Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

7 hours ago, Cavani said:

Dosta je bilo sizofrenije na basketu

 

ja mislim da je to jedini put da sam ja video da domaći navijači navijaju protiv svojih i za protivnički tima,  pa čak i kad su navijači u sukobu s upravom nikad u životu nisam video da navijaju za protivnika, a protiv svojih.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, John Dies at the End said:

 

Cek da procitas ovo 😴

 

FOTO: Stiglo borbeno vozilo za igrače Zvezde

Utorak 27 avgust 2019 / Izvor: mozzartsport.com
Komentari: 13
Sprema se veliko slavlje...
 
twitter.svg
 
watsapp.svg
viber.svg
FOTO: Stiglo borbeno vozilo za igrače Zvezde
 

Tenk ispred stadiona za zagrevanje, a za slavlje - borbeno vozilo. Nedugo po završetku utakmice između Crvene zvezde i Jang Bojsa, odnosno plasmana crveno-belih u Ligu šampiona, ispred stadiona Rajko Mitić stigla je zanimljiva mašina. Pravo pravcato borbeno vozilo sa tablicama Crvene zvezde!

Kako se može čuti oko Marakane u tom borbenom vozilu igrači će se prebaciti najverovatnije do Hrama Svetog Save, gde će slaviti zajedno sa navijačima. To je neki okvirni plan. A šra će doneti noć ostaje nam da vidimo... 

69564982_2764565216929362_30973537747552

 

 

Mozzart

 

one godine zapalili autobus... sad se voze ulicama grada u tenku, neregistrovanom... i onda kuku lele nepravda i autošovinoizam kad neko napiše da smo zaostali u razvoju i da smo na niskom stupnju civilizacijsko razvoja i da smo jednom rečju zavraćeni za sve pare.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Jonnhy Clash said:

20 decembar 2019:

 

1. Benfika 12 poena

2. Crvena Zvezda 8

3. Zenit 8

4. Dinamo 0

 

Ne valja ti računica, ako DInamo ima 0 bodova to znači da svi nose ostali iz tih mečeva imaju 6 bodova. Onda, ajde Zvezda i Zenit dva remija između sebe, ali to znači da nisu pobedili Benfiku. Iz toga bi se salo zaključiti da Benfika je dobila sve mečeve, tako da je stanje na tabeli

1. Benfika 18

2. Crvena Zvezda 8 (zbog bolje gol razlike)

3. Zenit 8

4. Dinamo 0

 

😄

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Vredni mrav said:

Igrali smo bunker u Parizu i primili 6 komada. To ti ne gine, al barem pokazi petlju.

Igrali smo buner u Parizu, zato što su nas naterali da igramo bunker. Sigurno je da smo se odlučili za defanzivnu postavku, ali su nas ovi napali iz svih oružja od prvog minuta.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DonJuan said:

Ne valja ti računica, ako DInamo ima 0 bodova to znači da svi nose ostali iz tih mečeva imaju 6 bodova. Onda, ajde Zvezda i Zenit dva remija između sebe, ali to znači da nisu pobedili Benfiku. Iz toga bi se salo zaključiti da Benfika je dobila sve mečeve, tako da je stanje na tabeli

1. Benfika 18

2. Crvena Zvezda 8 (zbog bolje gol razlike)

3. Zenit 8

4. Dinamo 0

 

😄

Nisam ni računao. 1 ujutru. Umoran, popilo se i koje pivo. Iako Partizanovac, navijao sam iskreno za Zvezdu da igra u LŠ. Nadam se da me neće Grobari sa foruma napasti sad. :)

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

Jovancic je bio najgori u prvom, u drugom je odigrao vrlo dobro. Imao je par skokova i onaj ludacki kad se bacio u nasem kaznenom.

 

Previse se pljuje Tomane, jeste napravio glup faul ali dobro se gradi i stvarno je neverovatno sa kakvom lakocom prima one napucane lopte. Rano je suditi ali je smesno da se pljuje kad nije ni dobio prave lopte. Boaci je bio nevidljiv do onog poteza.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vepar said:

Boaci je bio nevidljiv do onog poteza

 

Zato što je igrao protiv 3 centarhalfa, Tomane je ušao u igru kad se broj centarhalfova smanjio na 2 i kad je YB krenuo ofanzivnije i po dva gola...  potpuno dve različite situcije koje čak i ja koji ne znam fudbala vidim i razumem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Tomane je nekoliko puta primio loptu ispucanu preko 50 metara pravo na grudi sa sve igracem na ledjima. Kao na pesu kad je primas, svaka mu cast. Jednom je i fino promesao njihovu odbranu i dao loptu na stranu. To su sve neke sitne stvari, ali u situaciji u kojoj su on ili Boakye takve stvari se racunaju, mnogo je tesko igrati.

