Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Dajte ljudi, ovo je klasicno odradjivanje posla bilo, nemoj da se brukate pricajuci o penalima i golmanu.

Kako god, ovo danas je mec posle Londona i Ls, izmenjen sastav, bilo je elemenata igre, koriscenja gresaka rivala, vec neizbezne rotacije.

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Manoly said:

Dajte ljudi, ovo je klasicno odradjivanje posla bilo, nemoj da se brukate pricajuci o penalima i golmanu.

Kako god, ovo danas je mec posle Londona i Ls, izmenjen sastav, bilo je elemenata igre, koriscenja gresaka rivala, vec neizbezne rotacije.

 

A zasto mora da se otaljava? To sto su nam poklonili dva gola odmah na startu ne znaci da ne treba da igramo fudbal jer imamo rezultat. Ovo su otaljali jer je posle LS, sledece kolo ce otaljati jer je pred LS i tako u krug.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Del Piero said:

A zasto mora da se otaljava? To sto su nam poklonili dva gola odmah na startu ne znaci da ne treba da igramo fudbal jer imamo rezultat. Ovo su otaljali jer je posle LS, sledece kolo ce otaljati jer je pred LS i tako u krug.

I ja sam protivnik otaljavanja posla, narocito kad kvalitativno Zvezda odskace od ostatka lige.

Ipak, postoji preterivanje kad se pise kriticki, a u slucaju gresaka protivnika ima i do pritiska nasih ofanzivaca i pristupa igri iako nije sve bilo sjajno. Ne bih se zalio da i u narednim mecevima dolazimo do 4-5 datih golova uz vise sansi i ok pristupa igraca.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Manoly said:

I ja sam protivnik otaljavanja posla, narocito kad kvalitativno Zvezda odskace od ostatka lige.

Ipak, postoji preterivanje kad se pise kriticki, a u slucaju gresaka protivnika ima i do pritiska nasih ofanzivaca i pristupa igri iako nije sve bilo sjajno. Ne bih se zalio da i u narednim mecevima dolazimo do 4-5 datih golova uz vise sansi i ok pristupa igraca.

 

 

"Дајте људи класично отаљавање" "а и ја сам противним отаљавања", још један политички коректан пост Манојла :classic_laugh:

 

Елем, нисам био у прилици да гледам јучерашњи меч, погледао сам сажетке. Оно што је битно је опет без континуитета са 2 шпица у домаћици, опет без најјачег састава да се уигравамо, са притиском на противника, са утрчавањем бокова и везних када нападамо, транзиција, да вјежбамо за Европу итд...

Додуше тренер ту има и за њега субјективан проблем, навукао је буљук играча па морају и неки остали узети минуте. Немој само да неко покуша да се јави да ми објасни како су адреса за довођење играча само хајдук Терза или смотани Мркела. Највећи утицај на прелазни рок је имао Владан Милојевић.

Али чак и то на страну, једноставно хоћемо да гледамо квалитетан фудбал!

Link to comment
Share on other sites

Pope, stari si ti znalac, razumes sta sam napisao, al volis korektno da podjebavas...

Jbg, moze svakoj pobedi da se gleda u zube, po meni je vazno da je ekipa juce odradila mec posle Totenhema u laganom ritmuni "otaljala" posao.

Nista protiv takvog otaljavanja nemam, uz toliko golova i zalaganja igraca.

Link to comment
Share on other sites

Gledah Graficar danas, bio i Milojevic na tribinama.

 

Erakovic odigrao najgoru partiju od kad ga ja pratim. Nije mogao najjednostavniji pas da podeli, neodlucan, mekan, jedino je u skoku sve skidao. Gavric malo bolje iskautiran, a i nekako predaleko stoji od gola, primi loptu na sredini, okruze ga dvojica, on doda saigracu, i ne dobije loptu vise.

 

Kod nas najopasniji Jug, al dzabe kad nema zavrsni pas. Probije, protrci, i kad treba da doda, ne uradi to kako treba. Stvarno je steta sto cemo umesto dobrog beka dobiti prosecno krilo.

 

Rotirao je Milija danas, ne znam iz kog razloga. Vidic jeste drvo, ali bar moze da zadrzi loptu i skloni je na stranu, Panovic sem sto je promasio cist zicer u prvih par minuta, nije vise ni pipnuo loptu. Ficovic i Marong takodje bili na klupi, kao i Dabic koji je dosta bolji od ovog Mladenovica beka,. Neca Stojic najnebitniji lik u ekipi, standardan svaku tekmu jebote. Ja ne znam dal on ima vise od tri kontakta sa loptom po mecu, igra neku fiktivnu poziciju zadnjeg veznog, a nema ga nigde. 

 

Marjanovic je dosta bolji stoper od Mrkele. Bezobrazan je i pozitivno i negativno i to znaci ovim klincima kad se useru malo. Pritom ume da iznese loptu i da je povuce. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Markoss said:

Gledah Graficar danas, bio i Milojevic na tribinama.

