Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Svaka cast Zuletu za prve dve sezone u nasem dresu, bio je jedan od kljucnih igraca za povratak kluba na evropsku mapu...malo je pokvario utisak pred kraj ali mu zasluge niko ne moze oduzeti...sve najbolje u Austriji i da povrati nekadasnju formu...

Edited by ZiS
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Iz mog ugla bolje da Vukanovic igra krilo nego da dovodimo bilo koga. Sramotno je da se plasiramo u LS a da ne pukne bomba zadnjeg dana prelaznog roka. Zander kao stranac je nepotreban ali jbg-a doveden ali zauzima mesto stranca.  Ako ode Bocko ko ce igrati spica u Minhenu?   

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, vepar said:

Pavkov je jako zahvalan igrac ali ne moze da bude prvi spic. Previse je spor i nema tehniku, pa ni sut, ni pas. Svaka cast za Liv ali to mu je utakmica u rangu Zigina protiv Rome. Jbg, svako ima svoju utakmicu karijere, Pavkova je srecom dosla u najboljem momentu po nas. I nije da ocekujem da nam igra Ibrahimovic u napadu ali pokretljiviji i tehnicki potkovaniji igrac, da. Nadam se da je to Tomane, rano je suditi. 

 

Vise puta smo videli i dokazao je da nema sut... 

 

Sve zavisi od postavke igre i taktike...ali dobro sad 😴

 

4 hours ago, tsva said:

 

Znaci da je "plemenit" novi izraz za mekan, metiljav, flegmatican. Ni Z od Zara nema u igri. Licno je insistirao da dodje, platio milion i vise i opet mu nije igrao u odlucujucoj utakmcici sa YB. Sve u svemu Mirko zvani piksla. Causic posle Causica al piksla je piksla

 

Stari dobri tsva 👍👍👍

 😄

 

2 hours ago, piksi said:

Baš sam danas razgovarao sa nekim poslovnim partnerom tamo, kaže oko 80 ojra. Još vagam...

 

Povezi me sa "poslovnim" partnerom, trebaju mi 4 karte... Ozbiljan sam 😴

 

58 minutes ago, Jerotije Pantic said:

Maksimalna cijena karte za gostujuce navijace u LS od ove godine je 70e a za LE 45e,to je propis Uefe,tako da ne moze biti veca.

 

Bavarci jos uvek nisu pustili karte u prodaju... Mozda eventualo puste online jedan kontigent 7 dana pre utakmice ...  Moze link za ovu informaciju?! I na koji nacin ce se kupovati karte?!!

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, suptil said:

Iz mog ugla bolje da Vukanovic igra krilo nego da dovodimo bilo koga. Sramotno je da se plasiramo u LS a da ne pukne bomba zadnjeg dana prelaznog roka. Zander kao stranac je nepotreban ali jbg-a doveden ali zauzima mesto stranca.  Ako ode Bocko ko ce igrati spica u Minhenu?   

Mislim da imas prevelika ocekivanja od "stedljivog" Terzinja...

Ja sam, takodje, za dovodjenje kvalitenoh pojacanja ili dva, ali deluje da se traze "argumenti" kako bi se iskamcila kakva kinta i za one koji pregovaraju i "zele" Zvezdu na vrhu...

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, prolup said:

Pa nije ga stavio protiv YB u revanšu, da je piksla tu je morao početi. Čuj Milojević kritikuje strance, doćemo i do tog da je rasista kao onaj što je bio na klupi Partizana.

 

Zli Milojević mrzi strance i forsira domaće piksle. Ja sam još gluplji što odgovaram najvećem trolu pod forumskim nebom Srbije.

Nije rekao da je Boaci zrtva taktike jer igra u ekipi koja pravi 2 sanse po utakmici i uopste ne koristi napadaca za igru. Nije rekao da je on odgovoran itd... ni Lafu nije bio zrtva taktike ni Ebesilio koji je uzgred mnogo bolji fudbaler od Ivanica.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, 29.05.1991 said:

Ako je verovati nekim portalima, Katai je pristao na ponuđene uslove i nalazi se pred potpisom. Ugovor na 4 godine.

Katai bas i ne odaje utisak nekoga ko bi se dobro slagao s Milojevicem. Ql da je klasa kad hoce, klasa je.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, suptil said:

Iz mog ugla bolje da Vukanovic igra krilo nego da dovodimo bilo koga. Sramotno je da se plasiramo u LS a da ne pukne bomba zadnjeg dana prelaznog roka. Zander kao stranac je nepotreban ali jbg-a doveden ali zauzima mesto stranca.  Ako ode Bocko ko ce igrati spica u Minhenu?   

