Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Oprase 400 tisuca i 30%. Rutinski dok debili cekaju Darka Lazovica. Njegove godine se ne uklapaju u trenerovu filozofiju. Uz to na toj poziciji imamo ih jos nekoliko koji ne igraju jer su ili u kontra ritmu ili dobro rade.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dobar potpis Njegosa Petrovica, cak i odlican. Ne znam koliko je tacno ali je pre par godina trebao u PSG. Kidao je ligamente ali odigrao je dve sezone u celosti. I dalje jako mlad, ljubitelji FM mogu da vide da vazi za talentovanijeg iz LLSL.

 

Tutosport ga je uvrstio u 35 najtalentovanijih u Evropi, iz regiona je tu Marin iz Dinama.

 

Darko Lazovic je bila udica za naivni srpski narod da zaboravi na seksualnog manijaka Novaka Nedica.

 

Evo RSB pise da smo ga oteli Dinamu iz Zagreba.

http://redstarbelgrade.rs/zvezda-preotela-igraca-dinamu-iz-zagreba/

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

Поздрављам потпис, даће нешто ново у игри. Не поздрављам срамотних 20% и ужасно вођење преговора.

Његошу добродошлица у његову Црвену звезду!

 

spacer.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Azazelkg said:

Ako tako gledamo onda....kako nije favorit klub koji je bio prvak Evrope, a i igrao finale kupa UEFA? Voliš da iskarikiraš samo da navedeš vodenicu na svoj mlin...

Воденицу на свој млин!?:lol_2:

Ајд' што не знаш појам "навођења воде на своју воденицу" него ниси схватио ни моје питање. Оно се односило на све оне који на било коју критику скачу са "избацили Салцбурга и добили првака Европе", а онда се ућуте или чак кажу нисмо фаворити против Копенхагена...

А реално гледајући није жријеб био лош, практично препреке су екипе које су очекиваног квалитета (чак бих рекао 3. и 4. коло су годинама ту негдје по квалитету изузетком "залуталих Ајакса"). Наш проблем дакле није ни буџет како је некада било модерно кењати, још мање вјештачка трава како сам данас прочитао овдје:classic_laugh:, нити су Копенхаген и Јанг Бојс неки баук од екипа. Наш проблем смо ми сами, након 2 сјајне везане сезоне у Европи игра нам је лоша и даље нисмо уиграни, пословно спортска политика ужасна а реално на овом плану смо имали све услове да будемо баш стабилни, као никада. Да ли је могуће проћи даље предстојеће препреке? Наравно, не само што нису баук како сам већ поменуо, већ и што имамо неке играче који уз мотив имају и квалитет. То што као тим имамо хендикеп из претходно поменутих разлога и што ће то бити отежавајући фактор, то је нешто друго и нама обичним навијачима само преостаје да се надамо...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Iz mog ugla sve sto smo pazarili do sada je trebalo da saceka sem Kanjasai Degeneka. Da vidimo kako cemo proci u Evropi pa kada pristignu novci da se pravi doselekcija. 

 

Kakve veze ima kupovina ovih silnih igraca sa doslekcijom i intresima kluba? Jasno je zasto se igraci dovode. 

Link to comment
Share on other sites

Dobar je Njegos, vazio je za ogromnog talenta ali je imao tu zajebanu povredu. Tako da je pitanje koliko moze ali je ipak dobar potpis.

 

Sto se tice transfera i procenata, klasicno muljanje na koje smo nazalost vec navikli. Posebno kad je u pitanju Rad, najodvratniji klub posle Dinama iz Vranja. 

 

I hocemo li vec jednom da skratimo igracki kadar umesto sto skupljamo po deset igraca na svakoj poziciji? A i dalje nemamo probojno krilo. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 И овог Мркеле, био је врхунски таленат, за ове данас домаће топ играч, али и алиби играч што га је омело за озбиљнију евро каријеру. Сад и као директор алиби изјаве, јуче помиње поново буџет Копенхагена, а ево данас и шефу  потврђује да је ЈБ најтежи противник...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na stranu cene i procenta, mislim da cak moze nesto i da bude od ovog Petrovica, secam se da je vazio za velikog talenta,ali iskreno nisam ga pratio nesto puno prosle sezone. Jos uvek mi ostaje zal sto nismo pre komsija uzeli Lutovca, mislim da od njega moze da se napravi solidan igrac.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, n4l1m said:

terza lopina usta ga bolela..

naci u nasoj ligi ne postoji igrac za kojeg vredi izdvojiti ne 400k, vec ni 40k za transfer.. 

al eto, ajde da se nastavi sa kradjom, jer tako su u mogucnosti:default_coffee:

Ovo nije tačno.

Pošto nemamo OŠ moramo iz Rada i Zete da dovodimo talente.

Link to comment
Share on other sites

@Markoss Baic, ne znam na koju foru otisao u Lacio kada je proslu sezonu skoro presedeo na klupi. Gde su ga ovi videli? Mali ima solidno telo, visok, mrsav, bori se malo sa loptom ali mlad je jos. Ne znam , ja mu svakako zelim sve najbolje. Kad vidim kako cepaju kadeti, odmah se setim da nam takvi ne trebaju kakav je Baic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...