 

Erakovic odigrao najgoru partiju od kad ga ja pratim. Nije mogao najjednostavniji pas da podeli, neodlucan, mekan, jedino je u skoku sve skidao. Gavric malo bolje iskautiran, a i nekako predaleko stoji od gola, primi loptu na sredini, okruze ga dvojica, on doda saigracu, i ne dobije loptu vise.

 

Kod nas najopasniji Jug, al dzabe kad nema zavrsni pas. Probije, protrci, i kad treba da doda, ne uradi to kako treba. Stvarno je steta sto cemo umesto dobrog beka dobiti prosecno krilo.

 

Rotirao je Milija danas, ne znam iz kog razloga. Vidic jeste drvo, ali bar moze da zadrzi loptu i skloni je na stranu, Panovic sem sto je promasio cist zicer u prvih par minuta, nije vise ni pipnuo loptu. Ficovic i Marong takodje bili na klupi, kao i Dabic koji je dosta bolji od ovog Mladenovica beka,. Neca Stojic najnebitniji lik u ekipi, standardan svaku tekmu jebote. Ja ne znam dal on ima vise od tri kontakta sa loptom po mecu, igra neku fiktivnu poziciju zadnjeg veznog, a nema ga nigde. 

 

Marjanovic je dosta bolji stoper od Mrkele. Bezobrazan je i pozitivno i negativno i to znaci ovim klincima kad se useru malo. Pritom ume da iznese loptu i da je povuce. 

najvece zlo u srpskom fudbalu

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, tsva said:

najvece zlo u srpskom fudbalu

 

Imas poentu, ali je bolje i to od napadaca koji ne moze da primi loptu i nema 3 kontakta sa istom za ceo mec. 

 

Vidic je tezak kriminal, cisto da ne ispadne da pravdam to dovodjenje i placanje, al s cisto fudbalske strane je bolji igrac od Panovica.

Link to comment
Share on other sites

Početak na Marakani je bio sjajan, ali Lorenco Ebesilio nije ostavio veliki trag u Crvenoj zvezdi. Pamtiće se meč protiv Suduve prošle godine kada je postigao pogodak sa 20 metara, i tu negde stao. Iako je demonstrirao majstorstvo i fudbalsku pismenost nekadašnji član Ajaksa nije uspevao da se izbori za prostor kod Vladana Milojevića. Posebno, za utakmice visokog intenziteta. Delovao je teško, nespremno i kuburio sa povredama.

Uglavnom je odmarao Marina u domaćim okršajima. I pored toga postigao je dva gola i asistirao osam puta. Leta ove godine preselio se ujapansku Džubilo Ivatu, u transferu teškom 500.000 evra. Međutim, ni na dalekom istoku nije pronašao sreću.

Holandski vezista je do sada u Džeji Ligi odigrao samo sedam minuta. Ušao je u igru na gostovanju Šonan Belmaru. Bilo je to 11. avgusta. Od tada se Ebesilio nije našao na terenu, a samo jednom je bio na klupi.

Do kraja prvenstva Japana ostalo je još pet kola. Džubilo Ivata je do sada osvojila samo 22 boda, zauzima poslednje mesto i vrlo verovatno joj sledi selidba u niži rang.

 
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pojacanja iz LLSL za CZ preko zime:

 

Nenad Lukic iz TSC

Igor Ivanovic iz Napretka

Dundjerski iz Spartaka

Jovan Nisic iz Vozdovca

Marko Ilic iz Vozdovca

Lasickas iz Vozdovca

Vidosavljevic iz Cukarickog

Devetak iz Vojvodine

 

Ima tu jos par mladjih iz Vojvodine i Cuke koji mogu da budu interesantni CZ.

Link to comment
Share on other sites

Za sta da se nadje? 

 

Razumem ja da ide zima i da treba pare oprati za zimnice i bunde i Malidive i ostale toplije krajeve al mugu to i humanije napraviti. Neka podele pare a ne moraju nikoga dovesti. A ne da mi ni krivi ni duzni to jos moramo da gledamo. Imamo i previse balvana koji znaju samo da odloze loptu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, red_white said:

Jel se ovo Rodic opet povredio 🤣🤣🤣 pa jbt imamo 3-4 igraca, pre svih Boaci, Pavkov i Rodic koji ne mogu 10 dana da spoje bez neke povrede. Nadrealno. 

Plašim se da i Rodić i Boaći imaju probleme sa hroničnim povredama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, tsva said:

Pecat struke.

Ne bih rekao da je to u pitanju. Očigledno je da vuku neke probleme od ranije i to bi verovatno trebalo da ide pod nož, ako se ovako često dešava. Rodić od dolaska u Zvezdu ima slične probleme. Boaći takođe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...