Zna se.:D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vepar said:

Kako ce da krpi Katai nazad... nije poznat kao igrac koji je posvecen defanzivi... i trcanju uopste.

 

Poznato je da ume da krene napred, lud igrač koji ume da reši utakmicu na individualni kvalitet. U timu Marin, od Matea očekujemo baš to ludilo, što već čini tri jako ozbiljna igrača. Treba nam jedan uz Kanjasa, takodje ozbiljnog, i videti konačno šta može Tomane. Ova ekipa je bombona ako se vrati i Basta.

Edited by Barracuda
Link to comment
Share on other sites

Evo posto vidim da se vecina na forumu slabo razumije u fudbal,da pojasnim par stvari,golmana imamo,lijevog beka ako ostane Rodic imamo,ovaj Zander ili kako se vec zove je smijesan za ozbiljan fudbal,jedino neki termin u nekom balonu,mislim da bi dobar bio ali nikad ga ne bi uzeo u ekipu.Stoper na lijevoj strani,Degenek,moze,za nase uslove i nase finansijske mogucnosti,ispunjava uslove.Drugog stopera nemamo ali mozemo se krpiti sa ova tri seoska igraca od kojih je Vujadin bolji u svakom segmentu.Pankov,dobar momak,ali nizak,slaba inteligencija,slabe procjene,zalijece se previse,seoski igrac,ling long liga.Milunovic,ima visinu,inteligenciju nema,ne zna ni on kako je uspio u fudbalu ali ipak igra,takodje ping pong liga.Babic,bas se zapitam za nasu skolu fudbala kad vidim njega,crn,visok,panj bez mozga,tehnika nula,pregled igre ne postoji,ustvari glupo je o njemu bilo sta pisati.Desna strana,Gobeljic,ispunjava sve uslove ucesnika farme,ali takodje dobro pokriva desnu stranu tako da  s obzirom na nase mogucnosti legitiman je clan prve postave.

 

To je to sto se tice defanzivne linije,u tom sregmentu igre male su nijanse,tu se lako parira svim ekipama,ili si Engleski panj od 70 miliona ili Srpski od 2 miliona,tu nema razlike,panj je panj.

 

Sredina terena slijedi......

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jerotije Pantic said:

Evo posto vidim da se vecina na forumu slabo razumije u fudbal,da pojasnim par stvari,golmana imamo,lijevog beka ako ostane Rodic imamo,ovaj Zander ili kako se vec zove je smijesan za ozbiljan fudbal,jedino neki termin u nekom balonu,mislim da bi dobar bio ali nikad ga ne bi uzeo u ekipu.Stoper na lijevoj strani,Degenek,moze,za nase uslove i nase finansijske mogucnosti,ispunjava uslove.Drugog stopera nemamo ali mozemo se krpiti sa ova tri seoska igraca od kojih je Vujadin bolji u svakom segmentu.Pankov,dobar momak,ali nizak,slaba inteligencija,slabe procjene,zalijece se previse,seoski igrac,ling long liga.Milunovic,ima visinu,inteligenciju nema,ne zna ni on kako je uspio u fudbalu ali ipak igra,takodje ping pong liga.Babic,bas se zapitam za nasu skolu fudbala kad vidim njega,crn,visok,panj bez mozga,tehnika nula,pregled igre ne postoji,ustvari glupo je o njemu bilo sta pisati.Desna strana,Gobeljic,ispunjava sve uslove ucesnika farme,ali takodje dobro pokriva desnu stranu tako da  s obzirom na nase mogucnosti legitiman je clan prve postave.

 

To je to sto se tice defanzivne linije,u tom sregmentu igre male su nijanse,tu se lako parira svim ekipama,ili si Engleski panj od 70 miliona ili Srpski od 2 miliona,tu nema razlike,panj je panj.

 

Sredina terena slijedi......

 

 

 

Uf if ... Konacno jedan 4umas koji se razume u fuZbal, za razliku od ostatka ucesnika diskusije, kako je sam naglasio... Nesto i neko sto je nedostajao forumu!!!

 

Posebno je odlican estetski dojam u pisanju, ne mogu da docekam drugi deo analize, jbg, mora da da se sljaka 😴

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...