Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Čudi me markosse što se ti čudiš obzirom da si najupućeniji što se tiče dešavanja u i oko kluba. I sam znaš da tu ničega dobrog i zdravog nema, pa zato i ne vidim razlog da se bilo šta menja. Odlično je njima u upravi baš ovako kako jeste. Imamo dekijevu izjavu od pre dan-dva da nema govora o remontu ekipe  i da su ovo momci na kojima će se bazirati igra u budućnosti, što meni pak govori da je on vrlo svestan šta radi i da ga niko na to nije naterao. Pre će biti da mu se to sviđa.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ZiS said:

Garcia odlican...

 

Mogao bi za promenu u takmicarskoj utakmici da bude odlican. Ne vazi ovo samo za njega doduse. 

 

Meni je stvarno nemoguce da danas ne brani Katic, da levo nije Blagojevic, po krilu Radulovic i u spicu Babic. Ubacis klince, osvezis tim, olaksas i njima privikavanje na Marakanu jer ce pred punim tribinama da igraju, ali ne, mora da se jajari, daj neke nebitne igrace koji cele sezone igraju kao mrtvi puvanjci, nagradi ih jer ih mrzi da trce. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni nije logicno toliko podmladjivanje. Sa klincima nema sta trazimo u evro tekmama. Da je branio Katic izresetali bi ga i Proleter bi vodio na poluvremenu. Borjan puno posla ima danas. Verovatno posle naseg treceg gola krecu izmene pa ce jos neki klinac u igru. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Meni nije logicno toliko podmladjivanje. Sa klincima nema sta trazimo u evro tekmama. Da je branio Katic izresetali bi ga i Proleter bi vodio na poluvremenu. Borjan puno posla ima danas. Verovatno posle naseg treceg gola krecu izmene pa ce jos neki klinac u igru. 

 

Nemamo sta da trazimo ni sa ovim bolidima koji danas igraju, dokazano na delu. Ne bi Katic bio izbusen, decko je golman, nije nasumicni covek s tribine spusten na teren da brani. Mada se i Borjan aka jedite govna mi smo sampioni proslavio, pa je pao na dupe od siline lopte koja je milela ka golu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Katic svejedno nema buducnost u prvom timu. Tako da ne vidim sta bi posebno dobili da je branio danas. 

 

Radulovic i Babic su vec trebali da igraju danas. 

 

Nagradu za to sto trenira par meseci sa prvim timom, ostvarenje sna, lakse prihvatanje buduce pozajmice, itd. Sve su to pedagoske stvari koje nas trener ne kapira, cim se onako brecka kad ga o sinu pitaju. 

 

Blagojevic je pre obojice morao, jer mi levog beka domaceg nemamo, Rodic je glavom napolju, Konatar nema pojma, Terzica smo prodali, bolje da vidimo dal sta decko zna, nego sto cemo da pojacavamo Graficar. 

Edited by Markoss
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja razumem da ima dosta negativne navijacke energije u svima nama sa razlogom. Poslovno, kadrovski ovu sezonu je upropastila uprava od odredjivanja paketa karata za LS preko lose adrovske politike do opsteg utiska o igri. Stagniramo i to ocigledno. Danas se slavi titula. Kad smo od igraca, navijaca na tribinama iz mog ugla sve je trebalo da se igra pred praznim tribinama, a ne da se zbog izbora simulira otvorenost ne postojanje zdravstvenihi pretnji. Ceo fudbalski svet na jednoj strani a nas fudbal/nogomet/ jos po nesto totalno na drugu stranu. Ima dosta nelogicnosti, apsuurda ali to nam je sto nam je.  Nego da vidim kakva ce majica da bude sa natpisom 31 pa da je narucim ako je dobro dizajnersko resenje.

Link to comment
Share on other sites

Citam sad intervju coveka iz Graficara. Kaze nece da udju u Superligu kao filijala Zvezde, jer bi to ugrozilo regularnost, ali planiraju za godinu dve da udju samostalno. Ne znam kakav mi interes kao klub imamo u svemu tome onda. Mi im dajemo igrace, teren, opremu na raspolaganje, a onda ce oni kad odluce da im to vise ne treba da nas odjebu. Ne bi me cudilo i da imaju  procente od nasih igraca koji su igrali tamo.

Edited by Desetka
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Desetka said:

Citam sad intervju coveka iz Graficara. Kaze nece da udju u Superligu kao filijala Zvezde, jer bi to ugrozilo regularnost, ali planiraju za godinu dve da udju samostalno. Ne znam kakav mi interes kao klub imamo u svemu tome onda. Mi im dajemo igrace, teren, opremu na raspolaganje, a onda ce oni kad odluce da im to vise ne treba da nas odjebu. Ne bi me cudilo i da imaju  procente od nasih igraca koji su igrali tamo.

