Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Koliko kod da je UEFA ispala jaja i smanjila broj ekipa koja se mogu kvalifikovati, znaci manji broj sampiona u LS, ta promena je sa 2 strane ispala veoma korisna za nas, ovaj deo sampiona u LE je toliko slab gde svake godine ekipe 10 esalona dodju do poslednje runde. Teze je dodji do LS ali mnogo mnogo lakse do LE.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bosMan_jr said:

Pa ne znam ni koliko je teze doci do LS. Ranije se uvek mogao pojaviti neki Olimpijakos, Fener iz onih dana, ranije Arsenal, Milan itd.

 

ako ne mozes da pobedis Jang Bojse, nije ti ni mesto u Ligi sampiona, realno

Teze od promene pravila, vec godinama imas podelu na Sampionski deo i ovaj 2. Naravno da je sada teze kada su uzeli 2 mesta, manji broj ekipa ulazi kroz sampionski deo.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam Jang Bojs prosle godine obe utakmice protiv Dinama. Mogu reci da me nisu posebno dojmili i utiska sam da ih je Dinamo ispustio zbog nekog neiskustva,malog pada fokusa u revansu.
Mada treba najpre proci Dance.

Da ne mracim na topiku. Pusticu one optimisticnije da pisu pred meceve sa Kopenhagenom.

Link to comment
Share on other sites

Zasto ne...evo ja na primer ocekujem prolaz protiv Danaca...Kopenhagen jeste "sablonska" ekipa sa kojima mi u principu tesko izlazimo na kraj ali i mi smo pod Milojevicem slicno struktuirani s tim da smatram da imamo vise "talenta" u timu i da ce to biti presudno. Vreme je da odigramo jedan dvomec bez pada koncetracije sa maksimalnom disciplinom koja nas je krasila u prethodne dve godine u evropskim kvalifikacijama...ako tako bude, dobijamo oba meca...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoly said:

Onda nema da bidne previse upisa.😀

Haha :classic_biggrin:

Citam i na forumu,a i u medijima provejava misljenje kako Zvezda pod Milojevicem vise voli da se nadje u ulozi autsajdera. Lako cemo se sloziti sa takvom konstatacijom. Dokazi za to su Krasnodar,Salzburg i Liverpul.
Samo se zaboravlja da smo tada,u tim mecevima,osim uloge autsajdera imali jos nesto - imali smo i igru. Igru nekako upravo prilagodjenu takvoj ulozi. Nije to bio leprsav i oku dopadljiv fudbal. Naprotiv. Vise smo bili neugodan rival,dosadan pomalo,uporan i onaj koji odbija da se preda. Ali tim koji zna sta zeli i kako to da ostvari.

Nismo,dakle,bili cvet koji pleni lepotom vec kaktus. Neugodna biljka na koju ces se nabosti ma sa koje strane da joj pridjes.

I sada smo u ulozi blagog autsajdera. Ali ovaj put sa jednom razlikom - nemamo igru. Cak ni onu koja nas je krasila prethodna dva leta. Kopenhagen ce svakako biti najbolji test i pokazatelj da li su potezi koje je klub vukao od decembra meseca prosle godine bili ispravni.

Moje misljenje bazirano na osnovu nasih izdanja u prolecnom delu sezone,kao i tokom meceva na pocetku nove,je da nisu. No,ja sam samo random forumas na jednom novom forumu i moje misljenje nije relevantno.
Pred Zvezdom je dvomec koji se moze okarakterisati kao najvazniji u sezoni. Rezultat iz meceva sa danskim prvakom ce odrediti i dalji tok sezone,ali ce i posvedociti o radu kluba i struke u prethodnom periodu.

Ja volim pozitivnu euforiju koja se uvek javlja uoci Zvezdinih evro-utakmica i prati ih. Tako je i sada. Za razliku od proslog leta i meceva sa Salzburgom,sada nemam dobar osecaj i zato sam @Manolyrekao da cu rado prepustiti drugima da kreiraju neku pozitivnu atmosferu.

Neka me ekipa razuveri i dokaze suprotno i niko sretniji od mene.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nemoj dva put sa helsinkijem, nemoj kop, nemoj yb, najbolje da se igraju po 3 dvomeca sa dundelanzom za ulaz u ls..

protivnici su 3,6 mikro siverta

i sa kopom kao i potencijalno sa yb-om sanse su nam 50-50.. proslogodisnji salzburg je dosta jaci od ova dva protivnika, a mi imamo jaci tim nego prosle godine, sad druga stvar sto trenutno bas i nemamo igru...

no bumo vidli, lopta je okrugla, batina ima dva kraja, pre zore ne svice, a limun da je kiseo krastavac bi na drvetu rastao:default_coffee:

Edited by n4l1m
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nikada se nije desilo da dva ex yu kluba igraju LS iste sezone. U ovoj postoji sansa I za to. Svi zelimo da nas klub obraduje kompaktnom igrom, ovo sto ZIS kaze. Uz publiku na Marakani mozemo sve. Prosle godine nas je u ovoj fazi Trnava prebila u Beogradu... Ne ocekujem  leprsav fudbal, ali ocekujem postojanost na terenu. O taktici necu, ali znam bilo kakva da je mi moramo da eksplatisemo domaci teren.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Iskreno pre bih Gobelju nego Zuloa u 11.

A Gajic baba preskocio pripreme zbog ekstra rezultata u21

Gajiћ vuče povredu koliko ja znam, i to je glavni problem. Naravno, pitanje je koliko je trenutno u stanju da neki veči doprinos na terenu, pošto me nije ubedio igrama na EP,  da je ne znam kakav kvalitet trenutno, ali videćemo...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vredni mrav said:

Boaci i Vukanovic su okej izmene samo da udju na vreme, mogu na svežinu da naprave mnogo problema Dancima.

Jel izasao negde tim za sutra? Mislim da su sve objave oko tima spekulacije. Pavkov u prvom moze da zaradi samo zuti karton kao u prosloj utakmici  kad je usao i odradio katastroflano te minute koje je dobio. Pavkov u 11 u dobroj meri se svodi za zabavu za milione uz intermeco Hej Sloveni (Pavkov)...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...