Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

8 hours ago, Боги said:

Све си управу попе, и коначно да се сложимо са изузетком гола Кејна. Дегнек га је испустио код корнера 

 

То што се коначно слажеш је до тебе, ја пишем одавно ово исто.

Наравно да знам да је Дегенек био код Кејна, пратим и много мање ситнице на мечу. Помињем Милуна који се сатрао од хвалоспјева Кејну прије утакмице, објашњавао како имамо рецепт за њега помињући нешто и Левандовског, а онда га и не чува на прекиду са своја 2м.

Такође показало се да смо лагано могли ући у ову сезону са бековским паром Гајић-Терзић иако би плаћали неискуство али горе од овога не би било. Такође у домаћици истрпити Панкова како год знамо јер му фали тактичке писмености али орјентисан је ка напријед и има срце, можемо добити халфа "бесплатно" за идућу годину.

Иначе у Сурдулици наставити играти фудбал али да стручни штаб припреми екипу за 90' фудбала обавезно са Вулићем на задњем везном и генерално са што мање промјена...

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

Siguran sam recimo da Slavia Prag ne bi primila vise od 2 komada protiv njih ili cak i Dinamo Zg ne bi primio 5 komada. A i Slavia i Dinamo nisu nesto previse skuplji od ovog tima Zvezde. Samo pravimo izgovore, te hitriji te ovo te oni, a ljudi su oni, nisu roboti.

Gledam Salcburg kako igra na Enfildu i stize 3 0 protiv Liverpoola.

Koji to tim ima Salcbug, slabiji su nego prethodne sezone, a ispali su od Zvezde u kvalfiikacijama?

 

Ponavljam, samo izgovori i nista vise, nikada necemo nista nauciti, jer se radi od danas do sutra, prodaje se cim stigne prva ponuda, pojacanja nisu za Zvezdu, preplaceni su vecina, skauting nepostojeci.

Jos dodaj pravilo o dvojici U21 naredne sezone u startnih 11 i polako se ide u amaterizam.

 

 

Mi ne mozemo da dominiramo ni u domacoj ligi, a ocekujete nesto u Ls, dajte uozbiljite se. Garsija sem gola Bojsima i Vojvodini, malo pokazao, a placen skoro 2 mil  , Van Para nije jos definisan, mislim da je bolji od Garsije, ali slabo pokazuje, Tomane za sada veoma slabo. Kanjas pogubljen, Boaci stalno povredjen, o domacim opcijama da ne pricamo.

Imamo najslabiji tim od kada je dosao Milojevic, onaj sa Donaldom i Kangisom je avion za ovo sada.

 

Za to je krivac sportski sektor, nikad vise para, a nikad losiji tim. Igramo ruzan fudbal, jedino dobro je sto ce u klub uci navodno velike pare, ali ce vecina toga da zavrsi u dzepovima lopova i budzet sns-a. Ne moze tek tako da se prihoduje 100 mil za 3 sezone, a da sve ostane u klubu, to nije realno, znamo kako se ovde radi. Ali eto, sve te pare bacene na pojacanja, zaboravice se , a moglo je i moralo je mnogo bolje da se utrosi, ali tako je kad nemas skauting.

 

Slavia na gostovanju Interu, Lokomotiva u Torinu, tako se igraju utakmice na strani, a prilicno sam siguran da bi i od Intera u gostima primili 5 komada a za Juve da ne pricam. Liga Evropa je po meri i i prethodne sezone i ove sam vise puta sebe uhvatio u razmisljanjima da je steta sto smo usli u Ligu Sampiona, radi nas samih, takmicarski gledano, zaista ne vidim poentu da igras i blamiras se svake druge nedelje u gostima.

U Ligi Evrope rivali su po meri, moze i da se prezimi, da se uzme para, ne bas kao u Ls, ali solidna i pored svega da se tim uci i kali, kao Dinamo Zg prethodne sezone kad su zamalo dosli do 1/4 ili Slavia koja je dosla do 1/4 i igrala egal sa Celsijem i izbacila Sevilju. .

