Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

7 minutes ago, Sprivel said:

TRPAJ GOVNA

 

ne ide ovako.

 

sjajan mec, kao sto sam i ocekivala da mozemo da igramo sa njima.

ovoga puta sam bila u pravu.

 

moglo je lagano I na drugu stranu, ali nije 😄

 

hvala treneru i igracima, drugi smo na tabeli 😄

 

Boaci ljubav ❤️

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

No, treba reći da gola dali ne bi još tri godine da sudac nije izbacio onog na pravdi Boba.

 

Ih bin Surda, kamarad fon Bob 🙂

 

Dobro, nije da ovo nismo zasluzili, ulaskom Vulica i Boacea smo zaigrali fudbal i pritiskali ih fino, nismo igrali kao pickice. Miloje konano izasao iz autobus filozofije, ali bas mu je dugo trebalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barracuda said:

 

Ovako to bude kad kod kuće igraš sa igračem više, protiv ekipe koja nije toliko dobra da sa igračem manje sačuva prednost. Kako god bilo, presrećan sam a i glas sam izgubio. Moraću da zvekem par rakija i razložim jedan Strepsils pride u sistem. Možda još nešto ali ću razmisliti o doziranjima, ipak sam čovek u godinama, jelte... :cigar:

 

Ih, idealna situacija da Miloje juri bod, gde ces bolje od toga 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neverovatna je kolicina srece koju ova ekipa ima. Iskljucenje i nekako, ali ona Olimpijakosova sansa pre gola za 2-1, majko mila :classic_blink: Vulicev gol kroz noge... Samo neka potraje :)

 

Zapravo o samoj igri inema mnogo sta da se pise. Bili smo jezivi do iskljucenja. Bas jezivi. Mislim da je presudilo sto smo odmah po iskljucenju dali gol.

 

Nadam se da se Vulic konacno zacementirao u prvih 11. Van La Para bas los, ali ne bih ga otpisivao, mislim da je dobar igrac. I jos jedan :classic_love: za Boacija.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MetalHead said:

Kad sam sisa, evo me gledam iz kreveta... 😄

 

Elem igramo 3 za 3, i jos ovde ide iz 2 u 1. Steta sto nisam uplatio prelaz. 

 

Ajde da vidimo sta smo imali... 

 

1 hour ago, Pero_Cameron said:

Kakvo 3 za 3 jeste normalni, ovo je LŠ a ne neka beton liga.

 

1 hour ago, pavijan2 said:

odakle nicu ovi 3 za 3 zaverenici?

 

1 hour ago, Wook said:

Gluposti. Nikakve logike za Grke. Njima treba svih 6 protiv nas.

 

1 hour ago, nemanjau5 said:

ako je 3za3 drugari, jel mi dobijamo u Grckoj?

 

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

Zasto bi Oli igrao tri za tri kada mogu obe da nas dobiju bez problema?

 

1 hour ago, Decembarski said:

Gde nestadose ovi 3 za 3  pouzdano informisani zaverenici?

 

'vako, ako bude 1 u Pireju, stavljate avatar na mesec dana koji vam ja odredim, moze? Ako bude X ili 2, spasili ste se... Djura ce da vam oprosti sto vas je tukao 😄 

 

Ili to ili da vas odmah banujem... pa da, sta drugo? 😄 

 

 

I da, nisam uplatio prelaz, iako mi stajalo na Meridijanu iz 2 u 1, potrosio sam sve pare na cistog 1 kao i 1-1&0-3 a onda sam hteo kombinaciju 2-1 i 3+ pa nesto nije moglo, pa sam onda stavio tacan rezultat 3-1 kvota oko 27, pokusao da ubacim pare na racun, nije islo, utakmica uskoro pocinjala i batalio sam da bih stigao da uzmem pivo pre pocetka 😄 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Samo ne razumem čemu pljuvanje njihovih igrača pa i navijača? Odigrali korektan meč bez provokacija, njihovi se i nisu radovali kada su dali gol ( što mi je skroz neshvatljivo naravno ali eto bilo je tako ) a ovde se doživljavaju kao najveći neprijatelji.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Prvo pol apsolutni qrac od igre, al ni "braca" se nisu proslavila, uz jednu dobru sansu dadose ga cevanicom

Crveni je preokrenuo stvari uz konstataciju da je j Zvezda delovala mnogo konkretnije, bilo je protoka lopte i akcija, na kraju i golova posle prekida.

Sreca treba i da se zasluzi a protiv Olya je itekako dobrodosla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Godzo said:

Samo ne razumem čemu pljuvanje njihovih igrača pa i navijača? Odigrali korektan meč bez provokacija, njihovi se i nisu radovali kada su dali gol ( što mi je skroz neshvatljivo naravno ali eto bilo je tako ) a ovde se doživljavaju kao najveći neprijatelji.

 

usudicu se da kazem da je ostao taj neki neshvatljiv gnev jos od kosarke.

 

meni su oni bili danas skroz simpaticni, a iskrena da budem, veceras su mi jos sladji 😄

Edited by BojanaCZV
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MetalHead said:

 

Ajde da vidimo sta smo imali... 

 

 

 

 

 

 

 

'vako, ako bude 1 u Pireju, stavljate avatar na mesec dana koji vam ja odredim, moze? Ako bude X ili 2, spasili ste se... Djura ce da vam oprosti sto vas je tukao 😄 

 

Ili to ili da vas odmah banujem... pa da, sta drugo? 😄 

 

 

I da, nisam uplatio prelaz, iako mi stajalo na Meridijanu iz 2 u 1, potrosio sam sve pare na cistog 1 kao i 1-1&0-3 a onda sam hteo kombinaciju 2-1 i 3+ pa nesto nije moglo, pa sam onda stavio tacan rezultat 3-1 kvota oko 27, pokusao da ubacim pare na racun, nije islo, utakmica uskoro pocinjala i batalio sam da bih stigao da uzmem pivo pre pocetka 😄 

Ti si odigrao sve ishode sem iz 2 u 1?

Nije majka sina karala što se kockao .........

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...