Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Naravno da ne moze i ne sme da se krene grlom u jagode, bez obzira na rezultat iz Bgd, ali osim takticki savrsenog meca Zvezda mora biti hrabrija napred, uz koriscenje minimalnog prostora za akcije koje ce Kopenhagen ostaviti. Oni nemaju potrebe da se jure od starta, mogu mirnije da udju u mec i "grade" igru na rez prve tekme, gde nisu nista posebno pokazali.

 

Milojevic ce morati da izadje iz svojih sablonskih poteza, ovde ne branimo gol/dva razlike i pristup-taktika mora da se prilagode. Najpre, uz sukcesivno pritiskanje njihovog zacetka akcija iz zadnje linije, mora biti dobrog i konstantnog kretanja bez lopte igraca koji se nude Marinovim pasovima, inace slaba vajda od toga sto imamo takvog umetnika.

Ivanic na krilu nije resenje, ali je Marin tamo jos losija opcija za danasnji mec. Zato i Ivanic konacno mora da da doprinos u ofanzivi.

Uz to, iako sam skeptican, navijacki verujem da ce Ricmond doci u poziciju da ih ugrozi, za to ce nam trebati i strpljenja i igre po zemlji, bez preskakanja dugim loptama.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, red_white said:

Nemamo sta da izgubimo osim LS i 3-4 miliona evra koliko donosi prolazak Kopenhagena. Bas onako mec za pozeleti da muski pogines napadacki se otvoris i primis 2-3 komada, ali nema veze forumasi ce pisati kako si muski poginuo 😂

Ne trebamo igrati bunker ali ne trebamo ni napadati ko bez glave, nismo izgubili prvi mec pa da sada miramo dati 2-3 gola. Dovoljno je da dobijemo 1-0, a to moze cvrstom i disciplinovanom igrom. Kako vrijeme bude odmicalo bice oni sve nervozniji. Jedan gol ovdje moze da zavrsi posao.

Kako je lako odraditi zamenu teza.

 

Sinko, mi ni sad nemamo LŠ, čak šta više imamo negativan rezultat i igramo u gostima gde trebamo dati gol.

 

Kao prvo taj alibi fudbal nas je i koštao rezltata u prvoj utakmici. Kao drugo tu strategiju "branimo se do 70-og minuta, a onda napadamo" mogu forsirati fizički spremne ekipe, a mi to evidentno nismo. I dok se okreneš primićemo dva komada za 20 minuta i otići kući, a nismo ni pokušali da napadnemo protivnika. A kao bonus na sve to dolazi tanka klupa, u ofanzivi nemamo baš mnogo izbora i nemamo mogućnost da uvedemo 2-3 sveža ofanzivca. Statistika kaže da je nabolji trenutak za atak na protivnika između 20-45 minuta i to se mora iskoristiti, obzirom da se od njih očekuje da napadnu u uvodnih 15 minuta. Moramo napasti dok još imamo snage da postignemo gol.

 

Nebi bilo loše da razmisliš pre nego što napišeš nešto ili barem da argumentiješ svoj stav.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, tsva said:

imamo mi snage da primimo gol u bilo kojem delu utakmice.

NIkad necu razumeti taj luzerski mentalitet, karakter beskicmenjaka kome je svako drugi bolji od sopstvenog kluba. Imamo kapacitet da damo gol u bilo kom delu utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, red_white said:

Mi nespremna ekipa? Mi ne mozemo napasti nakon 70 minuta? Pa kud ce ti veci argument od prve utakmice. Jesmo primili gol u 83 iz penala i jesmo nakon toga napali? I da je sudjenje bilo kakvo treba dobili bi penal i verovatno stigli do 2-1. Ne znam samo na osnovu cega zakljuci da smo fizicki nespremni. Napadace oni ali nemaju oni kvalitet da nas sabiju i daju dva gola za 20 minuta. To je mogao Salzburg kome je malo falilo srece, Kopenhagen nema taj kvalitet. Ja ocekujem rovovsku borbu gdje ce oni vise napadati a mi vise prijetiti iz polukontri. Mnogo je vazna uloga Kanjasa i to da dobro bude citao igrubi da uspije presjeci sto vise lopti i zapoceti polukontre.

Šta smo radili celo drugo poluvreme? Tebi je ono ličilo na fizički spremnu ekipu?

