Jump to content

Message added by Guru,

- Na temi o prelaznom roku se komentarišu dolasci i odlasci igrača, potencijalna pojačanja koja su pomenuta od strane relevantnih izvora i prave realne projekcije tima uz nekakvu analizu/propratni tekst. Tema je isključivo vezana za KKCZ, na njoj se ne komentarišu random igrači i transferi drugih klubova, osim ako se ti transferi direktno ne tiču Zvezdinih potencijalnih pojačanja (po prethodno navedenim kriterijumima).

 

- Lista relevantnih izvora je sledeća: Donatas Urbonas (Basket News), Aris Barkas (Eurohoops), Encestado.es, Sportando (ne kada samo prenose šta naši clickbait portali objavljuju), Đorđe Matić i Meridian bet, Stefan Lazarević (Telegraf), Tviter/X profili Andrea Calzoni, Nolan is Back (ex Nolan sa parkinga), Večiti abrovi i KKCZ Insajder (isključivo u vezi transfera, ne i prenošenje propagandno-trovačkog sadržaja), Instagram stranica Tips'n'Slips, naši forumaši Markoss i Mile1, uz podrazumeva se - zvanične objave kluba. Prilikom prenošenja informacija obavezno je navesti ko je izvor/ostaviti link. Bacanje infantilnih zagonetki i kriptičnih poruka je zabranjeno. Lista je podložna promenama, predlozi i sugestije forumaša u vezi iste su dobrodošli i biće razmotreni od strane moderacije.

 

- Tema nije fontana želja, svaštara, chit chat, niti šalter sala - odlasci u pekaru, grejalice, šlemovi, one liner-i, šta mislite o/ja bih voleo/moj predlog je ________, kačenje klipova random igrača uz kako vam se čini ovaj, "goli" depth charts bez ikakvog dodatnog teksta i slični oblici ispraznog štancovanja strana će se tretirati kao spam/trolovanje i svaki put kada forumaši preteraju moderacija će to sankcionisati.

 

- Svi postovi kojima se krše navedena pravila će biti brisani. Forumaši koji i nakon brisanja postova nastave sa kršenjem pravila će dobijati vremenske zabrane pisanja, koje u slučaju ponavljanja prekršaja mogu biti i duplirane. 

Recommended Posts

Posted
10 minutes ago, Saxon01 said:

 

Dovoljno , za ove sto pisu da je los suter 😂

 

Bilo bi ekstremno pojacanje za Evropske uslove , ali bogami i plata bi mu bila...

 

Nadam se da je istina da dolazi


Ovo ću da odgledam tek kad potpiše, da se ne ložim za džabe

  • Like 10
  • Thanks 1
Posted
3 hours ago, bosMan_jr said:

Ako je vec u planu neki atletski mocan bek, a Nedovic i Yago idu, ja bih Kenana zadrzao. Manje ce se ocekivati od njega, manje ce biti u fokusu, a imacemo i luksuz da probamo sa njim, pa ako nije raspolozen da odmori to vece. 
A siguran sam da ce se desavati i da nekoga zatrpa sam.

 

Da je to veliki luksuz i malo bahato verovatno jeste, ali jos gore je promeniti celu ekipu.

Malo bahato? Malo?

Igrac od 1.5 miliona da odmori to vece jer mu se ne igra a sezonu za nama se naodmarao posteno jer mu se nije igralo.

 

Pijani milioneri

  • Like 2
Posted
6 minutes ago, Miki28 Lakers in 5 said:

Malo bahato? Malo?

Igrac od 1.5 miliona da odmori to vece jer mu se ne igra a sezonu za nama se naodmarao posteno jer mu se nije igralo.

 

Pijani milioneri

Slazem se, ali nije resenje ni da se u sezonu udje sa 4 beka i Miljenovicem koji je doveden da uspara koji minut u ABA ligi.

Tu si na ovom broju utakmica u startu osudjen da nuznu doselekciju u momentu kada ti se povredi jedan ili dvojica igraca, a bice tih sitnih povreda onoliko.

 

Svi ozbiljniji timovi u El ce imati 5 ili 6 igraca na 1 i 2, naravno, ne jednako kvalitetnih i placenih, ali svakako 5-6 evroligaskih igraca.

Pa jedan Dubai koji je debitant ima spoljnu liniju Mekinli-Aleksa-Mejson Prepelic-Andjusic-Musa, plus Bejkon kao skorer sa pozicije 3.

Onda imas Zalgiris sa triom Francisko-Gos-Lo, plus jos trojica domacih, Gidraitis, Lekavicius, Brazdeikis (Sirvidis).

