Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

3 hours ago, Markoss said:

Sto se prelaznog roka tice, Ben ide sutra u Emirate, a i Zule je skoro pa bivsi. Postoji za Boacija interesovanje, ali puno trazimo, mada verujem da cemo popustiti. Krilo dolazi, a mozda i stoper u slucaju odlaska Babica. 

 

2 hours ago, Боги said:

Ако нам падне нека група попут прошлогодишње, не би ни имало смисла отварати се нешто превише. Уколико ипак дође нешто и наизглед пролазно (барем ЛЕ), зашто да не.

У сваком случају крило сигурно долази, а остало зависно од сутра.. 

 

A da li će možda neko nazovi krilo da nas napusti? Ovaj momenat ne samo da valja iskoristiti za dovođenje dobrih igrača, nego i upecati nekog da pokupi igrače koji mogu igrati maksimum drugo kolo kvalifikacija. Naravno, mislim na Simića i Jevtovića, barem jedan bi valjalo da ode. To će pre biti Jevtović koji ima dobru reputaciju na severu kontinenta, ponudite ga Rozenborgu kad već misle da je Ožegović pojačanje.

 

Umesto Babića mora doći domaći igrač, tako da će se opet mlatiti standardna imena: Jagoš, Vukašin, možda posegnu za Radakovićem. Mada mogao bi to pokriti Pejčinović 6 meseci pa će prekomandovati Erakovića.

 

 

Inače, Aca Stanković i Njegoš Petrović pozvani u mladu reprezentaciju, od bivših igrača Joveljić, Terzić, braća Ilić, Adžić, Račić i omladinac Stefan Kovač.

Link to comment
Share on other sites

Kompletirani su sesiri.

 

PRVI ŠEŠIR: Liverpul, Čelsi, Mančester siti, Barselona, Juventus, Bajern Minhen, Pari Sen Žermen, Zenit.

DRUGI ŠEŠIR: Real Madrid, Atletiko Madrid, Borusija Dortmund, Napoli, Šahtjor, Totenhem, Benfika, Ajaks.

TREĆI ŠEŠIR: Olimpik Lion, Bajer Leverkuzen, Salcburg, Valensija, Inter, Dinamo Zagreb, Olimpijakos, Briž.

ČETVRTI ŠEŠIR: Lokomotiva Moskva, Genk, Galatasaraj, Lajpcig, Atalanta, Lil, Crvena zvezda, Slavija Prag.

Link to comment
Share on other sites

Mi tek treba da otkupimo Degeneka, da platimo Matea, a to nisu male pare. Prodaja Bena finansijski jeste dobar potez, a isto važi i za Boaćija koji jeste dobar, ali je u silaznoj putanji.

 

Ne znam da li postoje bilo kakve sanse da Katai dodje, ali bi to bilo predobro. On sa 28 godina je u prajmu i sa Marinom i Mateom bili bi nerealno dobri.

 

Ja bih voleo da dovedemo top veznjaka, ali bi taj prilicno gusio Vulica i Njegosa, pogotovo uz ostanak Jovanče.

Link to comment
Share on other sites

Kako je Katai u prajmu u 28, a Boaci u silaznoj putanji u 26.

Za Kataija sam utiska da bi nam najveca prepreka transfera bila gospodja-devojka Katai, a i ima platu sigurno znacajno preko milion. Mislim da nije realno.

Edited by Cavani
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vredni mrav said:

Mi tek treba da otkupimo Degeneka, da platimo Matea, a to nisu male pare. Prodaja Bena finansijski jeste dobar potez, a isto važi i za Boaćija koji jeste dobar, ali je u silaznoj putanji.

 

Ne znam da li postoje bilo kakve sanse da Katai dodje, ali bi to bilo predobro. On sa 28 godina je u prajmu i sa Marinom i Mateom bili bi nerealno dobri.

 

Ja bih voleo da dovedemo top veznjaka, ali bi taj prilicno gusio Vulica i Njegosa, pogotovo uz ostanak Jovanče.

