Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 hour ago, laki perkos said:

Grafičar kako je krenuo biće novi Obilić, može i do šampionske titule sledeće godine da dođe!

 

Nece... oslabljeni su odlaskon Gavrica... plus se ostali timovi pojacali na polusezoni

 

1 hour ago, Dragan Mićić said:

Biciklica Gavrica, slanje Zdjelara po burek i zavrsnica sa sutom. Najfudbalskiji nas potez na derbijima jos od Dragana Bogavca.

Ne preteruj. Pa to se vidja i na mecevima omladinaca... plus je bio los sut

 

Ali kad vec spominjes derbije, eto meni u glavi Marko Perovic... uopste taj derbi od 2 0, jedan od boljih u poslednjih 20 godina... tu je i Zigic driblao i radio stvari koje kod nas ovi danasnji ofanzivni igraci mogu da sanjaju

 

U stvari, derbiji su do pre 10ak godina i licili na nesto iako je i tada bio evidentan pad... ali dovoljno je ukucati na jutjubu i uporediti sa onim mucenjem od juce

Edited by vepar
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sinocnji derbi verno je reflektovao cemernu sliku domaceg nam nogometa. Da je neko srpskim fudbalskim ocima i rukovodiocima mogao da ucini uslugu i ne dozvoli da prenos ide u medjunarodnu razmenu,drugo poluvreme posebno...ono je bio veliki fudbalski jad i isto takva beda.
Dogadjaji na terenu i na tribinama su jedino mogli biti osnov za tuzbu zbog izgubljena dva sahata zivota.

Od tog sveopsteg nistavila u mojim ocima je iskocio samo jedan igrac i pokusacu da po njemu upamtim ovo izdanje najvece svetkovine srpskog fudbala. To je Zeljko Gavric. Partizani nisu imali resenje za njega u prvom poluvremenu i steta je sto dobru partiju nije okrunio pogotkom. U nastavku je pao,uklopio se u sivilo ekipe,ali mislim da smo u njemu dobili igraca koji ce nositi igru u periodu koji je ispred nas.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crni Bombarder said:


Od tog sveopsteg nistavila u mojim ocima je iskocio samo jedan igrac i pokusacu da po njemu upamtim ovo izdanje najvece svetkovine srpskog fudbala. To je Zeljko Gavric. Partizani nisu imali resenje za njega u prvom poluvremenu i steta je sto dobru partiju nije okrunio pogotkom. U nastavku je pao,uklopio se u sivilo ekipe,ali mislim da smo u njemu dobili igraca koji ce nositi igru u periodu koji je ispred nas.

 

Samo dokaza koliko smi mi i vremena i para izgubli sa raznim "zvučnim" pojačanjima na krilu. Gavrić me po malo podseća na Neta iz Wolvsa, brzina, dribling...samo da popravi šut, ali to se uči i stiče.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Laki Juan said:

Samo dokaza koliko smi mi i vremena i para izgubli sa raznim "zvučnim" pojačanjima na krilu. Gavrić me po malo podseća na Neta iz Wolvsa, brzina, dribling...samo da popravi šut, ali to se uči i stiče.

Trebao je dobiti priliku i ranije,ali nije ni sada prekasno. Svakako ocekujem da konstantno napreduje i bude u top formi na leto.

Nego.. ne znam sta se ceka sa produzenjem Bena zaista? Zahvalan igrac sa izvesnim (dokazanim) kvalitetom,iskustvom,dobrim stavom. Pozitivac koji nije dizao frku ni kad su ga precrtali za Ligu sampiona. Pokazao odanost klubu,ljubimac navijaca..mogao bih jos da nabrajam,a nasi iz uprave zatezu oko jebenih 100k razlike u visini ugovornih primanja. Dilentatizam.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Crni Bombarder said:

Trebao je dobiti priliku i ranije,ali nije ni sada prekasno. Svakako ocekujem da konstantno napreduje i bude u top formi na leto.

Nego.. ne znam sta se ceka sa produzenjem Bena zaista? Zahvalan igrac sa izvesnim (dokazanim) kvalitetom,iskustvom,dobrim stavom. Pozitivac koji nije dizao frku ni kad su ga precrtali za Ligu sampiona. Pokazao odanost klubu,ljubimac navijaca..mogao bih jos da nabrajam,a nasi iz uprave zatezu oko jebenih 100k razlike u visini ugovornih primanja. Dilentatizam.

