Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Je l smo doveli i Filareta pred tekmu da osvešta tenk kao u zlatno doba? Mis'im, kad već srbujemo da to bude u fulu.

 

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за filaret tenk

 

Ovo je bukvalno blamčina naspram koje je nošenje dresova sa likovima ubijenih narko dilera čaj od kamilice. 

 

Povraća mi se bukvalno.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

Je l smo doveli i Filareta pred tekmu da osvešta tenk kao u zlatno doba? Mis'im, kad već srbujemo da to bude u fulu.

 

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за filaret tenk

 

Ovo je bukvalno blamčina naspram koje je nošenje dresova sa likovima ubijenih narko dilera čaj od kamilice. 

 

Povraća mi se bukvalno.

 

viber_image_2019-08-26_09-26-49.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, berti said:

Ma jebes tenk vise. Eno na tviteru ona grobarcina Srdjan Dragojevic objasnjava kako zbog tenka nece navijati za nas, pridruzuju mu se dusebriznici i mole se da budemo kaznjeni. 

Mi sutra igramo kljucnu utakmicu, zabole nas za jebeni tenk.

Vala bas. Smoriste sa tenkom za medalju. Dovukli su ga navijaci kao svoj simbol, nema to veze sa klubom. Opusteno ljudi, ne puca sta se se usrali 🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Just now, red_white said:

Vala bas. Smoriste sa tenkom za medalju. Dovukli su ga navijaci kao svoj simbol, nema to veze sa klubom. Opusteno ljudi, ne puca sta se se usrali 🤣🤣🤣

 

Navijaci ne bi mogli da dovedu psa pekinezera u zvezdinom dresu a ne tenk pod zastavom u bojama kluba da im klub i ova (para)država to ne omogućava.

 

Ako je tebi ok da ispred stadiona kluba za koji navijaš stoji tenk jer ga nije doterao klub nego navijači, svaka čast, zaista.

 

Čekamo Arkanov spomenik ispred stadiona, pored Rajkovog spomenika. 

 

  • Like 7
  • Thanks 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, red_white said:

Vala bas. Smoriste sa tenkom za medalju. Dovukli su ga navijaci kao svoj simbol, nema to veze sa klubom. Opusteno ljudi, ne puca sta se se usrali 🤣🤣🤣

 

Dovukli su ga kriminalci, da se tripuju kako su jos zajebaniji. Uz dozvolu glavnokomandujuceg kriminalca kojem je najveca zal u zivotu ocigledno sto se nije probio u tom mandrilskom svetu, jer tenk ne moze da se vozi centrom grada tek tako. Da je neko od njih rata video sigurno mu ne bi palo na pamet da dovlaci tenk i fura se na 'Dogodine u xy' budalastine. 

Kad smo vec kurac od drzave, pa ne mozemo da odemo da razlupamo to govno i sklonimo ga sto dalje od stadiona, mozemo makar da napisemo na forumu da je bolesno, odvratno i neprimereno jednom nekad velikom klubu.

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Sekundarci...

Sere mi se od beogradskog patriotizma, država se raspada, gradovi pusti, a manguparija beogradska stavlja tenk u sred Beograda.

A sline nisu videle ni rat, kao ni njihov šef, u Hrvatsku ne smeju da priđu, tetovaže kriju kao zmija noge.

Stoko neobrazovana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

 

Navijaci ne bi mogli da dovedu psa pekinezera u zvezdinom dresu a ne tenk pod zastavom u bojama kluba da im klub i ova (para)država to ne omogućava.

 

Ako je tebi ok da ispred stadiona kluba za koji navijaš stoji tenk jer ga nije doterao klub nego navijači, svaka čast, zaista.

 

Čekamo Arkanov spomenik ispred stadiona, pored Rajkovog spomenika. 

 

Prijatelju nije Zvezda jedini klub koja ima nesto slicno ispred stadion. Meni tenk kao tenk ne bi smetao da on ima veze sa fkcz kao klubom. Kao sto se vec pisalo Arsenal ima topove ispred stadiona ali ih ima i u grbu. CSKA iz Moskve isto ima tenk ispred stadiona ali to je armijski klub pa to simbolizuje pobjedu crvene armije u 2.ratu. Zato se meni ovo ne dopada a najvise sto ga postavljaju pred ovako bitan mec pa se pravi cirkus. Ovaj tenk jedine veze ima sa navijacimani njihovim koreografijama sa tenkom. Po meni nepotrebno, ne volim ni ja te likove sto su velike mudonje kada se slikaju pored tenka a u stvarnosti u rat bi otisli da opljackaju nesto. Nagledali smo semmi u RS takvih Seseljevih i Arkanovih patriota.

