo izanaliziram naše igrače i učinak na terenu.

 

Borjan nema šta da se novo kaže, siguran, istina bez posla ali on je dokazan u mnogo situacija i tu nemamo problem.

 

Gobeljić standaradno, od njega se mnogo i ne očekuje, kad uspe da zatvori stranu ispunio je očekivanja. Nema kvalitet za modernog beka ali to igra po potrebi, zbog svega što je pokazao od dolaska u Zvezdu smatram ga jednim od isplativijih pojačanja iz srpske lige. Uvek je fizički spreman i ne odbija da igra na bilo kojoj poziciji.  Ipak treba nam pravi bek po desnoj strani

Rodić odavno nije ozbiljan fudbaler, možda zbog povrede ili nečeg drugog ali nespreman igrač ne može biti okosnica tima. Nažalost nemamo zamenu za tu poziciju.

Štoperi opet očekivano, Milun nesiguran i paničar, očito mu igranje u ekipi koja ne igra samo bunker ne odgovara. Degenek kao i uvek dobar, pokriva tuđe greške i igra i levog beka kad zatreba, uz jednog pravog štopera tu bi se problem rešio a da Milun i Pankov pomažu sa klupe.

Sredina terena, eh ta sredina bolna da bolnija ne može biti, Jovančić tuga, prosto ga je mučno gledati kako nešto pokušava, što pre ga nekako udomiti makar i u Moldaviju. Petrović tanak da ne kažem nešto grublje samo zbog godina koje ima. Dečko ne gleda napred uopšte, jedini mu je cilj da loptu preda štoperima ili beku i da se ukopa u mestu. U dva navrata u prvom delu umesto da se otvori ka napred on kao mumija ukopan stoji u mestu i Nikolić ne može da ga proigra. ostaje mi nada da Stanković zna kako moraju da igraju igrači na toj poziciji i da može da otkloni sve Njegoševe mane, uz jedan uslov da Njegoš hoće da radi i sluša.

Nikolić sasvim solidno za prvi derbi, pogotovo u prvom delu, uz dobre veznjake iza sebe koji znaju da igraju fudbal pokazivao bi duplo više.

Ben solidno, tukli ga prilično ali je par puta unosio paniku kod grobara.

Boači zreo za penziju, dok je bio zdrav i spreman vredelo je imati ga u timu, sad oproštajni meč i neka se negde uhlebi

Gavrić dobar, čak vrlo dobar, sktivan i sa loptom i bez nje, da nastavi da radi i da još odlučnije ide pravo na gol. Treba mu dobar špic u napadu Zvezde da bi igrao puno bolje.

Vukanović zalutao u ozbiljan fudbal.     

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da spomenem i stručni štab

 

Takmičarski postavljen meč sa ciljem da spreči protivnik da igra. U situaciji kad imamo nedostižnu prednost na tabeli po meni bespotrebno ali valjda se sprema ekipa da igra ozbiljan fudbal. Voleli bi mi navijači totalnu ofanzivu ali trenutno nemamo ni igrače za tako nešto. Zameram jedino totalni promašaj sa Jovančom .

Prvi mu je trenerski derbi ali sledeći mora da se dobije pa nek već sad razmišlja Dejan Stanković o tome. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...