Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Tomane je odlican igrac. Kupi skoro svaku loptu uskoku, zadrzava je i odlaze kako treba, uostalom on je i asistirao za gol. Mada ne mogu da se otmem utisku da bi bio duplo korisniji u paru sa jos jednim spicem.

 

Igra jeziva u prvom, u drugom malo bolje. Ofsajd kao vrata.

 

E, da, Ivanic daje znake zivota.

Edited by Železničko gnomče
Link to comment
Share on other sites

Prvi gol - cist ofsajd.

 

Pise se ovde o nekoj boljoj igri, a zaboravlja se da nije isto da li je 1:0 ili 0:0. Prednost protiv nasih jadnih klubova znaci manje - vise opusten ostatak meca, sa minimalnom sansom za preokret.

 

Jedini spas i sansa za izbegavanje nakantavanja u LS je regionalna liga. Bilo koja, sa bilo kojim klubovima koji imaju respektabilne sastave, samo da se vise prekine sa ovim cirkusom od kojeg niko nema koristi osim celnika klubova i menadzera. Dvadeset godina je proslo od pocetka 21. veka, dvadeset godina se nista ne menja po pitanju budzeta klubova, regularnosti, uslova za igranje (imamo ogromnu pauzu zimi), stanja na tabeli.

 

Ne znam kako onda da ocekujemo nesto vise u Evropi, neke bolje igre? Liga u kojoj se od dva kluba ocekuje da dobiju sve meceve osim medjusobnih (katastrofa je ako se negde odigra nereseno), liga u kojoj se igra po oranicama, pred 500 gledalaca ne moze nikako da proizvede klub koji ce biti uspesan u Evropi. Zalimo se na gomilanje balvana, a to je jedini razlog postojanja raznih Napredaka, Macvi i Spartaka. Uguraj nekog balvana Terzi, podelite pare, koga briga za klubove.

 

Ovo je liga u kojoj jedan klub pobedi drugi sa 6:2, a trener pobednicke ekipe se ljuti i kaze da su lose igrali.

 

Regionalna liga je koliko - toliko znacila osmisljavanje kosarke na ovim prostorima, ona je jedini put i u fudbalu. Nadam se da ce i UEFA da pokrene tu pricu i da ce buducnost doneti nekoliko transnacionalnih liga u kojima ce igrati koliko - toliko slicni klubovi.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Боги said:

Информације од данас кажу да ће се испунити жеље многих одавде и да ћемо од зиме са другим тренером.. Којим, видећемо 

 

Utakmica protiv Olimpijakosa. Posle toga ce se znati kako i sta. U ovom trenutku niko ne moze pouzdano da kaze dal imamo novog trenera. 

 

Prvo poluvreme uzas, u drugom smo bili dobri. 

Link to comment
Share on other sites

Kakvi smo mi pravi cigani. Ocemo izgleda da poceramo covjeka i trenera s kojim smo sampioni dva puta zaredom, le, dva puta ls jer su ocekivanja bila da se dobiju dvije od 5 najboljih ekipa u Evropi. Plus i dalje smo u igri za proljece u le.

 

Niko ne spori da pojacanja nisu ispala pojacanja za ovu evo polu sezonu ali opet, nevjerovatno se spori rad Vladana Milojevica i pominje se neka ludacka sreca generalno za sve sto je uradio do sad s nasim klubom, pogotovo u Evropi.

 

 

Ali neka, stize neka nova ili stara nada koja ce da igra leprsav, napadacki fudbal, da uzima kup i ispada svake godine u drugom ili trecem kolu kvalifikacija, ka tome tezimo, bravo!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mili said:

Kakvi smo mi pravi cigani. Ocemo izgleda da poceramo covjeka i trenera s kojim smo sampioni dva puta zaredom, le, dva puta ls jer su ocekivanja bila da se dobiju dvije od 5 najboljih ekipa u Evropi. Plus i dalje smo u igri za proljece u le.

 

Niko ne spori da pojacanja nisu ispala pojacanja za ovu evo polu sezonu ali opet, nevjerovatno se spori rad Vladana Milojevica i pominje se neka ludacka sreca generalno za sve sto je uradio do sad s nasim klubom, pogotovo u Evropi.

 

 

Ali neka, stize neka nova ili stara nada koja ce da igra leprsav, napadacki fudbal, da uzima kup i ispada svake godine u drugom ili trecem kolu kvalifikacija, ka tome tezimo, bravo!