Zar nije Ben produžio do 2022?

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da je Dejan svestan da sa ovim igračima ne može igrati fudbal kakav želi. Propustio je jedan prelazni rok, verovatno ključan za formiranje tima za kvalifikacije.

Ima svega 3 meseca da formira tim koji će biti konkurentan za ulazak u grupe.

Mitar Mrkela je i dalje sportski direktor. Posle odlično odrađenog letnjeg prelaznog roka on je morao biti uhapšen, pa ako ga advokat izvadi sa robije, doživotno proteran iz fudbala. Da robija ako je ono  uradio namerno. Ako je u pitanju neznanje - marš iz fudbala.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ako jeste,to znaci da sam propustio ovo. U tom slucaju se izvinjavam i izrazavam zadovoljstvo.

Nemoj pre vremena, meni je ova vest u glavi, ali možda i nije tačna 🙂

Edited by Don Laki Juan
Link to comment
Share on other sites

Vasiljević, Gajić, Sanogo, Babić, Žander, Kanjas, Ivanić, Garsija, Simić, VanLaPara, Tomane. Klupa: Čupić, Hajdin, Meleg, Jirka, Jevtović, Krstović, Vidić.

 

Preko 8 miliona evra obeštećenja na klupi, tribinama i pozajmicama.

 

Ovo nije neznanje, ovo je zloba i teška krađa.

  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Derbi već nekoliko sezona je ispod nivoa i na kraju bude samo izgubljenih dva sata koje bacaš najviše da bi gledao faulove, bakljadu a fudbala u rangu prve lige Srbije. Naravno najviše za to su krivi akteri samog derbija počevši od sudije pa do kvaliteta igrača na terenu.

 

Zvezda i Partizan su u sličnoj situaciji što se tiče kvaliteta tima, Zvezda može da isforsira Gavrića i Nikolića koji su svakako vredni minuta da ih koriste, mogli bi čak da i Konatara polako počne Dejan da ubacuje u sistem jer Rodić u kontinuitetu ima problema sa formom i povredama. Najveći problem uz bačene pare za pojačanja koja ništa ne pokazuju je špic jer tu nema aba baš nikakvog rešenja.

 

Očekivao sam minimalnu pobedu Zvezde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Don Laki Juan said:

Samo dokaza koliko smi mi i vremena i para izgubli sa raznim "zvučnim" pojačanjima na krilu. Gavrić me po malo podseća na Neta iz Wolvsa, brzina, dribling...samo da popravi šut, ali to se uči i stiče.

Dečko ima odličnu tehniku šuta i jako precizan šut, mora da nisi pratio ono što je radio u Grafičaru, za polusezonu je postigao 4-5 odličnih golova. Dečko ima sve samo treba strpljenja, nije lako preko noći preći put od Grafičara do startera u Zvezdi. Potrebno mu je iskustvo i da se ugira sa ostatkom ekipe, a ja verujem da će nakon prvog gola zablistati i da će se opustiti.

Link to comment
Share on other sites

Da pustim malo mashti na volju.. voleo bih videti kod nas Danijela Aleksica i Aleksandra Prijovica od leta.

Ne verujem da su oni zainteresovani za dolazak. To je jedno. Drugo i mnogo gore od ovoga je sto nam je klupska kasa prazna. To znaci da ukoliko kod njih i postoji nekakva zelja da obuku crveno-beli dres,trebamo i da ih solidno platimo. Ziv nisam da vidim odakle ce doktor ekonomskih nauka da namakne pare za remont igrackog kadra?

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Ikac said:

Vasiljević, Gajić, Sanogo, Babić, Žander, Kanjas, Ivanić, Garsija, Simić, VanLaPara, Tomane. Klupa: Čupić, Hajdin, Meleg, Jirka, Jevtović, Krstović, Vidić.

 

Preko 8 miliona evra obeštećenja na klupi, tribinama i pozajmicama.

 

Ovo nije neznanje, ovo je zloba i teška krađa.

Ovim postom si objasnio nasu katastrofalnu situaciju u klubu. 

 

Ja se nadam da ce Deki svojim autoritetom spreciti ovo mesetarenje u klubu sa prelaznim rokom. 

 

Mediski stampedo se srucio na Ilijeva, kada je “promasio” sa Sumom, a kod nas imamo 5-6 Suma, samo sto u nasem filmu nece biti srecnog kraja. 