 

Prvo se prike pokazi u manjem jakom takmicenju, pa onda trci sa najjacima, ovako ispadas smesan. Ima FKCZ srecu sto u dva ciklusa kvalfikacija na hrkljus i user i penal serije i golova u gostima prolazi dalje, kako ? Ni sam ne znam, a mislim da ni Milojevic ne zna. Od 16 utakmica, dobili smo samo 5, od toga vecina protiv timova iz bivseg SSSR-a, Litvanija i Latvija.

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije problem što mi u dvije godine u LŠ izgledamo ovako, to je možda i normalno. Problem je što ćemo za 5 godina ako bude sreće pa budemo igrali redovno izgledati isto ovako. Umjesto da ulažeš i rasteš kao klub mi ne koristimo šansu da se približimo onome za šta subjektivno ali suludo mislimo da već pripadamo...A tu je problem u svemu, ne samo u klubu...

Link to comment
Share on other sites

Quote

Potpuno iskren u oceni utakmice i odnosu na terenu bio je mladi Njegoš Petrović, koji je na teren ušao u 57. minutu umesto nemoćnog Kanjasa.
"
Ovo je za mene druga dimenzija fudbala. To mogu da kažem. Biće drugacija utakmica u Beogradu zbog nase publike. Neće im biti lako. Kada igrate sa ovakvim igračima brzo shvatite koliko još treba da radite. Mnogo je teško", poručio je Njegoš.

Miloš Vulić smatra da je su rani golovi protivnika bili presudni kada je u pitanju konačan ishod i dešavanja na terenu.
"
Rano smo primili gol, sve se onda okrenulo. Oni su posle našeg otvaranja imali mnogo prostora. Brzi su, savršeno se kreću, ali moramo da dignemo glavu gore. Imamo još sansi i siguran sam da u Beogradu neće biti ovako. Najviše zalim zbog gola koji smo primili iz prekida. Morali smo mnogo bolje da čuvamo Kejna. Boli to kada dobijate golove iz sopstvenih grešaka", poručio je Vulić.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Mejdanac said:

Nije problem što mi u dvije godine u LŠ izgledamo ovako, to je možda i normalno. Problem je što ćemo za 5 godina ako bude sreće pa budemo igrali redovno izgledati isto ovako. Umjesto da ulažeš i rasteš kao klub mi ne koristimo šansu da se približimo onome za šta subjektivno ali suludo mislimo da već pripadamo...A tu je problem u svemu, ne samo u klubu...

Koliko ucesca Olimpijakos ima u LS? Dinamo? Sahtjor? I taj Sahtjor ke primio gomilu petardi. Misliti da ces sa dva tri ucesca u LS porasti da pariras top timovima na ovom nivou je naivno. Rasli smo, dovodjeni su igraci za 1+ miliona evra (Causic, Ivanic, Garsija, VLP). Sad sto neki nisu opravdali ulozeno druga je prica. Nas cilj treba da bude da se priblizimo srednjim ekipama. Da budemo u stanju da igramo fudbal i pobedjujemo Sahtjor, Briz, Leverkuzen i tako te ekipe koje spadaju u srednje ili slabije timova u LS. Treci sesir. Prvo njih da stignemo pa onda sa ovim alama. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zalosno je sto nase svako odmeravanje sa ovakvim ekipama kao rezultat ina otreznjenje i deprimirajuci stav da ovo nije nas nivo i da najverovatnije nece ni biti. Ima tu mnogo objektivnih razloga. Jbg, ne moze da igrac koji kosta milion  bude isto sto i igrac od 5 milona. Takve od 5 ima taj Briz koji ce primati petarde od onih koji vrede 55 miliona. I tako u krug. Mi mozemo uz mnogo radà da pariramo tom Brizu, ganjamo to trece mesto i LE. To je neki realni cilj. Ali, umesto toga mi se davimo po nasem blatu, nadmecemo se sa komsijama ko ce vise da ogadi fudbal, jurimo tu titulu da bi se neko dobro omastio... Nema tu srece i uspeha. I pored svih uspeha i dalje smo mnogo blize povratku ka dnu nego nekoj stabilnosti.

