Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

43 minutes ago, Constantin said:

Razlika između Jirke i Čumića je porilično na strani Čumića. Naravno, verovatno nisi imao prilike da ispratiš utakmice Radničkog pa ti je opravdano :classic_biggrin:  Zeznuli ste se sa Ranđelovićem i olako ga ispustili. Čini mi se da robujete tome da van ne trebaju superligaški igrači, domaći igrači, zarad dovođenja "zvučnih imena" tipa VLP, Kanjas, Tomane...sa nekima se pogodi, sa nekima totalni promašaj, razlika je samo u količini para koje puknete za ta navodna pojačanja.

 

Vidim i problem je što će neki % da ostane Radničkom, ali matematika kaže da i pored tih 20-30% koje bacite ka Nišu, zarada je očigledna. Šta god mislili o Pavkovu, setite se koliko je bilo negativnih komentara prilikom dolaska u Zvezdu i koliko se pričalo o uludo bačenih 300 000 €, a dobar deo navijača je tvrdilo da je sve to zbog pomoći Tončevu i da vam Pavkov uopšte ne treba. 

Pratio sam Radnički, ali iskreno nisam primetio ni na jednoj utakmici da je dečko kvalitet za Zvezdu. Daleko od toga da sam ja kompetentzan da cenim takve stvari, ali iznosim svoje mišljenje. Raspitaću se i o njemu, igrao je celu prošlu sezonu PLS, pa da vidimo kako se tamo pokazao.

 

Samo da dodam da bi on morao biti dosta kvalitetniji od Jirke ako ga planiramo za ulogu startera, pošto pomenuti Jirka nije ni za mesto rezerve, po mišljenju našeg menadžemnta.

 

Samo da dodam da mislim da bi se od Jirke mogao anpraviti moderan desni bek, ali za sve treba strpljenja i rada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Liska Manjina said:

Samo da dodam da mislim da bi se od Jirke mogao anpraviti moderan desni bek, ali za sve treba strpljenja i rada.

Ako mi veruješ...200 puta sam to rekao ljudima u okruženju...Jirka, desni bek, kao svojevremeno Dragiša Binić ....s tim što je Jirka puno spretniji, ali aludiram na brzinu. Nedostaje mu više hrabrosti...ukratko, da budem prost, ako mi dozvolite...nema mooda.. :ajme:

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, laki perkos said:

malo prati o čemu se piše i zašto je Binić ubačen u celu priču, nije smak sveta priznati kad se pogreši :classic_biggrin:

Znaš Pero....najgore je kad nečije neznanje treba da bude izgovor za postavljanje nekih standarda, pa još i opaski tipa "Možda ispred svoje zgrade"...Binić je svoju sportsku karijeru započeo kao atletičar u Kruševcu. Sasvim slučajno je je na jednom treningu popunio "rupu" i timu Napretka, zaigrao na špicu, posle dve-tri godine je došao u Niš. Počeo je na desnom beku i dugo je igrao na toj poziciji. Za Radnički je, u narednih četiri godine, odigrao preko 120 zvaničnih i nezvaničnih utakmica, u Zvezdu je proveo samo jednu sezonu i odigrao tridisetak utakmica.

 

Dragiša Binić je daleko od igrača koji nije imao "muda" a Erih Jirka ih ima kao pauk i to je njegov problem...po meni. Inače mi je vrlo simpatičan igrač i voleo bih da ostane u Radničkom, ali mislim da to neće biti moguće. Uložili su, pre svega Terza, a i Tončev u njega, treba to da se vrati, a pomenutu dvojku ne krasi osobina zvana strpljenje. Verujem da će ubrzo iz Niša...da li u Zvezdu, da bude "Qviđen" zbog bolje prodaje ili će biti pošto-zašto prodat što pre. Možda će biti i predmet trgovine za Čumića.

 

Ne razbijajte glavu oko Čumića, dobar je to igrač, a posao je, koliko sam čuo, već završen....

Link to comment
Share on other sites

Cumic ima potencijal da postane odlicno krilo, ali stv nema potrebe za dovodjenjem igraca na poziciji gde vec imamo top prospekta, pa cak i dvojicu... 

 

Takodje, velika je sansa da nista ne pokaze u Zvezdi, smesno je ipak porediti igre u Radnickom... tako su i Simic i Vukanovic dominirali ovom ligom pa znamo sta rade u Zvezdi

Link to comment
Share on other sites

Danasnji sastav menadjerski.

 

Drvo zvano Ivanic povezao dva pasa nakon godine i po i ova zadnja 3 dana malo buregdzije malo botovi i sad ce kao da se ustali. Njegos treci  forsiranje u full modu ne bi li koja budala sta za njega platila sto pre. Vulic i Nikolic cekaju godoa a bolji igraci. Vazni je da se treneru niko ne mesa u posao i da nije u talu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...