Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Mi trenutno ne igramo nista.

 

Da bi Boacija prodali mora da postoji ponuda. Da bi postojala ponuda, on mora nesto da igra. Kako ce da igra kad mi ne igramo nista.

 

Marin se vraca na 30 metara po loptu a Boaci na centar. Ni Mesi ne moze nista kad primi loptu na 30 metara ili Ibrahimovic na centru.

Link to comment
Share on other sites

Protiv Danaca lopta i igraci se nisu lose kretali..  ipak dobar deo meca danci su igrali zatvoreno..

 

Ne znam, za revans, ja bih Marina postavio levo, Ivanica u sredinu , Ben desno i naravno Bocko ispred.. Iz Kanjas i Jovancic, obojica znaju da iznesu loptu I podele pas + Degenek takodje... time bi Marin koliko toliko bio rasterecen da se vraca nazad po loptu.

 

Jander je totalni defanzivni krater, u nasoj liZi mozda i prodje, ali u evropskim utakmicama, po sada prikazanom, bice ogroman problem, ako ode Rodic.  Vukanovic je odlican defanzivno,  brz je, ima dobar centarsut i mozda ga  treba probati  na "levom beku".

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ivanic ni protiv Lucana ne moze da igra u sredini. Danci ce ga pojesti kao i u prvoj utakmici. Mi ssd's to odigramo, odugrace Marin. Treba ga pustiti da ima slobodu kretanja. 

 

Za mene je predebilno da su prijavili Njegosa a nisu Tomanea s obzirom da mi moramo dati bar jedan gol a verovatno i 2. Jos jedan dokaz da je vaznije uzeti pikslu negu Zvezdin uspeh.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Још је дебилније што су пријављени Симић и Крстовић као и Жуло који је склоњен из тима. Требали су једноставно пријавити и Његоша и Томанеа а менаџерске играче оставити за Коки лигу

Sent from my SM-G975U using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

Prijavljivanje Krstovića a neprijavljivanje Tomanea je vrhunac rada dr.Keza i njegovih saradnika.

Zao mi je samo sto ce Marin otici ako ne udjemo u LS, covek je neverovatan, ovo je privilegija gledati. Da ima jedno kvalitetno krilo koje ce mu osloboditi jos vise prostora bio bi jos veci horor za protivnike.

Dajte mu neki blanko ugovor i nek bira utakmice, ionako je i lider i trener i najbolji igrac.

 

Juce se ponovo videlo da nase povlacenje nije samo do kvaliteta protivnika nego itekako do kukavičluka Milojevića i to je tužno.

 

I čuveni Žander, rekreativac i amater, čisto da neko bude gori od Ivanića

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, red_white said:

Ovakav kakav je Boaci je beskoristan za nasu igru. Boaci treba da dobije loptu u prostor? Sta ce njemu lopta u prostor? On treba da dobija duele sa stoperima, da ima dobro kretanje da bi mu Marin dodao neku upotrebljivu loptu. U prostor dajes loptu brzim napadacima, bas kao sto je Tomane koji ce se mnogo bolje uklopiti sa Marinom i Benom. Tomane se izvlaci, zna da dobije duele i zadrzi loptu i onda da uposli Bena, Marina, Vukanovica ko vec bude sa njim. Zato je i imao veliki broj asistencija u Tondeli, nije samo davao golove. On i Pavkov bi recimo bili odlican tandem napadaca. S obzirom da nemamo ubojita krila moze se probati sa 4-4-2 gdje bi Pavkov i Tomane bili napadaci a Marin iza njih. Kanjas, Ben, Ivanic preostala trojka. Ili Kanjas, Jovancic, Ben/Ivanic.

Nama treba Boaci iz 2017, ovo sto sada igra je ocaj, Krstovic mi uliva puno vise poverenje, otresiti je od njega ako nista drugo.

Pa nije on bokser da se bije da štoperima. Naravno da mu treba lopta u prostor, naravno da treba neko da ga proigra. Reci, da li je dobio sinoć jednu loptu u 20 metara? Ma daj jebote, sinoć da je bio Pipo, ništa ne bi mogao da uradi a verovatno bi se našao neko da kaže, bolje da se rastanemo....ma daj.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

A o Boaćijevim bledim igrama?
“Ne bih to tako da formulišem. Boaći je nama dosta toga. Sigurno je da mislim da može mnogo više. kroz svakodnevni razgovor i njegov rad pokušavamo. Od njega zavisi. Očekujem da što pre bude onaj pravi Boaći. Nije zaboravio da igra fudbal i ubeđen sam da će polako da dođe na svoj nivo“.

 

 

 

Школски примјер алиби изјаве, што и не би био проблем да није у питању тренер Црвене Звезде. ОК, и сам играч мора радом да се потруди када диже форму, али рећи ово за јединог шпица за кога се не изради ни једна једина шанса, заиста је само пребацивање одговорности. Сва срећа да у Данској игра Др Марин који осим фудбалског знања има и фудбалску кураж, што и није чудно када се зна да све то није усвајао од српских батађориста...

Борјан, Дегенек, Марин, Бен и Боаћи мислим да неће разочарати приступом (као што нису ни раније на евро мечевима) и да ће утицати и на остатак тима. Зато ајде Милоје и ти, не буди Сисоје, један је живот!