Edited by berti
Link to comment
Share on other sites

Rezultat uopšte nije problem, jasno je da ovo nije naš nivo i da je ova ekipa Totenhema jako potentna. Nisu oni nama merilo, ali su dobar lakmus papir i jasno se videlo gde su naši problemi. Usled gušenja naše škole i prodaje naše dece na keca došli smo do toga da nemamo dovoljno kvalitetnih domaćih igrača pa smo primorani da na bekovskim pozicijama gledamo dva kratera, a Rodić je uz sve to i hronično fizički nespreman. Vreme je da se da prilika Velji Nikoliću, Gavriću i Erakoviću, a ja sam apsolutno siguran da ćemo od tih momaka dobiti barem jednog standardnog prvotimca. Takođe se mora poraditi na fizičkoj spremi, jasno je meni da je Musa Sisoko verovatno i najspremniji igrač na svetu i da pored njega svi izgledaju nespremno,  ali to ne može biti izgovor za naše igrače da ostanu bez vazduha u 30oj minuti. Niko ne govori ovde o direktnom šprintu sa Sonom ili hrvanju sa Sisokoom, već govorimo o kondiciji, o mogućnosti igrača da kvalitetno odradi tranziciju i stigne nazad da pokrije svoju poziciju. Malo je bekova koji mogu da isprate Sona, kad se dođe do toga da mu ostaviš prostor za šprint to znači da u startu nisi dobro odradio svoj posao. Problem je što pozicioniranje trpi zbog fizičke nespremnosti naših fudbalera. Takođe mislim da se branimo kao paceri, nema tu agresivnosti. Ne može se dopustiti ni Kejnu niti Sonu da sa onakvom lakoćom prime loptu i okrenu se licem ka golu, moramo biti mnooogo agresivniji, mora im igrač konstantno biti na leđima/u dresu. Odbranu igramo pasivno kao prosečna LLSL ekipa, a o neuigranosti te iste ekipe i ne treba pričati, nismo u stanju sinhronizovano postaviti ofsajd zamku, uvek neko visi.

 

Inače slušam priče kako je poraz "nezasluženo visok". O čemu mi ljudi pričamo? Pa da im je bilo potrebno da daju 10 golova oni bi to uradili, ali sva sreća pa su zakočili na vreme. Fizički smo bili toliko inferiorni i da su hteli konstantno igrati visok presing pao bi i rekord LŠ bez ikakvih problema. Ono što mi igramo naročito u defanzivi je toliko jadno da ne zaslužuje ni kritiku.

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Koliko sam ja vidio, počeli smo sa bunkerom i odma primili dva komada. Posle negde oko 20. minuta smo počeli da igramo fudbal i uz malo sreče mogli da smanjimo rezultat i vratimo se u igru. Jasno je da je rizik nadigravati se sa ovakvim ekipama. Ali pričati kako je bunker najbolji je smešno, jer si primio 2 komada u prvih 10 minuta sa svih 11 igrača u duplom bloku.

 

Drago mi je zbog tih 20 minuta u prvom poluvremenu kad smo odigrali baš dobro. Neka im to ulije samopouzdanja za naredne utakmice.

Nije bas bio bunker u prvih 20 minuta. Islo se na visoki presing, borilo se. Videcemo u Beogradu. Porazavajuce je koliko su brzi, tehnicki bolji. Ipak, u Bgu je sve moguce uz malo srece. 