Samo pokusavam da verujem da ovaj tenk zaista nema veze sa ratom odlaskom u Vukovar, Kosovo i slicne nebuloze vec da im zaista predstavlja tu zvezdinu nezadrzivu masinu kako su to predstavljali na koreografijama.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nije da sam ikkakav ljubitelj bilo cega slicnog ovome, ali ste ljudi bas presvileni postali.Jbg, sva sranja kroz koja je zemlja prosla ostavljaju traume na sve nas.

 

Slike tenka, kao "masine koja melje" ste videli milion puta na severu, pa je bzv da se bas toliko glupi pravimo i povezujemo ga sa provokacijama i ratom.

Jos sam negde video budalu od novinara koji pise da je dovezen iz Vukovara, sacuvaj Boze!

 

Idemo sutra u LŠ a vi kako hocete 😎

Link to comment
Share on other sites

Just now, red_white said:

Samo pokusavam da verujem da ovaj tenk zaista nema veze sa ratom odlaskom u Vukovar, Kosovo i slicne nebuloze vec da im zaista predstavlja tu zvezdinu nezadrzivu masinu kako su to predstavljali na koreografijama.

 

Jbt, doveli tenk iz Vukovara i ti se nadaš da nema veze sa Vukovarom, kakvo proseravanje plus pravdanje da nismo jedini :smiley5:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vi sto opravdavate ovaj gest i imate razumevanja za isti, zapitajte se gde i ko je pogresio u vasem vaspitanju, ako ga uopste imate... Pricamo o JEBENom tenku, u 2019godini ispred stadiona... EJ bre!!!

 

Kad smo vec kod tenka, koliko on tezi I kolika je Cena po kilogramu u Beogradu 😁 

 

edit: cekajuci odgovor komsija sa tamne strane brda🤣

Edited by John Dies at the End
  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dulematic said:

 

Jbt, doveli tenk iz Vukovara i ti se nadaš da nema veze sa Vukovarom, kakvo proseravanje plus pravdanje da nismo jedini :smiley5:

Kakav Vukovar i izmisljotine. Rashodovani tenk  je kupljen u Leskovcu. Naravno, teska budalastina je njegovo postavljanje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Milijaš #10 said:

Imam potvrdu iz Niona da se FARE uključio oko tenka.

Ozbiljan novinar mi je kontakt.

Nas ili strani novinar? Mi nemamo ozbiljnog novinara a stranci zabole kao sto i Fare zabole. Tenk je muzejski eksponat i nista vise. Ako bude smetao sklonice ga ali pre ce se primiti tu i ostati. Umesto o najvaznijoj tekmi ove decenije mi trubimo o tenku, evropejcima i cemu li vec. Ovde tome nije mesto, eno tviter pa serite redom, valjda sportski forum sluzi za sport?

Ben je veliko iznenadjenje MIloja, cudi me da je procurelo, sa druge strane igraci su reseni da igraju fudbal zato bravo za njih. Marakana ce progutati mlade decake ako ih napadnemo i to bi trebao biti najveci benefit. 

Vise je stete napravljeno prodajom Jocica ispod radara za presmesnih 500k i %. Uzas kakav smo posao napravili. Mada imamo i Djordjevica u Graficaru, deluje bolje od njega. Kad smo kod Graficara, solidna tekma danas, ko je gledao imao je priliku da vidi seosko fudbal vol.4. Kako domacinska ekipa kad krene da gubi, bije decu, provocira, pritiska sudijukoji se po obicaju izgubi i ne zna ni sam sta sudi. Videlo se da su deca nasela na seljacki stos i popustila, mada zalim za sansom Maronga u 93 minutu, al bi bila fora da su ih odradili. Gavrica prebaciti u prvi tim. Evrogol je dao opet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tenk je dosao kao porucen da Dragojevic, Sergej, onaj Murar i jos neki koji mrze Zvezdu iz dna duse kenjaju po nama neprestano. Neka se jebu i oni kao i maloumnici koji su dovezli tu gvozdjuriju. 

Da mi prodjemo sutra ove, a buka oko tenka ce proci.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice neke kazne realno ne vidim za sta da nas kazne? Koreografija tog tenka je bila lani tribini, znam da su se hrvati zalili jer je negdje ispod nje bila zastava "Vukovar".

Zasta sada da nas kazne? Zbog tenka koji je eksponat i stoji pored stadiona? 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, perkos said:

Najbolje bi bilo da dobijemo sutra a da nas u sredu UEFA kazni sa tri utakkice vez publike pa neka se igraju sa tenkovima. Siguran sam da ovi sa tenka ne bi nikad otisli da se bore u pravoj borbi za Srbiju.

Tako i ove patriJote ne misle o tome da ce sutra neki neoustasa imati dodatni razlog da napadne stanglom Srbe koji budu gledali utakmicu, kao sto se desilo pre neki dan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...