Igramo LS ima para za dva top igraca. Za obaranje rekorda za obestecenje i jednog top igraca  koji bi dosao kao slobodan igrac a jaku platu imao. Sve to moze da se nadje. Pavkov je treci spic ovog tima. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Cavani said:

Kako je Katai u prajmu u 28, a Boaci u silaznoj putanji u 26.

Za Kataija sam utiska da bi nam najveca prepreka transfera bila gospodja-devojka Katai, a i ima platu sigurno znacajno preko milion. Mislim da nije realno.

Nisam mislio po godinama. Previse se dugo Boaci raspada, bljesne na trenutak na čist kvalitet, ali izgleda kao da ima 33. I već godinu dana ne uspeva da pokaže da je živ. Ne znam šta je razlog, ali on je konstantno igrač za 60 minuta, a i u tih 60 minuta jako često deluje mlako.

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

Супер добар је осјећај сутра чекати поново жријебање за ЛШ, али мени је бзз по медијима и форумима када читам да се од ове тешке дефанзиве малтене прави бренд. Ми ипак навијамо за Црвену Звезду која је нарасла до европских висина на неки други начин. Барем ја сам примјетио око мене на Западу танко навијање управо због недостатка фудбала. Морамо играти бољи фудбал можда нас стрефи неки Клуж у 1. колу или још горе неки Ајајкс идуће године у 2. колу. Домаћицу да не помињем, да не би смјело да се деси да се затвара меч па се ипак враћа Марин на терен послије 1:1, или да Марин попизди када крило (Вукановић) не истрчи до краја на пас који види читав стадион, као јуче. То је све много лакше него поновити ове сјајне успјехе, па би зато требала бити и обавеза...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vredni mrav said:

Nisam mislio po godinama. Previse se dugo Boaci raspada, bljesne na trenutak na čist kvalitet, ali izgleda kao da ima 33. I već godinu dana ne uspeva da pokaže da je živ. Ne znam šta je razlog, ali on je konstantno igrač za 60 minuta, a i u tih 60 minuta jako često deluje mlako.

Ajde ne jedi sendvic... 

Boaci je prvi spic nas.  Ako neko iskesira 4 milke ... U svakom slucaju tacno je da nije spreman za celu tekmu. Ne znam ni ja razlog,  verovatno zato sto se u sezoni kupanja igra top fdubal. Na kraju krajeva i Pavkov boluje od istog problema jak ritam u predsezoni ali svakako ocekujem da se stabilizuje. Boaci ima cenu ima kvalitet i ima interesovanja za njega. Uvek moze da se opravda sve. Jednsotavno broj stranaca u ekipi bla bla bla.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Vredni mrav said:

Nisam mislio po godinama. Previse se dugo Boaci raspada, bljesne na trenutak na čist kvalitet, ali izgleda kao da ima 33. I već godinu dana ne uspeva da pokaže da je živ. Ne znam šta je razlog, ali on je konstantno igrač za 60 minuta, a i u tih 60 minuta jako često deluje mlako.

 

Никако ми није јасно да људи нису у стању да схвате да у игри са једним шпицем гдје се слабо прикључујемо у нападу и још са изразитом дефанзивом, шпиц не може да се искаже. И опет је имао генијалан потез када је избацио одбрану, окренуо страну и практично учествовао код гола, са све повредом коју је баш тада фасовао...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Константин said:

 

Никако ми није јасно да људи нису у стању да схвате да у игри са једним шпицем гдје се слабо прикључујемо у нападу и још са изразитом дефанзивом, шпиц не може да се искаже. И опет је имао генијалан потез када је избацио одбрану, окренуо страну и практично учествовао код гола, са све повредом коју је баш тада фасовао...

Igrali smo mi tako i u 2017/2018 pa je Boaći izgledao kao špic od 10 miliona evra. Ja sam Boaćija branio tokom ovih kvalifikacija jer je imao pristojan doprinos.