Link to comment
Share on other sites

Prva dva gola smo primili iz prve dve prilike

 

Nama svaki jaci evropski klub napravi 10ak prilika po mecu, pitanje je samo koliko imamo srece i koliko toga Borjan odbrani

 

Tako da je ovde moglo da bude i 2:0 ili 2:1 ili 3:0... ali jbg, nekad udje vise toga

 

Miloje je napokon izveo dobar tim i igrao fudbal i veliki plus za njega sto nije bunkerisao

 

Generalno smo odigrali ok mec, mada je nas najbolji period bio kad je Tot vec igrao opustenije... ali je svakako za pohvalu

 

Objektivno nemamo kvalitet za ovakve rivale ali jasno da mozemo da imamo prilicno jaci tim i da igramo fudbal 

 

Ali nam je skauting uzas. Imao je Kanjas i dobrih izdanja ali je juce pokazao svoj pun nekvalitet... spor, izgubljen, nikakv pas... mator igrac, stranac, potpuno promasena investicija na poziciji na kojoj nam bar nije neophodan strani igrac

 

Vulic igra neki fudbal, prilicno je hrabar, ne boji se da odigra i znatno bolje delujemo sa njim nego sa Jovancom. Bas prijatno iznenadjenje iako ni on nije nista zatvorio sinoc na sredini

 

Marin slab iako se vidi da je jedini koji moze da predribla i povuce loptu na ovom nicou. Opet, suludo je da se vraca nazad po svaku loptu sto je opet problem sredine jer nema ko da poveze dva pasa u vezi 

 

Garsija i Van Para krpe nazad i trude se ali su tanki... opet, bekovi nam nepostoje u napadu i onda su krila osudjena na 1 na 1 iako je jasno da nisu u stanju da prodju igrace na ovom nivou. Nama bi bas legao neki brz igrac tipa Radonjic, mnogo bi delovali bolje u napadu

 

Tomane kurton od igraca

 

Odbrana blagi uzas. Realno je da se i mnogo jace odbrane raspadnu protiv jakih ekipa tako da ne treba biti strog prema defanzivcima jer opet trpe pritisak 90 min ali Rodic i Gobelja nemaju sta da traze u ls

 

Tako da smo za ove tri godine sigurno mogli da budemo jaci na bar tri pozicije, ovako nemamo napadaca, nemamo brzo krilo, nemamo igraca koji moze da poveze redove, nemamo bekove i negde verujem da mozemo da imamo mnogo kvalitetnijeg stopera od Miluna

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ljubitelj baklave said:

 

Gledam Salcburg kako igra na Enfildu i stize 3 0 protiv Liverpoola.

Koji to tim ima Salcbug, slabiji su nego prethodne sezone, a ispali su od Zvezde u kvalfiikacijama?

 

 

 

Koje lupetanje... pa pobedili smo i Liverpul prosle godine, da li to znaci da mozemo da osvojimo ls

 

Salcburg je prejak tim, 10x skuplji od Zvezde, milion puta bolje organizovan... da pricam da iza njih stoji Red Bul

 

Pa oni su izbacili Manea, Keitu, Dabura, itd

 

Igraju svemirski fudbal, imaju mozda i najbolji skauting u Evropi... 

 

Nisu nivo Sitija, Pariza, Barse ali mogu da igraju sa svima... smesno je porediti ih sa nama... i prosle sezone su nas razbili, skenjali smo ih u 5 minuta

 

Aj malo realnosti

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, red_white said:

Koliko ucesca Olimpijakos ima u LS? Dinamo? Sahtjor? I taj Sahtjor ke primio gomilu petardi. Misliti da ces sa dva tri ucesca u LS porasti da pariras top timovima na ovom nivou je naivno. Rasli smo, dovodjeni su igraci za 1+ miliona evra (Causic, Ivanic, Garsija, VLP). Sad sto neki nisu opravdali ulozeno druga je prica. Nas cilj treba da bude da se priblizimo srednjim ekipama. Da budemo u stanju da igramo fudbal i pobedjujemo Sahtjor, Briz, Leverkuzen i tako te ekipe koje spadaju u srednje ili slabije timova u LS. Treci sesir. Prvo njih da stignemo pa onda sa ovim alama. 