Navodim ova dva kluba jer ih ne smatram favoritima za top10 vec ekipama koje ce zavristi od 11. do 15. mesta.

 

 

Da ne pominjem sto mi od 4 krila koliko imamo, nemamo niti jednog koji moze da igra 2 a da ne bude minus faktor na terenu, kao sto to imaju ova dva tima iznad.

Da imamo nekog takvog pa i ajde, ovako treba pronaci igraca sa balansom u kvalitetu i minutazi koju potrazuje za tu ulogu petog u rotaciji 1-2.

 

 

Meni se cini da cemo, u slucaju da se budzet iskoristi onako kako je Drcela pompezno najavio, taj peti igrac biti Karter.

Ne verujem da je recimo Jovic planiran za tu ulogu, mozda kao sesti igrac, cisto da zatvori svaku sansu Miljenovicu, to vise lici na nas.

Posted

Пошто сам Девонтеа гледао свега пар пута, има ли неко ко га је гледао више да каже колико је стабилан на бацањима, пошто имам осјећај да би код нас и Де Коло и Слукас ишли на испод 80% 

  • Like 1
Posted
54 minutes ago, Miki28 Lakers in 5 said:

Malo bahato? Malo?

Igrac od 1.5 miliona da odmori to vece jer mu se ne igra a sezonu za nama se naodmarao posteno jer mu se nije igralo.

 

Pijani milioneri

To smo prevazisli, sad je ostalo da li smo pijani milioneri sa rezultatom ili pijani milioneri bez rezultata

  • Like 3
Posted

Više rezona ima da ostane Nedovic kao rezerva uz razume se manju platu nego Cannan. Domaci igrač ( ipak ih treba imati, I ako se mnogi ježe na to)...uz redukovanu minutazu uz manja očekivanja, a ne da se deli minutaza na ravne časti sa prvom opcijom Cannan- om...Cannan je prva asocijacije za katastrofu u minuloj sezonu ( aba + Kls)...i za mnoge druge utakmice.  Ako ništa drugo treba da ode zbog selekcije faulova koju ne znam kako bi nazvao, a da ne govorimo o napadu šta je i kako igrao cele sezone. 

Ovom momku je publika u KLS zvizdala horski a to nije bilo tek tako. Publiku ne možeš prevariti. 

On bi trebalo po svim parametrima da bude prvi koji ide , a ne da se razmislja o ostanku za ogromnu platu i redukovanu minutazu.  

 

  • Like 10
Posted
10 minutes ago, Don Dusko said:

Da samo sto Neca nema ugovor a Kenan ima za sledecu sezonu.

Pa ima ugovor, produžili su mu malo pre nego što su se predomislili. To što oni peglaju pa kao nije overen, to ni u osnovnoj školi nema..

  • Like 1
Posted
10 minutes ago, mister-no said:

Pa ima ugovor, produžili su mu malo pre nego što su se predomislili. To što oni peglaju pa kao nije overen, to ni u osnovnoj školi nema..

Ta vrsta ugovora se ne overava, ta glupost potiče od novinara. 

 

Pre će biti da je situacija da imaju dogovoreni ugovor koji nije potpisan.

  • Like 2
Posted

То са Нединим уговором је смешно,урађено врв да извуку неке паре још,Мишко му менаџер иначе задње 2,3 године музе Цзв ко луд и заваљује цигле за огромне паре.Кенан неће нигде јер га нико неће,као и Недовића ,у ствари можда би их и узели ако се склони овај милион у уговору,па за остатак.Ужасне ствари се дешавају у клубу откад је Радоња узео титулу и откад нам је поцепан тај шампионски тим...

Posted

Što se tiče Nedovića i Kenana stvar je prosta, ni jedan ni drugi ne treba da igraju u Zvezdi sledeće sezone.

To ko ima ugovor ili nema je nebitno, sto puta smo puštali igrače i platili im većinu plate, ne znam zašto to ne bi i sada bio slučaj, kada imamo "najveći budžet ikada".

Obojica su imali bukvalno istu sezonu, statistika im je identična, imali su na prvu, isti broj utakmica gde su nekog zatrpali i isti broj utakmica gde su podbacili.

Ni jedan ni drugi nam ne donose ništa, pogotovo kao 5. igrači rotacije i pravljenje argumenata za jednog ili drugog ili komparacija njihovih kvaliteta i mana je samo gubljenje vremena. Obojica moraju da idu.

Posted
6 minutes ago, Bruda said:

Što se tiče Nedovića i Kenana stvar je prosta, ni jedan ni drugi ne treba da igraju u Zvezdi sledeće sezone.