 

Pfc ima ocigledno mnogo bolju skauting sluzbu od nas, njihovi promasaji su minimalni

Link to comment
Share on other sites

 



DRAŽE MI JE DA PIJEM PIĆE SA VAMA, NEGO DA SAM SA DŽAJIĆEM NA VEČERI

Pre nekoliko meseci stigla nam je poruka da je jedan tekst koji smo pisali o Slaviši Stojanoviću došao do njega, i da hoće da nas upozna. Preko mejla nam se javio i rekao kada bude dolazio u Beograd javiće se. Pre nekoliko dana stiže nama poruka od Slaviše da je za vikend u Beogradu gleda derbi, i želi da se vidimo.

Kažem ćaletu idem da se upoznam sa Slavišom, zvao me, jel možeš da veruješ u to ? Naravno da ne mogu, ni otac tvoje devojke nije želeo da te upozna kakav si kreten, Slaviša će sigurno, samo tebe čeka. Ok reko ćale, vidimo se.

U jednog hotelu u Beogradu kako se približavamo ulazu vidimo na recepciji kako sedi neki sedi čovek i čeka trojicu mentola koji kasne kao po običaju. Dok ga svojim očima nismo videli mislili smo da nas neko sprda. Priča je počela tako da, kao da se znamo 100 godina. Slaviša nam je ispričao sve o njegovom boravku u klubu te čuvene 2013/2014 sezone.

Odakle da počnem. Sedi Slaviša kući u Sloveniji vrti kanale, kad na vestima kažu Slaviša Stojanović novi trener Zvezde. Dobija poziv kaže da je sve završeno i da dođe za Beograd. Tako je sve počelo.

O ljudima iz kluba malo je reći da su ispali slepci. Omega i Arauho potpisuju za Zvezdu bez Slavišinog saznanja, a kada je Slaviša hteo Pečnika da dovede, pitali su ga jel ga ima na youtubu da ga vidimo?
Ozbiljan razgovor sa ljudima iz kluba retko da je i imao, sve su radili na svoju ruku i obećavali kule i gradove a kada su trebali da odu u Sloveniju na pripreme, nisu imali para da povedu sve igrače, nisu imali para da plaćaju razne račune dole. Dok su Džaja i Terza držali svoje džepove Milijaš je plaćao sve što je mogao.

O hemiji igrača može da se napiše roman. Neverovatnu želju su Mrđa, Milijaš,Ninković, Džoni Mijailović imali da uzmu titulu, a ne platu. Jesam spomenuo da je Slaviša za godinu dana uzeo jednu i po platu? Najveća plata bila je 250 000, a  Kelhar koji je iz Azerbejžana došao na nagovor Slaviše igrao je za neverovatnih 4000e. Sve te stvari nisu poremetili svlačionicu, koja je sijala punim sjajem. U klubu nema hrane i piće, niko iz kluba ne reaguje sem Džonija Mijailovića koji od svojih para kupuje za sve i donosi. Starešina se poštovao. Slavišu su gledali kao oca, a on njih kao sinove. Najratoborniji što se ispostavilo i na kraju bio je Džoni, o njegovim sukobima sa Stojadinovićem i Džajićem neću puno pišem, ali da je imao mnogo toga da im kaže u facu, imao je. I rekao im je. 

Najjača priča mi je za Mrđu koji nije hteo ide u Sloveniju na pripreme, jer nema para. Opravdano, nema šta. Kako bi igrači vratili Mrđu u ekipu, Pečnik se predstavljao kao neki menadžer iz Japana i zove Mrđu da mu saopšti da je došao u Sloveniju njega da gleda. Brže bolje Mrđa dolazi u Sloveniju, na pripremama dominira, a u drugom delu sezone rešetao je mreže. Naplatila je Zvezda svima drugi deo sezone sa kamatom. Za sve to vreme Pečnik održava kontakt sa Mrđom izmišljajući neke izgovore da ne mogu da se vide, ali da prati sve njegove utakmice. Kada je Zvezda slavila titulu u restoranu, Pečnik uzima mikrofon i predstavlja se kao famozni lik koji je došao zbog Mrđe.Šta reći, napališe čoveka lepo, pitanje je dal bi igrao da nije bilo te šale. Igrom slučaja, Mrđa odlazi u Japan.