Poenta je da je iz godine u godinu kvalitet strogo koncentrisan u 2 lige i desetak, petnaestak timova u Evropi. Vrhunski fudbal se igra u Premijer Ligi i Spaniji, imamo poneki dobar tim u Nemackoj i Italiji, PSZ u Francuskoj i to bi bilo to. Pa treci tim Italije prima petardu sinoc, Salke je prosle godine demoliran od Sitija a Porto od Liverpula. Mnogo jaci od Zvezde su topovsko meso za ovakve timove. Nazalost fudbal ide u k..... Najbogatiji su kupili sve sto valja i prakticno klubovi iz manjih liga nemaju sta da traze. Pogledajte ukrajinskog sampiona danas i pre 15-tak godina. Porto iz 2003/04 i ovaj danas. Totenhem kao tim ne mogu da smislim i nadam se jos nekom njihovom ponizenju kao onom protiv Bajerna. Fudbal je totalno u autu. Englezi kupuju sve sto valja a svi ostali su osudjeni na poluigrace. A razlika izmedju top timova i svih ostalih bice iz godine u godinu sve veca. Dok najbolji ne naprave neku svoju zatvorenu superligu i na taj nacin ne sahrane klupski fudbal u Evropi. 

Edited by Jonnhy Clash
Link to comment
Share on other sites

Može i sa prosečnom lovom da se kupe bolji igrači od Gobeljića na primer ali treba neko da ozbiljno radi svoj posao a ne kao što to rade mrkela i terzić. Svi koji su u Zvezdi mora da shvate da kub treba da ima ambiciju da svake godine napravi korak više a ne samo da zgrnu lovu od ulaska u LŠ i da posle troškare lovu na kvazi pojačanja. Mor as eveć sad sesti i napraviti plan koji su nam igrači potrebni za prolećni deo i sledeću sezonu, ostale rasterati ako treba i bez obeštećenja i dovesti prava pojačanja. mrkelu oterati sa ove sadašnje pozicije jer samo štetu donosi.     

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, perkos said:

Može i sa prosečnom lovom da se kupe bolji igrači od Gobeljića na primer ali treba neko da ozbiljno radi svoj posao a ne kao što to rade mrkela i terzić. Svi koji su u Zvezdi mora da shvate da kub treba da ima ambiciju da svake godine napravi korak više a ne samo da zgrnu lovu od ulaska u LŠ i da posle troškare lovu na kvazi pojačanja. Mor as eveć sad sesti i napraviti plan koji su nam igrači potrebni za prolećni deo i sledeću sezonu, ostale rasterati ako treba i bez obeštećenja i dovesti prava pojačanja. mrkelu oterati sa ove sadašnje pozicije jer samo štetu donosi.     

 

Domaći ne može sigurno. I baš smara ovo svakodnevno polivanje Gobeljića koji je za ove 2.5 sezona igrač sa ponajboljim odnosom uloženo/dobijeno.

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

Neko bi u sportskom sektoru morao da odgovara za:

1. potpune promasaje kao sto su RLP, Tomane, Zander, Ivanic, Causic, Kafu.. (cirka steta za klub preko 6 miliona eura + plate),

2. delimicne promasaje Kanas i Garcia,

3. neregistrovanje Bena i Gajica,

4. bespotrebne i preuranjene prodaje Joveljica i Terzica,

5. bespotrebno gomilanje igrackog kadra.

6. potpunu fizicku nespremnost ekipe, a do skora i nedisciplinu,

7. ocajne igre po domacim livadama, nemoc u derbijima.

8. potpuno odsustvo mladih talenata u i oko tima, itd itd..