 

Opet zamena teza! Nisam ja rekao da oni mogu držati loptu kao Slazburg, već sam rekao da su fizički spremni i taktički disciplinovani , te da će nam na čistu svežinu uvaljati gol kad mi iznureni krenemo napred. Puno je lakše napasti kad si svež i odmoran! Ajde ti meni reci kojeg bi igrača uveo oko 70e minute da napadnemo i da osveži ofanzivnu liniju? Nemamo rotaciju, a određen broj girača i izlazi iz povrede.

 

A na sve to da dodam da nam je ofanziva štucava i da smo za 90 minuta, na Mari, jedva 2 gola uvaljali Helsinkiju i Suduvi, a ovde se ipak radi o mnogo kvalitetnijoj ekipi. Pa ti proceni da li je dovoljno 20 minuta za tako nešto!

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Manoly said:

Ti bi da izedemo sebi dzigerice?

Ipak ce sve biti zavrseno u 90 minuta, videcemo samo kako.

 

Najbolje penali. Odlucujuci gol daje Marin-Zvezdino dete sa druge planete. MARKO MARKO MARKO !!!

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DonJuan said:

Ako pričamo o Velikiću, onda je 800k + otkupna klauzula. Ne znam odakle ti ovih 100k?

 

Na kraju ispade 0, što i jeste realno. Što bi Valensija dala 800k i razvijala igrača i onda ga vratila ako ne zadovolji? Jednostavno nije bilo logično. Ne volim da idu klinci, ali imamo Jocića koji je veći talenat u ofanzivnom delu i njega treba sačekati, a i Gavrić deluje solidno na startu sezone u Grafičaru. 

 

4 hours ago, Pero_Cameron said:

Teren u Kopenhagenu ko u Subotici u slavnim danima.

 

Spartak nas spremao za ovaj momenat, hvala im. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Markoss said:

Velikic je solidan igrac, ali mi ni za one najtalentovanije ne nalazimo mesta, a kamoli za njega i Kupusovica recimo. 

 

Iz te generacije je vazno da ne izgubimo Cupu i Jocica, ostali manje-vise. Mada na dobrom smo putu da i ova dvojica odu putem Velikica i Njegosa. 

Pitanje za tebe i za Ikca, šta je sa golmanima u Grafičaru, ni Stanković, ni Gordić nisu tamo, nekakav Savić brani? Znate li i razlog zbog čega Eraković nije igrao u prve dvije utakmice?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, hrkljush boys said:

Pitanje za tebe i za Ikca, šta je sa golmanima u Grafičaru, ni Stanković, ni Gordić nisu tamo, nekakav Savić brani? Znate li i razlog zbog čega Eraković nije igrao u prve dvije utakmice?

 

Stankovic je u prvom timu, Gordic ceka odlazak u Tursku, pa ne sme da brani za Graficar, preventivno. Savic je zapravo vrlo prijatno iznenadjenje u ova dva kola, odlicno je branio, steta sto ga jebe visina malo. 

 

Prvu nije igrao jer trener tako misli, drugu nije igrao jer se razboleo. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Борјан - Гобељић, Милуновић, Дегенек, Родић - Кањас, Јованчић - Вукановић, Марин, Иванић - Боаћи

 

Клупа: Поповић Панков  Вулић  Жандер  Петровић  Симић Јевтовић

 

Ајде па Боже помози.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Боги said:

Борјан - Гобељић, Милуновић, Дегенек, Родић - Кањас, Јованчић - Вукановић, Марин, Иванић - Боаћи

 

Клупа: Поповић Панков  Вулић  Жандер  Петровић  Симић Јевтовић

 

Ајде па Боже помози.. 

Klupa nam je horor, ali prvi  tim pucka. Ajd pa da veceras pricamo o Jang Bojsima.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, prolup said:

U utakmicu sezone ulazimo bez rezervnog napadaca. I to je do Milojevica sigurno.

 

Mogao je da stavi Krstovica na klupu ali se odlucio da to ne uradi.

 

Osim ako ti ne mislis da mu neko drugi sastavlja ekipu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, tsva said:

 

Mogao je da stavi Krstovica na klupu ali se odlucio da to ne uradi.

 

Osim ako ti ne mislis da mu neko drugi sastavlja ekipu.

Nama je spic protiv Salzburga bio Milic. Uloga golobradog deteta u savremenom fudbalu - Esej Tsva

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...