Ne znam sta se desava sa Bockom, ali covek kako udje u neki jaci duel i padne ne ustaje bez doktora. Juce neki blagi kontakt po nozi, eto doktora na terenu. Pa mu ode i zadnja loza, jebiga. Hvala mu na golu, kao sto rekoste njegov gol, ne znam koliko procenata, ali otvorio je napad sa prvim kontaktom. Za mene njegov i Rodicev gol. Kako je Rodic centrirao, pogodio ga je u trepavicu iz teske pozicije, nije to bila ni najbolja lopta Marina.

Tondela crveni, Boakye povreda, sva je prilika da gledamo Pavkova u prvom kolu.

E da, za Bocka. Na kraju moze da prica ko sta hoce, pa i ja, da je nespreman, da nije ni blizu onog igraca iz prvog mandata, i bice u pravu, ali na kraju dana on je svoj posao odradio i bio jedan od najvaznijih za ulazak u LS.

 

Bravo. Neki ga kritikuju zbog igre sinoč. Ali realno, kad je on ušao, igra na obe strane je bila več rastrgana. Mi smo preživljavali i nije bilo tu ni mesta ni želje za nekim kombiniranjem u napadu i lepim potezima. Ali što ti reče, na tim malim stvarima može da se vidi da zna fudbala.

 

Nije da nije bila najbolja lopta Marina, nego je satro čoveka. Svaka čast Rodiću da je uspeo onakav centaršut da izvuče iz one pozicije.

 

41 minutes ago, perkos said:

Ja moram da pohvalim i brata Miralema koji nije ubacivao baš one njegove prave kifle

 

I ja čekam izvođenje onog zadnjeg korenera i mislim se sad ako je dobro zavrne, biče jako čupavo. Kad ono centaršut u stilu Mikija kapitena vs Černomorec.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stondisha said:

 

Zato što je igrao protiv 3 centarhalfa, Tomane je ušao u igru kad se broj centarhalfova smanjio na 2 i kad je YB krenuo ofanzivnije i po dva gola...  potpuno dve različite situcije koje čak i ja koji ne znam fudbala vidim i razumem.

 

Tačno tako. Možda smo malo prezahtevni od Boakyea u ovom momentu. Realno je reči da je jako često odsečen i u borbi sa više protivničkih igrača, koji su uz to još u formaciji. U takvim situacijama, izboriti loptu i zadržati je barem na par sekundi, da se težište igre pomeri prema sredini/protivničkom golu je veliki plus. A to je dosta puta teže uraditi nego udariti neku loptu sa 15 metara u ćošak.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Stondisha said:

 

Zato što je igrao protiv 3 centarhalfa, Tomane je ušao u igru kad se broj centarhalfova smanjio na 2 i kad je YB krenuo ofanzivnije i po dva gola...  potpuno dve različite situcije koje čak i ja koji ne znam fudbala vidim i razumem.

 

Nisam ni napisao da je bilo lako Boaciju ali nije ni Tomane camio sam u napadu. Isto je uvek imao igraca uz sebe. Samo kazem da se pljuje Tomane bez potrebe. Iako jeste napravio glup faul.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Stondisha said:

 

one godine zapalili autobus... sad se voze ulicama grada u tenku, neregistrovanom... i onda kuku lele nepravda i autošovinoizam kad neko napiše da smo zaostali u razvoju i da smo na niskom stupnju civilizacijsko razvoja i da smo jednom rečju zavraćeni za sve pare.

 

Borbenim vozilom do crkve, dilovanje i velika subota, bojkot ABA i poziranje za EL, "Zvezda zivot je" i "zato!",....

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vepar said:

 

Nisam ni napisao da je bilo lako Boaciju ali nije ni Tomane camio sam u napadu. Isto je uvek imao igraca uz sebe. Samo kazem da se pljuje Tomane bez potrebe. Iako jeste napravio glup faul.

 

Ne znam da li si primetio, a mnogi to rade, kao i ti, da li namerno ili ne, više mislim da je to nesvesno.

Ti Braniš Tomanea, tako što opljuneš po Boaćiu, možeš li da braniš igrača A (u ovom slučaju Tondela Tomenea) a da ne pljuješ igrača B koji igra na njegovoj poziciji (Boaći),  naravno ovo se ne odnosi samo na tebe nego na sve forumaše na VOX forumu.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, NMX said:

 

Kakve veze ima reprezentativac jedne zemlje (i reprezentacija) sa jednom od crkava u državi i patrijarhom iste? Sekularna država bato. Može da okači na instagarm patrijarha u speedo gaćama, njegovo pravo. 

