Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

4 hours ago, Jerotije Pantic said:

Evo posto vidim da se vecina na forumu slabo razumije u fudbal,da pojasnim par stvari,golmana imamo,lijevog beka ako ostane Rodic imamo,ovaj Zander ili kako se vec zove je smijesan za ozbiljan fudbal,jedino neki termin u nekom balonu,mislim da bi dobar bio ali nikad ga ne bi uzeo u ekipu.Stoper na lijevoj strani,Degenek,moze,za nase uslove i nase finansijske mogucnosti,ispunjava uslove.Drugog stopera nemamo ali mozemo se krpiti sa ova tri seoska igraca od kojih je Vujadin bolji u svakom segmentu.Pankov,dobar momak,ali nizak,slaba inteligencija,slabe procjene,zalijece se previse,seoski igrac,ling long liga.Milunovic,ima visinu,inteligenciju nema,ne zna ni on kako je uspio u fudbalu ali ipak igra,takodje ping pong liga.Babic,bas se zapitam za nasu skolu fudbala kad vidim njega,crn,visok,panj bez mozga,tehnika nula,pregled igre ne postoji,ustvari glupo je o njemu bilo sta pisati.Desna strana,Gobeljic,ispunjava sve uslove ucesnika farme,ali takodje dobro pokriva desnu stranu tako da  s obzirom na nase mogucnosti legitiman je clan prve postave.

 

To je to sto se tice defanzivne linije,u tom sregmentu igre male su nijanse,tu se lako parira svim ekipama,ili si Engleski panj od 70 miliona ili Srpski od 2 miliona,tu nema razlike,panj je panj.

 

Sredina terena slijedi......

 

 

Ugasite internet. Gospodin je sve objasnio.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Vredni mrav said:

Kakvog li je zdravlja Miloš Jojić?

Ima li neko s groblja koga niste prizivali?:classic_biggrin:

 

Inače, ko iz BG, okoline i Vojvodine planira da ide u MinKen, jedna budžetska i vremenski manje zahtevna opcija je avionom preko Temišvara. Juče sam kumu kupio povratnu Wizzom do Fridrishafena (kupuje se do Memingena ali se leti do/iz F.) za svega 40 ojra. Polazak 18. ranom zorom, povratak sutradan nešto pre 14h. Postoji i opcija povratka preko Tuzle par sati ranije za 15 evrića, samo je odlazak skuplji. Iz F. može Flixbusom do M. za 10 evra u jednom pravcu. Požurite dok nije otišlo/poskupelo.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Vredni mrav said:

Kakvog li je zdravlja Miloš Jojić?

 

Sta ce nam... ajde napokon da shvatimo da vise nismo trecerazredni tim koji dovlaci igrace koji su zavrsili sa ozbiljnim fudbalom ili greju tribine po jakim ligama. 

 

Ako se vec dovodi igrac, bar da bude fizicki 100% spreman i da negde igra standardno. To je bar neki minimum. 

 

Zivkovic, ako je realno uopste... igrac koji moze da eksplodira kao Radonja i da se dobro unovci ali tesko da ce nam u startu doneti kvalitet... pa on u Benfici nije odigrao dobar mec godinu dana... tj. i ono malo sto je igrao, odigrao je lose... 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko je Katai realan, mada mu istice ugovor u decembru. On tamo u Cikagu prima koliko me secanje sluzi milion ili milion i 200 $.. Kada smo Kafu davali 700k, a maltene celu sezonu presedeo na klupi, ne treba zaliti 300k preko, kad se vec slila lova od LŠ i transvera. 

 

Da li ce O2 prenositi meceve Zvezde u SL kao prosle sezone ???

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Crni Bombarder said:

S druge strane idealna prilika da vidimo Ivanica na njegovoj prirodnoj poziciji.

Igrao je u par navrata i to, pa nije briljirao. Naravno, ne treba biti iskljuciv, ali nije isporucio gotovo nista na kojoj god poziciji bio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Manoly said:

Igrao je u par navrata i to, pa nije briljirao. Naravno, ne treba biti iskljuciv, ali nije isporucio gotovo nista na kojoj god poziciji bio.

Ja se nesto ne secam da je,sem Zenita,igrao bas na toj poziciji.

Inace se slazem sa iznetim. Ne ocekujem ni ja neku veliku partiju,ali eto..spomenuh.

Edited by Crni Bombarder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Vidara26 said:

Ugasite internet. Gospodin je sve objasnio.

Sreća pa kod Engleza štopere igraju uvek 2 panja, Nemci će izgubiti zbog kompleksa od 91. a Olimpijakos su pravoslavna braća pa će pustiti Zvezdi obe utakmice tako da se ja ne bih zabrinuo zbog njegove analize.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Sto ne igra Marin?

Pise da ima sitnu povredu, a da su krili karte protiv Bojsa.

 

43 minutes ago, Jonnhy Clash said:

Pavke i Vukan. 😄 Sta hoćeš bolje? 😄

Nema bolje definitivno, narocito uz ovo domacinsko poslovanje i brigu o finansijama.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...