 

Internet botovi, a u realnom zivotu ne vide nos pred sobom. Ali da, takvi ce da oteraju Miloja danas, Nebojsu sutra itd. Da grese, ali valjda su neki kredit stekli do sada. Prethodnici su im bili mnogo bolji inace.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, prolup said:

Samo što jedan griješi zato što ne može bolje, ni on ni ovi na terenu, a drugi zato što je iskompleksirani, sujetni paćenik.

Ne grijesi zato sto ne moze bolje vec zato sto su se mozda malo zasitili i on i trenutni igraci jedni drugih. U normalnoj sredini, vlasnistvu samo bi covjek s ludackom kosuljom trazio smjenu trenutnog naseg trenera Milojevica. 

 

A kakav posao radi nasa draga uprava, najbolje pokazuje izostavljanje jednog od najboljih igraca ekipe sa spiska za LS, ne kazem da bi s njim bilo neke dramaticne promjene ali opet nevjerovatno.

 

VladanOUT

MilojeGRCKA

Newcoach

Attacking football

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Markoss said:

 

Zasto? Osim sto se provlaci po medijima svaki put kad Zvezda trazi trenera, apsolutno nista vredno pomena nije uradio nigde.

 

Ja sam za Veselinovica iz Cuke. Stvarno lep fudbal igraju i prate ih fini rezultati, plus gura mlade igrace. 

 

Videcemo sta ce da bude u Atini. To nam je prelomna tekma. 

 

Apsolutno ne postoji nijedan argument da Vukomanovic uopste udje u razmatranje. Nama treba trener koji ce da podigne klub iznad nivoa na kojem ga ostavi Miloje. A to ce biti jako tesko i ne postoji domaci trener koji to moze uciniti. 

Link to comment
Share on other sites

Vukomanovic je jedan od najelokventnijih domacih strucnjaka. Apsolutno razume moderne tendecije fudbala. Zna mnogo igraca, generalno poznaje fudbal odlicno. Generalno nije imoa vecih uspeha ali je radio u velikim klubovima i ima odredjeno iskustvo. Takodje i Veselinovic iz Cukarickog je odlican trener.

Ali mi imamo trenera.

Link to comment
Share on other sites

Ako mozemo da platimo obestecenja za Ivanica i VLP 2.5 miliona evra, mozemo i za trenera da izdvojimo toliko za dve godine ako hocemo da nam klub nadmasi Miloja. A losiji od njega moze biti svako. Smesno je ocekivati da bilo koji domaci trener odrzi klub na ovom nivou.

 

Vukomanovic je imao 20 bodova manje od Ziline i skoro duplo veci budzet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Partizan je napravio sasvim dobar posao sa Milosevicem, covek ima neku filozofiju sta i kako hoce da se igra, kad je dolazio neko nije pa ni njihovi navijaci verovao u njega, mi nekoga etabliranoga mislim iz prve lige trnera ne mozemo sebi da dopustimo, to bi znacilo da amoramo da stvaramo i trenera, mada po onome sta kupujemo bolnija je tacka sportski direktor nego trener, normalno ako te kupovine nisu planski i smisljene da bi se izvuklo sto vise para iz kluba.

Zalosno je da se onolike pare bacaju na igrace od kojih se odustane nakon jedne polusezone, znam da su to nikakve pare za ono sto se obrce u svetskim razmerama ali bas zbog toga treba vise raditi na mladim igracima, stvarati ih ali normalno polako i sistemski sve to prenositi na seniorski nivo, prepoznati ko bi mogao da iskoci kao nosilac i shodno tome vezati ga na duzi rok.

Znam da od toga nema nista vec me zena gleda popreko da treba da odem na pijacu a ja otkrivam ovde toplu vodu

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Vredni mrav said:

 

Apsolutno ne postoji nijedan argument da Vukomanovic uopste udje u razmatranje. Nama treba trener koji ce da podigne klub iznad nivoa na kojem ga ostavi Miloje. A to ce biti jako tesko i ne postoji domaci trener koji to moze uciniti. 

 

Koliko sam bio za to da nas stranac uzme u KK, toliko mislim da to ne bi bilo dobro da se u ovom trenutku desi u FK. Mada, postoje izuzeci. Nama treba ili neko veliko ime koje ce da motivise igrace ili neko ko je hard-worker i ko ce time da probudi nas tim iz letargije. 

 

Ako bih mogao da biram- Robi. Uz saradnike koji ce da donesu ovo drugo. Druga opcija je Veselinovic koji donosi samo ovo drugo. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...