Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Just now, Cavani said:

Bilo bi mi drago sto su ovolike cene da znam da ce ostati pare Zvezdi, ali nista od toga.

Samo od ovih paketa ce uzeti 7-8 miliona eura minimum.

Nece im kamion biti dovoljan da iznesu sve sto su naumili.

Pa dobro ti gledaj od kuce fudbal. Navijaj iz fotelje i zajebao si onda zlu upavu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

Cavric je prva zelja,, ali je skup i na sve nacine pokusavaju da mu spuste cenu. 

Kad bi radili anketu medju navijacima o Cavricu rezultati bi po upravu i samog Cavrica bili skandalozni. Bog da pozivi tog predsednika Slovana da ne pusti Cavrica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

Cavric je prva zelja,, ali je skup i na sve nacine pokusavaju da mu spuste cenu. 

Nego Markoss  sta je sa Boacijem, jel ide? I da otvori temu za Omladince igraju LS pa bi lepo bilo da imamo i tu temu.

Link to comment
Share on other sites

Cavric i ako dodje bice docekan na noz i pod ogromnim pritiskom...i sve to avansno, bez da je 90% ljudi odgledalo neku njegovu utakmicu...Nama neprijatelji nisu potrebni, imamo mi svoje "selektore" i "skaute" koji sve to znaju bolje...Ne znam sta Miloje i strucni stab treba da urade da zasluze malo vise poverenja od zvezdaske javnosti...verovatno da osvoje tu LS...

Edited by ZiS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, suptil said:

U fudbalu placas prestiz da gledas sve grupne tekme. 50 000 istih ljudi gledace sve te tekme. A to ipak kosta. Zatvoreni krug.

Pričamo o jebenoj Marakani, gde platiš 100e za jug, a ne možeš ni da sedneš koliko su prljave one nazovi stolice. 

 

Mislim da će ljudi čekati pojedinačne karte, pošto neće ceo stadion prodati u paketima sigurno. 

Edited by Green23
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jbali su mu kevu sa cenom karti. Prošle godine sam za paket na zapadu sektor 5 gde je vip deo na tribini dao 9000 (50% za sezonsku) a sada za sektor 6 treba da dam 15000 + za klinku još 15000. Hteo sam i klincu da uzmem paket za sever, znači još 12000...Ne verujem da ću kupovati, jer mi je previše. Na osnovu prošlogodišnjih cena sam kontao da ću dva paketa uzeti za 15-16k. Malopre sam to rekao ćerki i eno je u svojoj sobi plače.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...