Сад се ломи за нову мушему...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Toliko smo cekali i pricali o gajicu a on cak i fizicki lici na dzina andjelkovica. Pogrbljen i izgubljen. Znaci desnog beka nemamo. Zander-brazilac s kipra. Znaci nemamo ni levog. Njegos ok, moze bolje ali vidi se da ima prostora za napredak. Vulic zna fudbal, nedostaje mu malo snage i iskustva. Po meni moze biti grujic za siromasne. Ja jako cenim ivaniceve kvalitete ali ovo sto trenutno prikazuje je ocajno uz simica najgori na terenu. Ali me ne bi iznenadilo da bas simic startuje protiv kopenhagena.

Tragedija je da smo mi igramo bez krila i bez krstenih bekova. To je u danasnjem fudblu ravno samoubistvu.

Tomane nije punonpokazao ali mi deluje da ima odlicno startno ubrzanje i da je prilicno brz. Par puta je odlicno utrcao. Trebalo bi da vidimi kakav je u zavrsnici pa da damo neki sud.

I dalje tvrdim da bi se ova ekipa prosetala do LS sa ovim rasporedom da ima makar jedno krsteno krilo. Sto se bekova tice na zalost rodic i zulo su i dalje nasi najbolji bekovi

Link to comment
Share on other sites

Protiv Danaca lopta i igraci se nisu lose kretali..  ipak dobar deo meca danci su igrali zatvoreno..

 

Ne znam, za revans, ja bih Marina postavio levo, Ivanica u sredinu , Ben desno i naravno Bocko ispred.. Iz Kanjas i Jovancic, obojica znaju da iznesu loptu I podele pas + Degenek takodje... time bi Marin koliko toliko bio rasterecen da se vraca nazad po loptu.

 

Jander je totalni defanzivni krater, u nasoj liZi mozda i prodje, ali u evropskim utakmicama, po sada prikazanom, bice ogroman problem, ako ode Rodic.  Vukanovic je odlican defanzivno,  brz je, ima dobar centarsut i mozda ga  treba probati  na "levom beku".

 

 

Vukanovic umesto Ivanica, i to je dobar sastav.

Čak mislim da je to sastav za Kopenhagen - Borjan, Degenek, Milunović, Rodić, Gobeljic, Kanjas, Jovancic, Ben, Marin, Vukanović, Boaci.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, tsva said:

Ivanic ni protiv Lucana ne moze da igra u sredini. Danci ce ga pojesti kao i u prvoj utakmici. Mi ssd's to odigramo, odugrace Marin. Treba ga pustiti da ima slobodu kretanja. 

 

Za mene je predebilno da su prijavili Njegosa a nisu Tomanea s obzirom da mi moramo dati bar jedan gol a verovatno i 2. Jos jedan dokaz da je vaznije uzeti pikslu negu Zvezdin uspeh.

 

Problem je sto, kada se Marin vraca do polovine terena po loptu i organizuje napad, gubi previse snage, protivnicki igraci ga udvajaju i previse daleko je od gola... Mnogo opasniji je kada loptu primi na nekih 20ak metara od gola.. Samo je potrebno da imamo igrace koji znaju da iznesu loptu sa nase polovine I podele pravovremeni pas...

 

Da ponovim, Danci su igrali prilicno zatvoreno, igraci i lopta su se dosta dobro kretali.

 

Da ne zaboravimo da je Kopenhagen izuzetna takticka ekipa koja svih 90+ minuta igra disciplinovano.

 

Najveci problemi u prvoj utakmicu su nastali posle izlaska Rodica, ostao je defanzivno krater na levom boku. Posle izlaska Rodica, Milojevic je napravio gresku izvodjenjem Vukanovica i pomeranjem Ivanica levo. Ivanic ni izbliza nije defanzivno dobar igrac kao Vukanovic i tu je jos vise nastao problem.

 

Kada sam video da ulazi Ben, ocekivao sam da izadje Ivanic, desno Ben, levo Vukanovic i Marin u sredini do kraja utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da ce ulazak ili neuzlazak u LS bilo sta promeniti u buducnosti kluba.

Promenice mozda samo da li ce dogodine Terzic da kupi novi Mercedes AMG ili malo jeftiniji Audi..

Nama je kao klubu u sustini isto, samo ce manje imati da se razgrabi.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Valensija said:

Zaboravljate da imamo LE.

Za ne daj boze...

LE je "pod obavezno" obzirom na potencijalne rivale.

Poenta je da ovaj i ovakav sastav, koji pritom ima svoje manjkavosti koje se lako uoce u igri, nece opstati ako ispadnemo sad... to implicira dalja negativna pomeranja i vrlo turobne momentebu nastavku sezone, pre svega kad je igra u pitanju, a ni sad ne blista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Je l' primetio još neko da Simić ne ume da trči? Posmatrao sam juče skoro celu utakmicu samo njega. O tehničkim greškama i fudbalskom intelektu ne želim da pričam ali tek sad mi je zapalo za oko njegovo trčanje. Nije ni čudo što ne može da se pokupi na terenu, on toliko loše sprinta da dobro ima snage i prvom do sebe da doda.

Link to comment
Share on other sites

Ovde dva krilo i bek vade sezonu, samo treba proci dance. Prvenstvo je zatvoreno.
Ko je zatvorio prvenstvo? Mi, Partizan, Radnički? Ako znaš podeli sa nama, da se ne nerviram za dž. Da mogu derbije rekreativno da ispratim.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...