 

Ali nema opravdanja u tome da imamo 3 spica i da nam Tomane ili Pavkov budu treći napadači. Ni ekonomskog, a mnogo ni fudbalskog. Tomane je valjda doveden da bude prvi ili drugi špic.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Константин said:

Супер добар је осјећај сутра чекати поново жријебање за ЛШ, али мени је бзз по медијима и форумима када читам да се од ове тешке дефанзиве малтене прави бренд. Ми ипак навијамо за Црвену Звезду која је нарасла до европских висина на неки други начин. Барем ја сам примјетио око мене на Западу танко навијање управо због недостатка фудбала. Морамо играти бољи фудбал можда нас стрефи неки Клуж у 1. колу или још горе неки Ајајкс идуће године у 2. колу. Домаћицу да не помињем, да не би смјело да се деси да се затвара меч па се ипак враћа Марин на терен послије 1:1, или да Марин попизди када крило (Вукановић) не истрчи до краја на пас који види читав стадион, као јуче. То је све много лакше него поновити ове сјајне успјехе, па би зато требала бити и обавеза...

 

Dobro je Pope, odmori jos koji dan... 😁

 

Ti i ogroman broj ljudi ima pogresnu percepciji i polaznu tacku na kom se nivou Cz kao klub nalazi, kao i samo drustvo/drzava odakle nam dolaze klinci koji pocinju da treniraju za Cz... 

 

Kada nasposobniji ( a ne politicki najposobniji) budu sedeli u foteljama, kluba, kada klince budu trenurali skolovani treneri, a na terenu budu najbolji i najtalentovaniji, mozemo da pocnemo raspravu na ovu temu...

 

Uslov svih uslova je jasna vlasnicka struktura ili ti privatizacija...

Edited by John Dies at the End
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zajmovi pojedincima (od 20000 €)
-Mail: [email protected]
Broj: 0033756868651
Pozdrav Mi smo financijska i kreditna institucija koja nudi iznos od 3.000 do 5.000.000 eura i kamatnu stopu od 3% za sve zainteresirane. Sve naše ponude kreirane su u suradnji s francuskom bankom koja je francuska banka i koja je naš referentni partner. Molimo kontaktirajte nas putem e-pošte za više informacija.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vredni mrav said:

https://mediaportal.rs/2019/08/28/snimak-napada-navijaca-na-auto-putu-milos-veliki/

 

Pojavio se snimak na netu. Debili su ladno snimali da bi se pohvalili. Napadali obicne ljude medju kojima ima i navijaca Partizana.

 

Potpuno sam siguran da bi me, da sam se kojim slučajem našao tu kolima, nakon toga u medijima zvali Gospodin Mercedes FIAT.

Link to comment
Share on other sites

@Ikac

 

Сумњам да ће нас напустити неко поред Боаћија, Бена, Стојковића и ајде да кажемо Бабића.. Нарочито не Јевтовић или Симић за којих уопште нема интересовања 

Што се Ераковића тиче, рече и Терзић да рачунају озбиљно већ од зиме и на њега, и на Гаврића. Видећемо колико је то реално 

Link to comment
Share on other sites

Сигурно, јер све домаће (доступно) је мање више код нас, или код комшија.. Оно квалитетније, и што игра на топ нивоу је недоступно.. И зато је све то велики проблем, превилика разлика, а опет имаш ту ограничавајућу околност домаћих играча. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Cavani said:

Kompletirani su sesiri.

 

PRVI ŠEŠIR: Liverpul, Čelsi, Mančester siti, Barselona, Juventus, Bajern Minhen, Pari Sen Žermen, Zenit.

DRUGI ŠEŠIR: Real Madrid, Atletiko Madrid, Borusija Dortmund, Napoli, Šahtjor, Totenhem, Benfika, Ajaks.

TREĆI ŠEŠIR: Olimpik Lion, Bajer Leverkuzen, Salcburg, Valensija, Inter, Dinamo Zagreb, Olimpijakos, Briž.

ČETVRTI ŠEŠIR: Lokomotiva Moskva, Genk, Galatasaraj, Lajpcig, Atalanta, Lil, Crvena zvezda, Slavija Prag.

 

Zenit prvi sesir, a Real Madrid drugi? 😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...