Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Jebiga to se desi kad dobijes 28/30 utakmica u prvenstvu i dobijas penale kao na traci cak i na 18m, umislis da si fudbaler i budes potpuno nepripremljen za ovakve duele. Jos zbog nasih debila iz uprave umesto Gajica i Bena igraju La Para i Gobeljic kostolomac.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

VLP najbolji veceras. Rodic najgori, vrlo los i Kanjas a i Gobeljic u defanzivi iako je bio prisutan u napadu za razliku od Rodica koji je bio raspad na oba dijela terena. Garsija borben al ucinak mrsav. 

Nije ovo strasno, Briz puca kuci 5-0, Atalanta 5-1 od Citya. Igrali smo fudbal i pokusavali, nema se momcima sta zameriti. Jbg, ovo je drugi nivo. 

Link to comment
Share on other sites

ljudi o cemu mi pricamo, nama desnog beka igra gardista koji uopste ni nije bek

covek je ispustio sona kod drugog, ni kod treceg nije pokrio poziciju, kod petog mu kejn rutinski plasira. i rodic je uzasan, kod drugog lagano pusta da lotpa dodje do lamele, kod cetvrtog prelako probijen.

opet da marin nije zagovnjao izvukli bi se sa nekih 3, 4:0.

na svakom gostovanju u cl nismo bili ni blizu boda, cak smo u svim utakmicama rutinski i ubedljivo porazeni. 

jeste to pet vrhunskih timova, ali opet ovo je bas slabo. svako gostovanje samo cekamo da se sto pre zavrsi i da primimo sto manje. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ShoBzSho said:

Pristup Totenhema,hoce da ti daju jos tucu golova.. A mi? Milojevic napusti klub,neznalico jedna

Burazeru odmori malo.

 

Ljudi nas nose u duelima, padamo kao debla pored njih, jos su duplo brzi. Nije isti sport, ali bar smo izasli da igramo fudbal, odigrali solidno vremena visok presing u prvom, pokusavali da iznosimo loptu i imali korektan period igre. Jednostavno brzina igre je neuporediva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro je, Bajern tukao Olija. Oli bas tesko da popravi saldo nakon gostovanja Totenhemu i Bajernu. Dakle dva remija kuci, ili jedna pobjeda za prolece u Evropi. Ko zna, mozda padne Bajern kada dodju sa 12 bodova i izmesanim sastavom 🤔. A i sa Totenhem ce se sigurno moci igrati na Marakani. Liverpul nas je vise nadigrao lani pkuci pa je puka na Marakani. Sve u svemu izvesno je da cemo do zadnjeg kola imati sansu za bar trece mjesto sto je super. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dzistrou said:

Ozbiljna taktička neozbiljnost. Potpuno smo nadigrani, igračima će biti potrebno nekoliko gledanja utakmice da ukapiraju gde i koliko su grešili. Pod uslovom da Miloje ume to da im objasni. 

 

Predlazem da klub pozove tebe da im detaljno objasnis, vidi se da vladas materijom. 

Link to comment
Share on other sites

Ono sto je porazavajuce na ovoj utakmici je da kad god je Zvezda pokusala da igra fudbal i napada Totenhem je iz kontre sa lakocom do gola dolazio. Ne znam koliko je pametno protiv ovakvih rivala igrati bilo sta osim bunkera. Opet je rezultat najbitniji. Izgleda da ce Atina i 6 kolo sve odluciti. Drugo mesto je ipak nerealno nazalost. 

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno koliko smo fizki inferiorni. Ni jedan duel, ni jedan sprint nismo dobili. A jedini posao u životu ti je da budeš fizički spreman i da znaš malo fudbala. 

 

Baš jadno. 

Edited by Boujee
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U ovakvim utakmicama autsajder igra koliko mu favorit dozvoli. Oni su jedna od nekoliko najboljih ekipa na svetu. Recimo Bajern nas je jos vise sabio ali nisu bili u elementu i dozvolili su nam da u finisu imamo sansu za senzaciju. Totenhemu se otvorilo na pocetku kako treba i nije bilo problema.

