Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Zna Gobeljic da postigne dobar gol, ima dobru tehniku udarca, nije slucajnost uopste. Ben je danas bio najbolji. Kad je u pravoj formi on je najbolji igrac ove ekipe. Gavric nije alibi igrac, to mi se najvise dopada kod njega. Konkretan je, voli da se nadigrava. Pavkov kako prolazi vrijeme postaje sve gori. Ostaje zal sto nijesmo uspjeli da ga utopimo posle Liverpula. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Velja danas najbolji. Pavkov i stativa sprecili da ima na svom kontu asistenciju i gol. Trcanje, tehnika, pregled igre...sjajno.

 

U Gavricu smo konacno dobili pravo krilo. U prvo poluvremenu je bio odlican, dovodio do ludila beka Vose Arandjela, u drugom je malo pao, nestalo snage.

 

Kod Njegosa se najvise videlo koliko je bio rob Milojeve taktike, bukvalno je prodisao kod Dekija.

 

Ben i Gobelja na visini zadatka, ne zbog golova, ceo mec su odigrali dobro. 

 

Deki da sto pre kaze onoj budaletini Milunovicu da se ne lakta. Mada, vise bih voleo Babic da igra u paru sa Degenekom.

 

Pavkov pruza partije u skladu sa njegovim mogucnostima . Jovancica je vise suvise komentarisati, davno su prevazidjeni takvi tipovi igraca.

 

Svidja mi se izjava Dekija posle meca, mora ovo jos dosta bolje.

Edited by Ahmet Sabo
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Don Laki Juan said:

Gobeljić nije bek i to je njegov najveći problem. On je silom prilika stao na to mesto, prvo levo, pa onda desno, ali defanzivno je i dalje slab za tu poziciju. 

 

Ja ne znam sta vi ocekujete od beka. On protiv Oly, Bojsa i Kopenhagena nije imao nijedan krupan defanzivni propust, a imao je odlicne intervencije.

 

Ako je zamerka ono sto je odigrao protiv Bajerna i Totenhema, onda se možemo složiti da je dosta ispod tog nivoa.

Link to comment
Share on other sites

Sa Nikolićem je slična situacija kao na pripremama kada izgubi loptu dosta je problematično jer se previše oslanjaju na njega ovi iza zato sam i mislio da nije najpametnije da startuje odmah pogotovo što je kod nas "od daj malog neka pokaže šta zna" do "panjina" kratak put, ali za sada to ide mnogo bolje nego što sam mislio. 

 

Iza njega linija Petrović-Jovanča mi se nimalo ne sviđa plače tu jedan mali pitbull nahuškani Bakula. 

 

Gavrića od kada sam gledao u etno selu Stanišić do danas nije odigrao loše. Gavronaldo neironično...lepo funkcionišu on i Rodić rahitični po toj strani. 

 

Lepu zamisao igre ima Stanković samo što tu dosta igrača nema (ili im je ostalo negde u mlađim kategorijama) neko osnovno fudbalsko znanje da isprati to, ja verujem da će ubrzo jedan ribild kada dođe rasni funkcioner kategorie sporcki naći direktore. 

 

 

Edited by oɹəd™
Link to comment
Share on other sites

Bolje igramo nego jesenas i to je pozitivan napredak.

 

Bekovi nam konacno ucestvuju u igri. Rodic i Gobelja su u ove dve tekme vise puta presli polovinu terena nego u zadnje dve godine.

 

Treba nam stoper na leto svakako. Degenek je danas bio los, Milunovic dobar, u prosloj tekmi je obrnuto bilo. Treba nam neko pouzdan nazad bas. Za Tosica nisam osim ako nije spreman kao pit. Ako je nespreman onda je prelos igrac- dokazano na tezi nacin.

 

Vezni duo isto problematican. Jovancic je prosto tanak igrac, nema sad veze ni sa cim, osim s tim da mu je to realni kvalitet i to je to. Svaka cast za Liverpul, ali on je trenutno za klupu CZ i to u najboljem slucaju (sve isto mislim i za Pavkova). Njegos je ok, al mora mnogo vise da trazi loptu i razmislja. Steta je da se pretvori u klasicnog zadnjeg veznog. Vulic je bolji od obojice, verujem da ce to brzo da skapira Stankovic. 

