Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Na stranu oserotine udbaškog govnara, činjenica da je ekipa delovala fizički prilično zapušteno i da se golim okom primetilo. Verovatno su računali da će kroz turnir nadoći pluća i noge al' avaj. Od Bogdana koji je vukao dosta nekih povreda, Nikole koji je odmarao kao retko kad pa opet ušao u fat Joker mod, Vasilije i Dobrić bez ikakve sezone, Vanja sporadična i iseckana, Gudurić isceđen sa F4, Milutinov kao penzioner sa 30, Aleksa bez one energije i takmičarskog ritma koji je definitivno izgubio u Rusiji itd.

 

Poredeći sa Parizom, totalni antiklimaks forme i stanja, kao da su 2 sezone prošle od tad. Ili je prošlo leto sada surovo došlo na naplatu, jebiga. 

Edited by Molina23
  • Like 4
Posted

Pa nismo ni u Parizu  briljirali igrom. Mucenje protiv Sudana u grupi pa onda - 22 protiv Australije u trecoj cetvrtini. I tu smo lako mogli da dozivemo debakl. Pesic je uzasno pipremio tu utakmicu. Znalo se da od Gidija i Mills-a preti najveca opasnost a mi smo dopustili da se razigraju. Hvala Avramovicu sto nas je svojom odbranom vratio u zivot.

Posted
1 minute ago, Molina23 said:

Na stranu oserotine udbaškog govnara, činjenica da je ekipa delovala fizički prilično zapušteno i da se golim okom primetilo. Od Bogdana koji je vukao dosta nekih povreda, Nikole koji je odmarao kao retko kad pa opet ušao u fat Joker mod, Vasilije i Dobrić bez ikakve sezone, Vanja sporadična i iseckana, Gudurić isceđen sa F4, Milutinov kao penzioner sa 30, Aleksa bez one energije i takmičarskog ritma koji je definitivno izgubio u Rusiji itd.

 

Poredeći sa Parizom, totalni antiklimaks forme i stanja, kao da su 2 sezone prošle od tad. Ili je prošlo leto sada surovo došlo na naplatu, jebiga. 

Krivica selektora i strucnog staba. Svaki nas igrac je imao itekako masu odmora, kao rijetko kada. 

Jokic zavrsio sezonu polovinom maja, Bogdan pocetkom maja.

 

Selektor sut karta zajedno sa strucnim stabom. Da ne umijes da iskoristis Nikolu Jokica na najbolji nacin je zaista zalosno a ispasti ako 1 favorit u 1/8 je blamantno. 

2 ozb utakmice na prvenstvu i 2 poraza. Bruka i sramota.

 

Pesic mora da leti a zaista je nevjerovatno da lik nema toliko svijesti da ode sam. 

4 godine nas j... odbrana suta za 3 poena protivnika i kontrola skoka. Resenje? Nema ga

  • Like 5
Posted

Šta god da se desi do kraja prvenstva, jedna stvar je jasna.

Kad je reprezentacija u pitanju, Jokić Dončiću ne može ni pertle da vezuje, ni što se tiče zalaganja, ni što se tiče liderstva, ni što se tiče individualnog učinka.

Da Luka nije odvratni plačko koji samo gleda kako nešto da izjajari kod suduja, Slovenija bi ovo dobila glat, sa jednim i po igračem

  • Like 1
Posted

Tačno, taj austitični silent leadership fazon može kod Amera, kod divljih balkanskih plemena mora da se zna ko je G A Z D A.

 

Nisam video jednom da je Jokić flipnuo i oterao nekog u kurac na time out.

Posted (edited)

Jokic izgleda ima problem sa motivacijom kada igra za reprezentaciju. Verovatno dodje sav nadrndan na pipreme , zato i nije dobar lider .Videli smo protiv Letonije kako je izdominirao od pocetka do kraja utakmice. On na ovom turniru nije imao pristojnog protivnika koji bi mogao da ga zaustavi u igri jedan na jedan. Ajde odbranu tesko moze da popravi ali u napadu uvek igra daleko ispod svojih mogucnosti.

Edited by Miki8
Posted (edited)

Presednik KSS danas izjavljuje da ne zna ko od igraca ce nam igrati kvalifikacije za SP u Novembru. Smenio je Danilovica, da ne zna sto bi trebao da zna a obecao je kao neku promenu na bolje😕

Edited by Miki8
Posted
13 hours ago, Miki8 said:

Covic je izjavio na RTSu da je Vukcevic bio pred pucanjem misica a oni novinari sa sportske centrale su rekli da su pricali sa covekom iz Washington Wizardsa i da im je on rekao da je sa Tristanom sve bilo dobro. Da je bio spreman i za utakmicu sa Turskom te da je bio iznenadjen sto Vukcevic nije dobio minute na utakmici sa Finskom. Zato ne treba verovati Cokiju nista kada spominje neki virus koji je zahvatio nasu ekipi. Covek pravi izgovore zbog velikog neuspeha reprezentacije.