 

Najveca zabluda na svetu je prica kako su oni u krizi i kako nam to ide na ruku. A to nam je najveci problem, jer moraju da se vade na nama i budu potpuno fokusirani. Liverpul smo dobili kad ni oni, a ni mi nismo to ocekivali. Revans sa Totenhemom ce za nas biti laksi, ali ne treba ocekivati njihovo opustanje jer ipak imaju samo bod vise od nas.

 

Može li neko da definiše jedan fudbalski kvalitet Tomanea, onako izražen kvalitet.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boujee said:

Neverovatno koliko smo fizki inferiorni. Ni jedan duel, ni jedan sprint nismo dobili. A jedini posao u životu ti je da budeš fizički spreman i da znaš malo fudbala. 

 

Baš jadno. 

51-49 u dobijenim duelim, 13-9 u vazdusnim za Totenhem. 

Druze igrali smo protiv tima koji je prije par mjeseci igrao finale LS. Jaci su fizicki, tehnicki, brzi su. Ti ako to nisi znao prije meca fudbal ili ne pratis ili ne umes da ga gledas. Danasnji fudbal se bazira na brzini i snazi i naravno da svaki top tim ima i brze i jace fudbalere. Pa prema tome ih selektuju. I Mesi je morao da radi na snazi nogu da ga ne bi odnosili u duelu, inace nikad ne bi dosla do izrazaja njegova tehnicka genijalnost. 

Mi imamo limite fizicke i tehnicke, po svim parametrima mi smo medju 2-3 najskromnija tima u LS i svaki osvojen bod je veliki uspjeh za nas klub. Malo realnosti nije na odmet. 

Link to comment
Share on other sites

Amaterska igra svakako, ali nam se otvara zicer za trece mesto, Bajern & Totenhem kuci a Oli im gostuje.

Pobeda kuci protiv Totenhema/Bajerna kojem nece nista znaciti ili bod u Grckoj nas 90 posto vode u LE na prolece. Odlicna pozicija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Ono sto je porazavajuce na ovoj utakmici je da kad god je Zvezda pokusala da igra fudbal i napada Totenhem je iz kontre sa lakocom do gola dolazio. Ne znam koliko je pametno protiv ovakvih rivala igrati bilo sta osim bunkera. Opet je rezultat najbitniji. Izgleda da ce Atina i 6 kolo sve odluciti. Drugo mesto je ipak nerealno nazalost. 

Kljuc je bio sto su nas rano otvorili, Bajern nas je po igri trebao vise nagrditi, kao sto je veceras bila realnija manja razlika. I meni je to deprimirajuce, odrade te akcije pored nasih igraca kao da igraju na terminu u balonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Boujee said:

Neverovatno koliko smo fizki inferiorni. Ni jedan duel, ni jedan sprint nismo dobili. A jedini posao u životu ti je da budeš fizički spreman i da znaš malo fudbala. 

 

Baš jadno. 

Druze, spremni su oni fizicki samo su igraci Totenhema mnogo spremniji, brzi, jaci. Ovo je jedna od najjacih svetskih ekipa. I jednostavno je u pitanju razlika u klasi. 

Ja sam navijacki verovao u neki povoljan ishod. Ali su bili mnogo bolji veceras. Mislim da je ova utakmica  odgovor onima koji se bune kad Zvezda igra bunker u LS. Evo, Zvezda je igrala ovde, borila se, pritiskala a na kontre je razbijena. Prosto, protiv ovakvih se radi opstrukcija igre da bi se doslo do rezultata. Drugacije ne moze. Na Rajku Miticu ce mozda biti druga prica. I oni ce malo laganije uci, velika ce biti podrska navijaca. Uz malo srece, ko zna. I remi bi bio super za trece mesto. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...