 

Velja vrh. Jos jedan dokaz koliko imamo talentovane klince kojima samo nema ko da da sansu. Da je Milojevic ostao, ovaj bi verovatno odigrao jos 3 tekme do kraja sezone. Onda bi isao na neko kaljenje u Rad il bi bio prodat za 1.5 milion Anderlehtu nekom. Isto vazi i za Gavrica. Isto ce sutra i da vazi za Erakovica i Radulovica koji su mi prvi favoriti, iako ovog drugog kako cujem, vec razmisljaju kome da prodaju.

 

Ben i Gavra- top. Svidja mi se sto imamo razlicita krila. Dobijamo na sirini u igri. Gavric dosta vise igra 1 na 1, Ben pomaze Velji u kreaciji, ali igra kao neki drugi spic. 

 

Pavkov- sve isto kao i Jovancic. Svaka cast za Liverpul i sve, ali prosto je tanak za nesto ozbiljnije.

 

Na leto, ako sve bude kako treba:

 

Borjan- Gobeljic, DC, Degenek, Rodic- MC, Vulic, Nikolic- Ben, Gavric, FC

 

Ali bas ne sme da se omane na ove tri pozicije. Naravno, ocekujem prodaju bar jednog klinca, bar jednog nosioca i bar 2 promasaja od 3 pozicije. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Волим да одгледам обично уживо премијеру новог тренера на Маракани али ово што сам видио је танко. Много  ми је драго што сам видио тренерову критичку изјаву послије меча, иначе бих се  разочарао. Дали смо 2 гола и имали само једну 100% шансу и неколико (полу)прилика и све то један дио меча против 10. Мало и премало за Црвену Звезду у домаћој лиги.

Такође се чини да се тренеру сугерише да неки морају да играју (да ли да се лакше продају)  јер ми је просто немогуће да у овом што хоће да се игра има мјеста за пужеве давитеље Милуновића и Јованчића. Такође оно кљусе Вукановић и погубљени Бабић могу да истрче на терен али неки други, мањег клуба.

Од клинаца које наравно треба обавезно истрпити, боље изгледао Гаврић али можда и због тежине позиције Вељка Николића.

Павков осим оне 1 на 1 којом приликом уопште није контролисао лопту није се ни видио. Ни против Чуке није било лопти за Боћка а разлог је прост, ријетко долазимо у позицију за завршни пас. Јебем им још једном све по списку за продају Марина јер се из авиона види да је шраф који недостаје. Да не причам о учитељској улози за клинце које гурамо.

Има Деки овде много посла, ту су неки играчи којима ће бити процес да се натјерају на константан темпо 90' након усађене навике да се отаљава посао...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Константин said:

Волим да одгледам обично уживо премијеру новог тренера на Маракани али ово што сам видио је танко. Много  ми је драго што сам видио тренерову критичку изјаву послије меча, иначе бих се  разочарао. Дали смо 2 гола и имали само једну 100% шансу и неколико (полу)прилика и све то један дио меча против 10. Мало и премало за Црвену Звезду у домаћој лиги.

Такође се чини да се тренеру сугерише да неки морају да играју (да ли да се лакше продају)  јер ми је просто немогуће да у овом што хоће да се игра има мјеста за пужеве давитеље Милуновића и Јованчића. Такође оно кљусе Вукановић и погубљени Бабић могу да истрче на терен али неки други, мањег клуба.

Од клинаца које наравно треба обавезно истрпити, боље изгледао Гаврић али можда и због тежине позиције Вељка Николића.

Павков осим оне 1 на 1 којом приликом уопште није контролисао лопту није се ни видио. Ни против Чуке није било лопти за Боћка а разлог је прост, ријетко долазимо у позицију за завршни пас. Јебем им још једном све по списку за продају Марина јер се из авиона види да је шраф који недостаје. Да не причам о учитељској улози за клинце које гурамо.

Има Деки овде много посла, ту су неки играчи којима ће бити процес да се натјерају на константан темпо 90' након усађене навике да се отаљава посао...

 

Gledao sam mec prvih 20tak min i tu smo osim gola imali jos 2 stopostotne sanse... Tkd nije tacno da smo imali jednu sansu tokom celog meca.

Dalje nisam gledao...

Link to comment
Share on other sites

I kad je Milojevic dosao igrali smo posle mesec dana odličan fudbal, tu polusezonu najbolji fudbal u poslednjih 20ak godina. Tako da je nemoguce oceniti Stankovića pre jesenje polusezone 20/21. 

