Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

33 minutes ago, Helmet said:

Usli smo, sedim u stolici i ne radujem se uopste. Mene je vise sramota nego sto sam ponosan sto smo opet u LS.
Sramotna igra i pristup.

 

Super... Nadam se da ces ostati dosledan, neces gledati utakmice u LS i postedeti nas slicnih "umotvorina" 😴

 

 

31 minutes ago, Manoly said:

Moze da se prica o "sreckovicu", nikakvoj igri, kurcima i palcima al drugi put smo u Ligi sampiona u dve godine.

Uspeh kakav se ne pamti medj ciganima!

 

Bravoooooo Zvezdoooooo

 

Najveci uspeh od "Barija" ... Dve titule (za sada), dve LS i LE... Nesto sto ce neki drugi trener tesko ponoviti

 

29 minutes ago, Vredni mrav said:

Miloje nikog ne pobedi i 2 puta udje u LŠ. Fenomen, 3 i 4 kolo, 8 neresenih rezultata.

 

Nikog nismo pobedili u kvalifikacijama za LS ni ove ni prethodne sezone?!?

 

28 minutes ago, vepar said:

Jang Bojs je prosek od ekipe, imaju ovih 4-5 prebrzih crnaca koji numeju loptu da sutnu, a kamoli nekog da predriblaju ili udele dobar pas

 

Stoperi vrhunski veceras

 

Svi su prosek protiv nas... I Kopenhagen, i YB i L'pool ... Mozda ima nesto i do nas?!

 

 

26 minutes ago, Laki21 said:

Israsmo se po onom momku, a on najbolji na terenu plus dao školski gol.

 

Sto vise nekog pljujemo na 4umcetu, on sve bolje igra 😄 Lepo skolski se izvukao na prvu stativu,  ispratio kretanje Rodica i centar sut.... I boooom 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Super... Nadam se da ces ostati dosledan, neces gledati utakmice u LS i postedeti nas slicnih "umotvorina" 😴

 

 

 

Najveci uspeh od "Barija" ... Dve titule (za sada), dve LS i LE... Nesto sto ce neki drugi trener tesko ponoviti

 

 

Nikog nismo pobedili u kvalifikacijama za LS ni ove ni prethodne sezone?!?

 

 

Svi su prosek protiv nas... I Kopenhagen, i YB i L'pool ... Mozda ima nesto i do nas?!

 

 

 

Sto vise nekog pljujemo na 4umcetu, on sve bolje igra 😄 Lepo skolski se izvukao na prvu stativu,  ispratio kretanje Rodica i centar sut.... I boooom 🙂

 

John iskusno i strpljivo cekao kraj utakmice i onda SLAP! SLAP! SLAP! 🙂

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, MistoBz said:

Desni bek,Levi bek,centralni u vezi, desno krilo. ODMAH.

 

Ne mozemo da dovedemo neke mnogo bolje igrace u odbrani. Ovi su iskusni, uigrani, borbeni, znaju svoj posao i rade ga koliko mogu. Rodic je podsetio na igre od prosle sezone, stvarno bi voleo da ostane, posebno ako je zamena Mladenovic ili ko vec... o Zardenu kao prvom beku necu ni da trosim reci. Treba samo videti sta se moze sa Gajicem. Ostalo je ok. 

 

U vezi isto imamo dosta igraca koje mozemo da kombinujemo, u redu ako moze da se dovede neki instant kvalitet ali tesko. Bolje probati izvuci nesto od mrtvog Ivanica i videti koliko mogu Vulic i mali Petrovic. Bar da budu neke solidne opcije sa klupe. 

 

Hajlajt mi je onaj duel Vukana sa igracem Jang Bojsa kad je naleteo jos jedan njihov i odbio se od Vukana kao od stenu. Stvarno je jak ko bizon. I svaka cast za gol i utakmicu ali treba nam jos jedno bolje krilo.

 

Jedino me plasi napad ako ode Boaci. 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, čedo proseka said:

Moram pomenuti da je Marin u nekoliko situacija carinio loptu bez potrebe, pogotovo sam se iznervirao kada nije dodao samom igraču po desnoj strani.