 

Edited by Cavani
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 Pri bilo kakvoj oceni igara, taktike, igraca treba poci od rada sportskog sektora tj onoga sto je struci dato u amanet da kroji, prekraja i organizuje.

Gledajuci sinocnji mec, bolna realnost bili su ciketanski golovi za koje su odgovorni odbrana tj svi koji treba da ispomazu u takvim situacijama, pocevsi od veznog reda. Dakle, protiv ovako tehnicki potkovanih i brzih ofanzivnih igraca odbrana mora biti organizovana jasno, sto ova Zvezda ne moze da isprati na ovom nivou igre, to je druga dimenzija.

Sa ovakvom igrom bekova, gde pritom Gobeljic po vokaciji to i nije vec krpi, uz slabu pomoc krila (Mateo se i trudio koliko svojim sposobnostima moze), nema sta da se odbrani protiv Totenhema.

Slab je posao i sramota da u Ls, drugoj po redu, mi imamo i slabiju odbranu nego prosle dve sezone, iako se igracki delimicno izmenila...

 

U vezi sredine terena, evidentno je da Van la Para i Mateo imaju prednost u Ls, cime se opravdava njihovo dovodjenje i davanje lepih ugovora. Ipak, kad neko ne doprinosi kao sto deluje da Van la Para ne doprinosi ni napred, ni nazad (prtom mislim da sinoc nije bio najslabija karika), onda postoje i bolja i isplativija resenja za znatno kvalitetnijeg rivala.

O napadu necu mnogo pisati, Tomane je dobio 0,5 upotrebljivih lopti za svojih 70ak minuta, pa se odmah kaci rep neznalice...

 

Mnogo je faktora prisutno, a da nije samo do Milojevica, mada je i on itekako odgovoran za neke propuste. Sinoc nismo izasli da klasicnm autobusom branimo neodbranjivo, ali smo opet bili mekani u duelima gotovo ceo mec, kao da su igraci pre istog spustili gace... Ima i do neophodnosti da se smanji toliki respekt, videli smo prosle sezone da i to moze da se prenebregne.

Link to comment
Share on other sites

Zvezda nije LŠ ekipa, ne može to biti s Gobeljićem, Rodićem itd.

Mi moramo bunker 5-4-1 da igramo jer za drugo nemamo igrače. I tu nam trebaju fajteri i ljudi koji nisu kukavice poput Pankova i Pavkova.

Žalosno jeste ali je tako.

Dinamo je primer da može, nosioci su domaći, ali talentovani i kvalitetni igrači, imaju vrhunsku OŠ što mi nemamo. 

Ako napravimo nas OŠ možda možemo da budemo konkurentni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milijaš #10 said:

Zvezda nije LŠ ekipa, ne može to biti s Gobeljićem, Rodićem itd.

Mi moramo bunker 5-4-1 da igramo jer za drugo nemamo igrače. I tu nam trebaju fajteri i ljudi koji nisu kukavice poput Pankova i Pavkova.

Žalosno jeste ali je tako.

Dinamo je primer da može, nosioci su domaći, ali talentovani i kvalitetni igrači, imaju vrhunsku OŠ što mi nemamo. 

Ako napravimo nas OŠ možda možemo da budemo konkurentni.

OS je samo sarena laza u slucaju Zvezde, bar dok su karte ovako podeljene, da se u bescenje i na prvu kintu koja ide preko nekog menadzercica klinci salju van...

A pokazatelj da su ta deca istinski asset kluba su upravo nekolicina njih koji su nesto malo odigrali u prvom timu, gde im je mesto i bilo.