 

Taj novinar sa sportske centrale je ozbiljan alkoholičar, nisu novinari nego novinar, jedan je ovde. A engleski govori kao prestolonaslednik srpski. Ko zna šta su njemu pričali a šta je on razumeo na 2 promila alkohola u krvi. Ko njemu veruje zaista nije normalan. Strašno ko je sve relevantan izvor, čuj Sportska Centrala.

Posted

Ne vjerujem ja nikome ništa, ali pokušavam biti logičan.

Imali smo igrača koji se teško povrijedio: Bogdana Bogdanovića. I šta je s njim bilo? Odmah je napustio reprezentaciju i vjerovatno počeo s nekom vrstom terapije.

Sad čujemo da je Tristan bio pred pucanjem mišića, ali je bio sve vrijeme s ekipom, presjedio na klupi dvije utakmice. Ako dečko ima ozbiljan problem, zašto ga maltretiraš po hotelima u Letoniji? Vrati ga kući da se oporavi, ima i on sezonu ispred sebe.

Tako da... Nije me ubijedio Čović za Tristana, kakav god da je taj novinar sa SC.

Posted
9 hours ago, Miki8 said:

Presednik KSS danas izjavljuje da ne zna ko od igraca ce nam igrati kvalifikacije za SP u Novembru. Smenio je Danilovica, da ne zna sto bi trebao da zna a obecao je kao neku promenu na bolje😕

 

Kako da zna, kad evroligaški klubovi odlučuju koga će pustiti. 

Posted (edited)
18 minutes ago, NMX said:

 

hmmm

Pretrenirao ih Kari.

 

Ako se ne varam Gudura je 5. naš igrač koji se povredio na EP.

Edited by Урош19
  • Like 1
Posted (edited)
7 hours ago, MikiMilane said:

 

Kako da zna, kad evroligaški klubovi odlučuju koga će pustiti. 

Pa treba da ima back up plan, postoje mladi igraci od 18-20 godina, igraci iz domacih liga itd. Vec treba da ih testiraju, da organizuju pipremne mini kampove itd. A ne da se ceka zadnja sedmica, i da se molimo da li ce evropski klubovi pustiti svoje igrace.

10 hours ago, Problem sa licnim greskama said:

 

Taj novinar sa sportske centrale je ozbiljan alkoholičar, nisu novinari nego novinar, jedan je ovde. A engleski govori kao prestolonaslednik srpski. Ko zna šta su njemu pričali a šta je on razumeo na 2 promila alkohola u krvi. Ko njemu veruje zaista nije normalan. Strašno ko je sve relevantan izvor, čuj Sportska Centrala.

Pa nije on sam tamo, onaj drugi kolega mu bolje razume engleski jezik. I sumnjam da su nesto pomesali. Vazno je da ovde Covic vazi za neku poverljivu osobu, kojoj treba verovati sve sto izjavi.

Edited by Miki8
Posted

A sve rekao u neformalnom razgovoru samo ne znamo kome 

Kakve gluposti i ko ovo moze da napise na nivou informera

 

Ocekujem da Kari reaguje ali ovo je vec izaslo u etar i nije slucajno bas ovako 

  • Like 3
  • Thanks 1
Posted

Matori objavio demanti. Po stilu, pisan rukom Nebojše Čovića:

 

https://sportklub.n1info.rs/kosarka/reprezentacija-kosarka/reakcija-svetislava-pesica-na-tekst-sport-kluba/

 

Quote

„Povodom laži koje su se pojavile na Sport klubu, ja u principu ne komentarišem pisanja medija, ali na molbu našeg portparola Nine Kolundžije, pre svega, zbog mojih igrača, kompletnog tima, objavljujem da su to laži i da to što je napisano ne pripada u mom vokabularu. Nažalost, u kreiranju javnog mnenja u Srbiji, neuspešni analitičari, stručni konsultati i tviter novinari, dobijaju priliku da kreiraju javno mnenje i pored toga što ne poseduju ni kapacitet, ni odgovornost“, preneo je sajt KSS izjavu selektora Pešića.

 

Posted

Praštajte i vi, a i Pešić, ako grešim dušu, ali da treba da stavim pare, ja bih stavio pare ipak pre na sportklub i verujem njima da ako ne 100%, onda da je istina ovo što su napisali dobar deo ovoga, posebno, jer je Čović demnatovao, Pešić ne bi ovako sastavio saopštenje demantija..

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...