Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Vuliću majstore, ma dečko izgleda kao fudbaler u odnosu na Jovančića, tu ne može da fali. Ako ništa svaki potez mu je pismen i fudbalski. Boaći bratina, hraniti ga samo živim mesom. Mi čim izadjemo umemo da igramo fudbal. Kada se povučemo kao protiv komšija, to ne liči ni na šta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

No, treba reći da gola dali ne bi još tri godine da sudac nije izbacio onog na pravdi Boba.

 

Bolje je roditi se bez kurca nego bez sreće.

Imao je i Kopenhagen protiv nas pa nisu iskoristili. Možda nije sve do sreće.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Imali smo srece naravno. Na 1-1 pred gol Milunovica oni su imali zicer. Nisu dali i vratilo im se. To je fudbal. Ipak veceras smo imali dosta suteva i kada tako odigras drugo poluvreme sreca te pogleda. Prvo smo igrali beskrvno cekajuci da se nesto desi. I desio se bizaran gol u nasoj mrezi. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Duh koji lebdi said:

Ovako to bude kad se ne igra bunkerica. Ko kaze da u Evropi ne moze da se igra fuzbal.

 

Ovako to bude kad kod kuće igraš sa igračem više, protiv ekipe koja nije toliko dobra da sa igračem manje sačuva prednost. Kako god bilo, presrećan sam a i glas sam izgubio. Moraću da zvekem par rakija i razložim jedan Strepsils pride u sistem. Možda još nešto ali ću razmisliti o doziranjima, ipak sam čovek u godinama, jelte... :cigar:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da ga jebem kako smi veceras dali 3 gola, igrali smo isto jebeno govno od igre dok nismo dobili igraca vise. jovancic je opasan problem u nasoj igri, dileme nema da vulic treba da igra. 

gobeljic takodje nije bek i to je jednostavno nedopustivo da se mi sa ovolikim parama krpimo nekakvim kao univerzalcem. 

van la prevara? koja je to logika negovo dovodjenje? i to umesto bena koji nije licenciran jer su bili sigurni da ide? amaterizam. 

 

igrac vise nas naterao da napadnemo, opet golove smo postigli iz prekida i posle ogromne greske njihovog defanzivca. 

marin je ispao iz forme, samopouzdanje ekipe je najbolje odslikala ona reakcija borjana. 

ono jedino ako je stvarno namesteno, a sa tvorzom je sve moguce.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...