Link to comment
Share on other sites

Nas uveravaju da imamo jednu od 5 skola u Evropi haha a omladinci nam primaju 9 golova i to od jednog Tota koji i nije poznat po nekoj skoli u Engleskoj. Ej, 9 golova lol pa toliko mi ne bismo primili da se skupimo ovako polupijani sa foruma

 

Bukvalno raspustiti OS, nikakve koriste

 

A te vesti o davanju igraca su smesne price, tipa gleda se ko je dao koliko igraca, ne gleda se uopste gde oni zavrse i kakvog su kvaliteta... mazanje ociju... da je to neki faktor, u vrhu bi se nalazili Barsa, Siti, Real, a ne Partizan, Dinamo, Sparta, Vosa lol

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Већ помињао за ОШ, заиста као да нас неко зајебава. Прво се Младеновић лобирао по медијима најављивао потпуни заокрет у ОШ а онда кад је засјео за директора, доведе ладно за тренера свог кума Психољуба. Ту се за нормалне људе прича завршава.

Што се тиче конкурентности ростера који се помиње, ок је да се не може очекивати у ЛШ. Али може се напредовати у складу са могућностима. Пљуснути онолике паре за Милуновића и Иванића је чист криминал. Исто као што је била повишица гардистима. Такви играчи нигдје више неће зарадити у свом животу.

Још прошле године сам рекао да Борјану и Марину треба понудити доживотне уговоре а ово остало се дало посложити и пресложити. Да смо форсирали Гајића, Терзића и Панкова имали бисмо уз једног команданта намазаног Аргентинца задњу линију и за идућу годину. Ми сада имамо вишка крила и шпицева а играмо са једним шпицом од којих је један Томане који не може играти ову формацију. Ако се ишта може направити у српском фудбалу то је задњи везни па и на то не треба трошити паре, ево Вулић је на добром путу да се потврди на том мјесту за све мечеве. Али да се не бавим сада појединано именима као гомилом вишкова  који или се врте око првог тима или су на позајмницама и фамозном Графичару...

Гледао сам КЗШ Милојевића и први пут је баш нагласио да смо имали 13-14 шутева на гол, да смо покушали из посједа нешто да направимо. Касно јесте али за фудбал никад није и прекасно. И овако селектована екипа има капацитет да доминира домаћицом и да напредује за Европу. Треба наставити играти фудбал. Са озбиљним фудбалом ће ови што не знају лакше отпадати чак и у оваквом окружењу, тј. лакше ће се радити доселекција.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vredni mrav said:

 

Domaći ne može sigurno. I baš smara ovo svakodnevno polivanje Gobeljića koji je za ove 2.5 sezona igrač sa ponajboljim odnosom uloženo/dobijeno.

Šta znači ponajbolji odnos? molim te prevedi za nas neuke koji ne kapiramo taj novi srpski fudbalski rečnik. Gobeljić nije kao prvo desni bek baš kao ni što žander nije levi bek a Ivanić levo krilo i taj Goblejić na poziciji desnog beka u takmičenju kakva je LŠ je sigurno u pet najgorih igrača. Momak nepravilno trči, postavljanje mu je katastrofa, tehnički neobučen za moderan fudbal i jedino što ima  je zavidna fizička priprema i volju da igra z FKCZ.  To nije dovoljno za ovaj stpen takmičenja i to moraju i čelnici da što pre shvate. Ne igramo više samo sa Javorom i Trepčom već idemo na najmodernije stadione u Evropi i tu moramo da imamo prave fudbalere a ne pričene igrače koji igraju na pogrešnim pozicijama. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ono što sam ja primetio na početku, još pre početka meča, je da su naši igrači bili fascinirani stadionom i atmosferom, tako da je verovatno i sam početak imao veze sa ovim. Ok je Marakana i istina je da i nama kada dođu u goste nemaju baš "prijatna" iskustva, ali juče smo delovali kao deca iz malog mesta koja prvi put vide svetla velegrada. 

Tolika je razlika i u kvalitetu dva kluba, nama bi samo Marin i Borjan mogli da igraju u Engleskoj, ostalo je na nivuo Championshipa i Lige 1.

 

Nije naravno sve izgubljeno, treba pokazati zube u revanšu  i makar iščupati bod.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...