Imao je Slaviša zdravstvenih problema kako terzić kaže, ali nije istina da je zbog toga prekinuta saradnja. Slaviši su doktori preporučili da ne vodi ekipu sa terena jer je u lošem stanju. Pa ko će da je vodi ako neće on ? U inat svima, ne zbog para, već 6 dugih godina, ekipa je vratila titulu na Marakanu. A i koje pare kada je najveća premija iznosila 300e.

Najdraža pobeda Slaviše je ona protiv Vojvodine kada je znao da mu je kolega Marko Nikolić pre 10 dana već potpisao za Partizan. Ali to nije kraj. Mesec dana pre toga Marko Nikolić se našao u prostorijama Crvene zvezde gde se kleo da je zvezdaš i da neće ići u Partizan. Imala je ta utakmica posebnu draž za Slavišu.

A Slaviša je sa svojim ocem dolazio godinama na Marakanu, jer je veliki zvezdaš. I pre svog posla u Zvezdi i posle toga. Nije imao kontakt sa ljudima iz Zvezde, nisu ga zvali, smatra kao i svi mi da je celoj ekipi velika nepravda učinjena. Slaviša je jučerašnji derbi posmatrao sa zapada, ne iz lože, već sa tribine sa predsednikom fudbalskog saveza Letonije.

Imam mnogo toga da vam ispričam momci, ali ostavićemo nešto i za drugi put. Koji drugi put mislim se u sebi, ovaj čovek stvarno misli da se mi viđamo još. Sat i po prolazi reko Gospodine Slaviša da vas ne zadržavamo previše. Taman posla, pa draže mi je sa vama da sedim, nego da sam sa Džajićem na večeri sada. E, tu je bio kraj, mogao sam komotno da se ušuškam u fotelju i da sačekam kraj sveta. Mislim se, umreću srećan, to je najvažnije. Imao sam toliko pitanja, a on čovek priča sam kao da smo drugari iz osnovne koji se nismo videli 30 godina.

Maestro, može ona od Save Radusinovića zovite me Gospodine i kad nemam ceh da platim i pozdravi na mikrofonu celu generaciju iz 2013.sezone na čelu sa šefom Slavišom.

HVALA VAM VELIKO!

 

 

Preuzeto sa fb stranice VAR tehnologija. 

  • Like 17
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, pavijan2 said:

Nadam se da je Dejan svestan da sa ovim igračima ne može igrati fudbal kakav želi. Propustio je jedan prelazni rok, verovatno ključan za formiranje tima za kvalifikacije.

Ima svega 3 meseca da formira tim koji će biti konkurentan za ulazak u grupe.

Mitar Mrkela je i dalje sportski direktor. Posle odlično odrađenog letnjeg prelaznog roka on je morao biti uhapšen, pa ako ga advokat izvadi sa robije, doživotno proteran iz fudbala. Da robija ako je ono  uradio namerno. Ako je u pitanju neznanje - marš iz fudbala.

 

Ја лично а и још неки са форума годинама сваки прелазни рок трубимо о балванима који се навлаче и о беспотребним појачањима за које се плаћају и велика обештећења (Икац подсјетио испод на нека). Да се најкасније у зимском прелазном року купује за квалификације ЛШ/ЛЕ за које се нема времена, спомињали смо бар 10 пута. Да је комбинација младости и квалитетних странаца на мјестима у тиму које не можемо произвести обавеза свих у клубовима као што смо ми, исто толико пута. Дакле, није то никаква наука, али ето дешава се да ова бахата пљачка добије ту неку (полу)прећутну подршку већине навијача поготово када су људи опијени резултатима које смо дуго и предуго чекали па макар се звали и групне фазе. Да не детаљишем (опет) шта ће се десити само ако останемо без групних фаза...

Link to comment
Share on other sites

Da, jbt. Ne stigoh to da napišem...dakle, imaš loptu uz gol aut liniju i golmana koji je ispao. Imaš dva saigrača na 7-8 metara od gola. I ti pokušaš da felšom uteraš loptu u gol i ni ne dobaciš :roflmao:

 

 

  • Like 1
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, NMX said:

Da, jbt. Ne stigoh to da napišem...dakle, imaš loptu uz gol aut liniju i golmana koji je ispao. Imaš dva saigrača na 7-8 metara od gola. I ti pokušaš da felšom uteraš loptu u gol i ni ne dobaciš :roflmao:

 

 

 

Ако је вјеровати некима, Иванић ће експлодирати пошто га више не гуши Марин. Чиста десетка и плеј...:classic_laugh:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...