 

Pa valjda se zna ko je alfa i omega u Graficaru. Nije se Terza tu puno pitao da li hoce ili nece saradnju

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Desetka said:

Citam sad intervju coveka iz Graficara. Kaze nece da udju u Superligu kao filijala Zvezde, jer bi to ugrozilo regularnost, ali planiraju za godinu dve da udju samostalno. Ne znam kakav mi interes kao klub imamo u svemu tome onda. Mi im dajemo igrace, teren, opremu na raspolaganje, a onda ce oni kad odluce da im to vise ne treba da nas odjebu. Ne bi me cudilo i da imaju  procente od nasih igraca koji su igrali tamo.

 

Mi od njih vec sad imamo korist u vidu Nikolica i Gavrica. Imamo i od Erakovica koji prelazi u prvi tim sad. To je sasvim dovoljno da imamo interes saradnje sa bilo kojim klubom koji hoce da nam razigrava igrace.

 

Druga strana price je sto oni nisu cisti u svemu tome i sto preko svega toga guraju i neke njihove igrace.

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

To je sve ok. Meni nije jasno zasto se lepo ne napravi Zvezda b , kao sto imaju Real, Barsa, Porto, Benfika itd kad vec imamo sami sve sto nam treba ( igrace, teren nas pomocni na kome igra Graficar, opremu). Zasto uvek moraju da postoje neki posrednici koji uzimaju deo tala, koji imaju neke svoje interese. Znam da je sve ovo sto ja pricam utopija, ali eto cisto da kazem da smatram da je to jos jedan bezobrazluk, a vrlo moguce i lopovluk. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Сисе се крећу као код Сисоја све исто. 70 и неки минут гигант из Слане баре комбинује а сисе стоје у зони, пресинга без. Срећа има 5 измјена:classic_laugh:

п.с.  какав овде посао предстоји...

Edited by Константин
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Константин said:

Сисе се крећу као код Сисоја све исто. 70 и неки минут гигант из Слане баре комбинује а сисе стоје у зони, пресинга без. Срећа има 5 измјена:classic_laugh:

п.с.  какав овде посао предстоји...

 

Kakve ima veze kakav posao predstoji kad ionako nema niko da ga odradi.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ovde ima toliko igraca kojima se ne igra za Zvezdu da ne zelim ikad vise da ih vidim u crveno-belom dresu. Uz to ima gomila igraca koji nemaju pojma, a trener nam je pocetnik.

 

Treba ovde ozbiljnih promena, bar 5,6 novih igraca, pa makar i po cenu da u teoriji delujemo slabije. Ovako smo izduvani balon.

Link to comment
Share on other sites

Ovome igracu Proletera bi sad uručio medalju. U ovom vremenu, gde se za svaki kontakt igrači valjaju po pola sata, on se posle onakvog lakta u glavu podigao za 10 sekundi. Hvala mu na tome

 

 ova proslava je obična glupost. Titula se mora proslaviti u onom kolu kad je osiguraš. Tad su emocije prave, a ne ovako nešto brezveze

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Markoss said:

Ovde ima toliko igraca kojima se ne igra za Zvezdu da ne zelim ikad vise da ih vidim u crveno-belom dresu. Uz to ima gomila igraca koji nemaju pojma, a trener nam je pocetnik.

 

Treba ovde ozbiljnih promena, bar 5,6 novih igraca, pa makar i po cenu da u teoriji delujemo slabije. Ovako smo izduvani balon.

 

Ма да, сваке године 5,6 па на крају нових 15.

По 100-ти пут: нама треба 1 нормалан у управи који се пита и зна фудбала, нормалан тренер који ће селектовати нормално ростер комбинујући странцима на мјестима које од Срба не можеш направити, клинцима и све преостало што зна играти фудбал на ић. Наравно играти фудбал, нема  везе која формација али играти фудбал.

Пошто ми још увијек сужавамо блок и стојимо у зони, остаје да гледамо у пасуљ и бајамо да нас усере опет Европа без које је тотални крах...

Link to comment
Share on other sites

Zurkaaaaaa...Vesele devedesete, nema sta.

 

 

 

1 hour ago, Markoss said:

Mogao bi za promenu u takmicarskoj utakmici da bude odlican. Ne vazi ovo samo za njega doduse. 

 

Ja mislim da bi od Garsije ipak moglo da bude nesto. Ne mislim da je prevara u rangu npr. Ivanica ili drugih preplacenih stranaca koji su ove dve-tri sezone prodefilovali kroz nas klub. Jedino bih Garsiju uz Bena (naravno) zadrzao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...