 

28 minutes ago, Squabbit said:

 

Gobelja sam kao duh, 100% gol sansa

No nema veze. Sad vise nije bitno

 

Umor. Kad ti je duša u nosu, pregled igre ti se smanji sa 360 view na tunnel vision,

 

Vukanovic utakmica kariere. Meni se svideo i Tomane, iako su ga neki kritikovali. Covek bombe ispucane preko pola terena prima na prsa bez ikakvih problema. Vidi se da ima štofa.

 

O igri neču, u ovoj utakmici je bilo najvažnije obezbediti prolaz i to je učinjeno. Bravo!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Laki21 said:

 

Ne znam, ne sviđa mi se, tehnika lošija nego kod Pavkova, spor kao puž, ne kapiram što će tu još jedan isti (ali lošiji) tip igrača.

Kao profil igraca nema veze sa Pavkovom, sasvim drugaciji tip napadaca je ovaj momak.

Link to comment
Share on other sites

Uopšte se ne slažem da smo nešto posebno nadigrani u ovom dvomeču, 2 njihova gola su naše djelo. Nismo sad igrali ni bajno, ali nisu ni oni ništa pokazali. 

 

Presrećan sam što je Boa učestvovao u akciji kod gola i što je pokazao koliko je samo značajan za ovu ekipu, bravo i za sve ostalo momke, zaslužili su LŠ, BRAVO!

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, John Dies at the End said:

Svi su prosek protiv nas... I Kopenhagen, i YB i L'pool ... Mozda ima nesto i do nas?!

 

Ne umanjujem nas uspeh, naprotiv. Samo mislim da je Kopenhagen kvalitetniji kao tim, ali nama ne odgovaraju ove brze ekipe. Prolaz je najbitniji ali mislim da smo za klasu jaci od Bojsa.

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Duh koji lebdi said:

 

John iskusno i strpljivo cekao kraj utakmice i onda SLAP! SLAP! SLAP! 🙂

 

Jos sam i dobar kakav znam da budem ... Nisu me previse nervirali na poslu 😄

 

Gledao drugo poluvreme ( jbeni posao), i ima mesta kritici, posebno za pojedine igrace, i izmene koje je izvrsio Milojevic...  Ali otom kasnije 😄

 

Malo sam pozajmio sa kosarke ( ne idu mi gifovi sa mob ) 😄

 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ali kako je Boaći onim prijemom izbacio pola njihovog tima, ovamo je Marin odjednom sam kao duh na drugoj strani. I Rodić se konačno setio kako igra jedan bek. Vukanović od starta skroz u utakmici, fizički se izuzetno nosio sa njihovim igračima, bez štekanja i Bog fudbala ga nagradio golom.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, vepar said:

 

Ne umanjujem na uspeh, naprotiv. Samo mislim da je Kopenhagen jaci, ali nama ne odgovaraju ove brze ekipe. Prolaz je najbitniji ali mislim da smo za klasu jaci.

 

Ne odgovaraju nam jer se promenila fizionomija naseg tima... Imamo dosta sporije igrace, posebno na sredini, koji dosta kasne sa postavljanjem i zatvaranjem, losiji su defanzivno.

 

Verujem da bi protiv ovakvih ekipa Bakula mnogo bolji bio od Jovance...

 

Posebna prica, sto iskreno nisam ocekivao, je to sto je Vukanovi stajao dosta visoko na pocetku njihovog napada, i vrsio presing... Problem bi nastajao kada brzo iznesu loptu na nasu levu stranu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znam da je sezona duga, i da će biti i lepih i loših trenutaka, ali kada krenete da napišete nešto o Miloju ili poželite da mu napišete "onaj" nadimak, setite se da je to čovek koji je Zvezdu odveo dva puta u LŠ, da je to čovek vratio Zvezdu gde joj je mesto. 

Još nešto svi su večeras bili heroji, ali hvala, hvala, hvala, hvala ti Bože za Marka Marina....hvala, hvala ti za Borjana...

Edited by DonJuan
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

Vukanovic je lose igrao kada je bio na krilu sto on zapravo nije, cim se nasao na mestu napadaca odlicno je reagovao.

 

Poslednju sezonu i pol, pre dolaska u Cz, kod Alkosana, je igrao na krilu... Za to vreme je najvise i napredovao...

 

Jbg, igrac kome je potreban prostor, nije tehnicki potkovan, ali kada se branimo moze da posluzi ... I za nase livade😴

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...