 

Što se mene tiče, puna podrška Kalini za sprdanje sa svakim oblikom lažnog patriotizma. 

 

edit...

 

Velika čast za naš klub, New York Times i Washington Post pišu o nama. Sjajno :ajme:

Promaklo mi je ovo oko Kaline, pa samo da iskomentarisem naknadno.

Vidim da je opsti konsenzus 'neka ga zajebava', ali ne mogu nikako da se slozim sa nacinom na koji se to radi. 

To sto je trenutno mestu patrijarha osoba koja tome nije dorasla, po meni nikako ne daje za pravo ikome da ubacuje kurac od patrijarha u pricu. Jbg nesto se ne radi, iskreiraj foru na drugi nacin. To sto su oni koji vode racuna o izboru patrijarha slepci nije izgovor.

A za Kalinu koji pominje patrijarhiv stojko nakon sto je svog izlagao, nije ni cudo sto je vec bivsi reprezentativac. Sine, igraj basket dok te nisu i iz kluba oterali.

Neka proba licemer da okaci tvit o turskim verskim vodjama i njihovim kurcevima ako sme, zavrsio bi u Bosforu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dobar Los Milos said:

 

Borbenim vozilom do crkve, dilovanje i velika subota, bojkot ABA i poziranje za EL, "Zvezda zivot je" i "zato!",....

Mucno je i pomisliti na dijapazon njihovih proseravanja i politizovanja po potrebi, s tim da je vecina navedenih stvari instruisana i fino organizovana, tako da mozemo samo da prepricavamo tuzne price...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Promaklo mi je ovo oko Kaline, pa samo da iskomentarisem naknadno.

Vidim da je opsti konsenzus 'neka ga zajebava', ali ne mogu nikako da se slozim sa nacinom na koji se to radi. 

To sto je trenutno mestu patrijarha osoba koja tome nije dorasla, po meni nikako ne daje za pravo ikome da ubacuje kurac od patrijarha u pricu. Jbg nesto se ne radi, iskreiraj foru na drugi nacin. To sto su oni koji vode racuna o izboru patrijarha slepci nije izgovor.

A za Kalinu koji pominje patrijarhiv stojko nakon sto je svog izlagao, nije ni cudo sto je vec bivsi reprezentativac. Sine, igraj basket dok te nisu i iz kluba oterali.

Neka proba licemer da okaci tvit o turskim verskim vodjama i njihovim kurcevima ako sme, zavrsio bi u Bosforu.

Realno, nije to on ni napisao, samo je retvitovao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Promaklo mi je ovo oko Kaline, pa samo da iskomentarisem naknadno.

Vidim da je opsti konsenzus 'neka ga zajebava', ali ne mogu nikako da se slozim sa nacinom na koji se to radi. 

To sto je trenutno mestu patrijarha osoba koja tome nije dorasla, po meni nikako ne daje za pravo ikome da ubacuje kurac od patrijarha u pricu. Jbg nesto se ne radi, iskreiraj foru na drugi nacin. To sto su oni koji vode racuna o izboru patrijarha slepci nije izgovor.

A za Kalinu koji pominje patrijarhiv stojko nakon sto je svog izlagao, nije ni cudo sto je vec bivsi reprezentativac. Sine, igraj basket dok te nisu i iz kluba oterali.

Neka proba licemer da okaci tvit o turskim verskim vodjama i njihovim kurcevima ako sme, zavrsio bi u Bosforu.

Pa ovde se ne ismeva mesto patrijarha, več ovaj klovn koji je na tom mestu, i to sa punim pravom

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Na stranu da li se neko slaže sa stavom Kaline ili ne, momak sebi pravi medveđu uslugu javnim nastupima na socijalnim mrežama. Sutra će Fenerbahče doći Zvezdi u EL. Zašto pravi sebi neprijateljski doček? Ili sutra kad ga Sale vrati u reprezentaciju. Da li je potrebno da se zviždi reprezentaciji kad god Kalina primi loptu? Reprezentativac jedne države  bi trebalo pametnije da se ponaša a ne da sebi navlači budale na vrat. 

Link to comment
Share on other sites

Svejedno je odvratno. I nema veze sa Irinejom nego sa ovim kurcem u tvitu i opisom. Mislim, ok, covek se snimao kako trese majmuna, ne cudi me, ali jebote, ajde malo neko ponasanje dostojno kosarkasa. Ovo je vise u maniru fudbalera. I meni je drago da ima stav i misljenje ali brate mili, nemoj stalno da privlacis paznju kao neka starleta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...