Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 hour ago, RedThunder said:

Ne znam gde si video podršku tenku ali pored trauma izbijaju i kompleksi iz tebe, tako da mi se ne gubi vreme. Brzo ozdravi!

 

Hoću, hvala na lepim željama doktore. 

 

iteracija 1..neko kaže da je tenk samo aluzija na severnu mašinu ili kako već mandrili krste to sranje.

iteracija 2...ja kažem kako nije samo aluzija na severnu mašinu nego je taj isti sever tenk upotrebljavao i u svrhe koje možeš da vidiš na klipu (tenk ide po tribini i gazi pripadnike jednog naroda koji smo koliko juče trpali u hladnjače)

iteracija 3....ti kažeš da iz mene izbijaju kompleksi i da treba da se lečim.

 

Ne znam da li imaš više od 15 godina ali ako imaš, jako je ružno da na bilo koji način osporavaš maloumnost ovog poteza i tražiš opravdanja. 

 

Čuj, imam traume i komplekse :lol_2:

 

Ima ih svako normalan ko je ovde živeo devedesetih. Ko ih nema a tada je bio živ je malouman. 

 

Sad pravac na cev topa i da uhvatiš najbolji selfi pa onda na instagram i hešteg #jebemo-karamo i #severna-armija

Edited by NMX
  • Like 9
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, berti said:

Niko normalan ne moze da brani postavljanje te skalamerije

 

 Moj kolega, pred peMzijom (2-3 godine do iste):  To su oni postavili zgog Šaćirija i ekipe koja je 'ela goMna onomad...

 

Evo tresem se upravo kolko mi nije dobro.  Gde ja živim, ko radi samnom,... sinove odgajio jedan se oženio u Amerikama sa Paragvajkom/Kolumbijkom/Brazilkom....   mi ratujemo sa Džakom i Šaćirijem...  lebe mekani... FUDBAL, ĆERANJE LOPTE, ZAJEBANCIJE, PIJENJE PIVA I JEDENJE PILEĆIH KRILACA!!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Drugari nema nama spasa, što prije prihvatite bolje će biti. Tako je u sve i jednoj oblasti društva. U sve jednom Abteilungu što bi rekle buduće komšije, nadam se 🙂 Nego srećno svima večeras ja ću lagano uz Nektar 🙂

I nemojte se nervirati previše 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stondisha said:

 

SA OVAKVIM RAZMIŠLJANJEM NEMA.

Ima jedan moj drugar mnogo dobar izraz za ovakve defetiste kao što si ti: 

 

Ma daleko sam ja od defetiste ali to je već privatna sfera... U principu si u pravu, a i post je saljivog karaktera. 

Link to comment
Share on other sites

Pošto smo raskrstili sa tenkovima, obeležili sve imbecile koji smatraju bilo šta dobro o tome...da se okrenemo onome što normalnim navijačima jedino znači - teren.

 

Još 14 sati i naša Zvezda ponovo u LŠ 

 

Related image

 

btw....meni se postava sviđa, ako bude onaj tim. Bez obzira koliko Ben trenutno ima goriva, on i Garsija po bokovima i Marin u sredini je verovatno najbolje što smo imali u Milojevićevoj eri na ta tri ofanzivna vezna. 

 

Boaći ga meće večeras u prvom poluvremenu :classic_wink:

 

I da prođemo a mogli bi i da dobijemo zbog koeficijenta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Kvota na Zvezdu 2,55.Specijalni program na Areni krece od 18h. Nadam se da ce posle utakmice veceras Beogradom odzvanjati izadjite na balkone pozdravite sampione.

 

Mnogo važnija je kvota na prolaz u LŠ a ona na Zvezdu trenutno iznosi 1.55.

 

Sve je na nama.

 

Mamic Ajmo GIF

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Што се тенка тиче нисам сигуран да ли ће Делије после овог променити име у "Тенкисти Север", или се то рађа још једна подгурпа у оквиру Делија тенкисти север... У земљи која има бурно наслеђе толико црно да би и црни гавран позавидео постављање тенка је несмотрена атракција коју могу да исфорсирају само људи и приче које су суштински заљубљене у себе који су сами себи циљ а који су расли у једном гетоу. Није север Звезда, мада они причају на платоу испред севера. Украли су перформанс Звезди изједначили себе са клубом тј. ставили себе изнад клуба. Шта ће звезди било каква негативна конотација на данашњи дан. Шта ће нам сплетке и негативне приче. Да ли је порука јачи смо од свих. Просто невероватно.Ако је делијама до симбола нека направе музеј делија па нека "тенак" ставе у тај музеј. 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

Pošto smo raskrstili sa tenkovima, obeležili sve imbecile koji smatraju bilo šta dobro o tome...da se okrenemo onome što normalnim navijačima jedino znači - teren.

 

Još 14 sati i naša Zvezda ponovo u LŠ 

 

Related image

 

btw....meni se postava sviđa, ako bude onaj tim. Bez obzira koliko Ben trenutno ima goriva, on i Garsija po bokovima i Marin u sredini je verovatno najbolje što smo imali u Milojevićevoj eri na ta tri ofanzivna vezna. 

 

Boaći ga meće večeras u prvom poluvremenu :classic_wink:

 

I da prođemo a mogli bi i da dobijemo zbog koeficijenta.

Za koeficijent se gleda samo prolaz.

 

Pobeda je za nacionalni koeficijent.

 

LM, bukvalno sam isto krenuo da napisem, najavljen najbolji ofanzivni trio, Boaci ga daje u prvom i igra najbolju utakmicu u Zvezdinom dresu. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zizu said:

Nikolu tek sad ocekuje pravo razapinjanje po rezimskim medijima

69457238_10214732432084419_5586112371589382144_n.jpg

Tebi je u redu da reprezentativac jedne zemlje ovako nesto deli, tu konkretno mislim na Patrijarha i veru? Mi smo totalno otisli u kurac. ladno ljudi izjednacavaju ovakvo pisanije i neki jebeni tenk a  zapravo je toliko daleka korelacija ova dva.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NROX said:

Tebi je u redu da reprezentativac jedne zemlje ovako nesto deli, tu konkretno mislim na Patrijarha i veru? Mi smo totalno otisli u kurac. ladno ljudi izjednacavaju ovakvo pisanije i neki jebeni tenk a  zapravo je toliko daleka korelacija ova dva.

 

Obesiti izdajnika na trgu! Kao primer ostalim neprijateljima naše svete države!

Edited by Green23
  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Stondisha said:

 

Tebi je u redu da se jedan patrijah  ponaša onako kako se ponaša?

Na primer da promoviše knjige Vojislava šešelja?
 

 

Moze se sve to i drugacije napisati, sa malo vise stila i bez posprdnog mesanja vere, nebitno ko je vernik ili ne. Uostalom, odakle uopste Irinej, kojeg ocima ne mogu da vidim, u celoj ovoj prici? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, NROX said:

Tebi je u redu da reprezentativac jedne zemlje ovako nesto deli, tu konkretno mislim na Patrijarha i veru? Mi smo totalno otisli u kurac. ladno ljudi izjednacavaju ovakvo pisanije i neki jebeni tenk a  zapravo je toliko daleka korelacija ova dva.

meni jeste. emancipacija mora da pocne pre ili kasnije

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...