 

Videćemo kakvu će fizionomiju imati njegova ekipa, kako će se snalaziti u kriznim trenutcima, a kako kada ga protivničke ekipe provale.

 

Ono što je sada jasno jeste da ova ekipa ima veoma sporan kvalitet i da su ova 2 klinca gotovo jedina svetla tačka u timu. Tim je drastično slabiji od onog koji je onomad prezimio u Evropi. Tako da sml uspeli da posle 2 LŠ izadjemo igrački slabiji, a ne bi čudilo ni da su nam dugovi veći.

 

Čeka nas težak zadatak, da na leto ne ostanemo bez Borjana, Degeneka ili nekog od klinaca, a da u isto vreme dobijemo prava pojačanja na DC, CM i AMLRC.

 

PS U svakom slučaju treba naglasiti da je ovo jedini pravi način za pružanje šanse mladim igračima, a ne ubacivanje u 87" svaku treću utakmicu i ostale pičke materine, dok na terenu igraju neki Simić i Jevtović. Daj Bože da stvarno promenimo politiku kluba i prestanemo da jedemo govna sa pričom kako sa mladim igračima nema rezultata. 

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Hej Pavkov said:

Nije bilo spektakularno, ali postoje i objektvni razlozi, ipak je trema i euforija kod mladjih normalna pojava.

Lepa slika koliko je ljudi doslo.

Ovde vidno fali Sisoko na terenu.

Bice zeznut derbi, Partizan je iskusniji i namazaniji.

Opet zeznut derbi protiv smesne ekipe koju sudije moraju da vade za bod na svakom gostovanju?

 

Svi ga overe a nama non stop zeznut.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tsva said:

Opet zeznut derbi protiv smesne ekipe koju sudije moraju da vade za bod na svakom gostovanju?

 

Svi ga overe a nama non stop zeznut.

 

Moram da se složim sa tobom tsva. Zašto bi derbi bio zeznut?
Možemo da izađemo ofanzivno i nadigravamo se. Nemamo imperativ pobede, možemo da igramo nerešeno. Nije strašno ni ako izgubimo. Samo hoću da gledam fudbal a ne bunker.

A ako izađemo sa namerom da igramo fudbal, Partizan nema mnogo šansi. Jedan Čukarički, TSC i razni drugi su uzimali meru Partizanu. Ne znam zašto ne bi mogli i mi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Laki Six said:

 

Gledao sam mec prvih 20tak min i tu smo osim gola imali jos 2 stopostotne sanse... Tkd nije tacno da smo imali jednu sansu tokom celog meca.

Dalje nisam gledao...

 

 

Дакле 2 гола, 100% шанса Павкова, прилика са стативом Николића када кроз 3 играча приликом консолидоване одбране провлачи лопту и погађа стативу (дакле ни ово у 31' није 100% шанса), осталих неколико су све полуприлике. Зато и једам написао једна 100% шанса и неколико (полу)прилика.

Тако да би теби са таквим антизвездашким критеријумима било најбоље да не гледаш ни даље...

 

п.с. сва срећа да је тренер барем мало критичан па даје наду да ће радити на томе, колико ће у томе успјети нема друге него да пратимо

Link to comment
Share on other sites

Pozitivna energija oko Dekijevog dolaska na klupu prirodna je pojava, lepo je docekan na svom terenu i verujem da ce poseta biti dobra i u narednim kolima.

Ono sa cime se sam trener sad bori nisu samo njegove zamisli u vezi igre, mnogo je veci problem mentalitet igraca, lose navike, kao i tanak centralni vezni red koji ce u uslovima ozbiljnijih protivnika biti nejak i slabo pokretan.

Ne vidim da ce to mnogo moci da se menja bez rezova i pojacanja, kojih j pitanje goce li biti, a ako ih i bude bice kasno pred evro-kvalif.

Zvezda ne sme delovati bezidejno, ne sme se zadovoljavati poz rezultatom, vec mora napadati dalje, gaziti protivnika po ovdasnjim livadama do kraja i jako. To je bila najveca zamerka Milojevicevim mecevima mnogo puta, iako su rezultati bili sjajni.

 

Pred Dekijem je ozbiljan posao i izazov, a itekako je uticaja sa strane i bocnih udara, nisam siguran da njima moze odoleti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...