To ko ima ugovor ili nema je nebitno, sto puta smo puštali igrače i platili im većinu plate, ne znam zašto to ne bi i sada bio slučaj, kada imamo "najveći budžet ikada".

Obojica su imali bukvalno istu sezonu, statistika im je identična, imali su na prvu, isti broj utakmica gde su nekog zatrpali i isti broj utakmica gde su podbacili.

Ni jedan ni drugi nam ne donose ništa, pogotovo kao 5. igrači rotacije i pravljenje argumenata za jednog ili drugog ili komparacija njihovih kvaliteta i mana je samo gubljenje vremena. Obojica moraju da idu.

Ili ako se baš ne mognemo nikako dogovoriti sa Kenanom neka bude taj treći na 2 ili na tribinama ako se njemu tako isplati, al vjerujem da se može naći neko rješenje. Neće biti ni prvi ni poslednji na kog neka ekipa ne računa. 

Posted
1 hour ago, mister-no said:

Pa ima ugovor, produžili su mu malo pre nego što su se predomislili. To što oni peglaju pa kao nije overen, to ni u osnovnoj školi nema..

Odakle znamo da ima ugovor? Preneo moćni maxbet sport? Ne moramo svaku glupost koju neko objavi uzimati kao činjenicu jer se uklapa u narativ.

 

Ako je istina, svakako stoji da je blago rečeno idiotski da sa nekim ko očigledno ne treba da ostaje u ekipi dogovaraš produženje saradnje, pa batališ to zbog jebenog KLS-a, kao da je imao dobru sezonu do pre toga. Ipak, jedino što ima smisla jeste da se pregovaralo o novom ugovoru, možda je postojao i neki usmeni dogovor, ali to da je ugovor potpisan a da klub nije objavio, ili da je potpisan a nije overen itd. su stvarno smešne priče.

Posted

Leptenejebo...

Miler - kamenjar, neznalica, kako nas je izmuzao

Jago - teraj kepeca, gde nestade ta Venecija

Teodosić - nemoj da se još neko nekad vratio sa 35god da nas čašćava prisustvom

Nedović - himara, preplaćena sisica, teraj što dalje, da ga ne vidim više

Kenan - isti kao Nedović, samo x2

Kalinić - tanka sezona, vidi se da to više nije to

Gedraitis - gde ubodosmo jedinog Litvanca bez šuta, srećan put u Tenerife

Dobrić - ni da prismrdi EL, možda bi mu Spartak bio mera

Daum - koji beše taj, ne sećam se ni da je igrao

Davidovac - kad već ima ugovor nek se igra ponekad ABA lige, blizu EL da ne prilazi

Bolomboj - injury prone, sreća njegova da se povredio, pa se jedini (uz Kalinića) ne tera govnjivom motkom

Petrušev - sisica mala, dobro da je pobegao, nemoj nekad da si se vratio

Mitrović - baba, daleko ti lepa kuća

Sferopulos - paljba za Paraliju dok još nije gotova letnja sezona, ionako si bivši najdalje do petog kola

 

Kako dođosmo do 18 pobeda, vrv radi ona Goldberg teorija da su nam se sklanjali namerno?

Kako uđosmo u hebeni PI, kako da nas je jedan šut (Milerov protiv Efesa) delio od sedmog mesta? Ko je davao te koševe, ko je branio, ko je spremao taktiku? Deda Mraz, verovatno...

Koga god bismo da dovedemo - ne valja, niti je fit na nas, niti je u dobroj fazi karijere.

Koga god ne dovedemo  - opet prejebaše Drčelića, niko neće kod nas, odbila nas gomila igrača.

Koga god dovede Partizan - legitimni kandidati za F4, ljudi planski rade.

 

Ova međusezona je daleko prevazišla sve prethodne po pljuvanju i defetizmu, al' nek' daju ljudi sebi oduška, ako je tako lakše...

  • Like 36
  • Love 3
  • Thanks 6
  • Pumpaj! 2
Posted
34 minutes ago, MarioKempes said:

Leptenejebo...

Miler - kamenjar, neznalica, kako nas je izmuzao

Jago - teraj kepeca, gde nestade ta Venecija

Teodosić - nemoj da se još neko nekad vratio sa 35god da nas čašćava prisustvom

Nedović - himara, preplaćena sisica, teraj što dalje, da ga ne vidim više

Kenan - isti kao Nedović, samo x2

Kalinić - tanka sezona, vidi se da to više nije to

Gedraitis - gde ubodosmo jedinog Litvanca bez šuta, srećan put u Tenerife

Dobrić - ni da prismrdi EL, možda bi mu Spartak bio mera

Daum - koji beše taj, ne sećam se ni da je igrao

Davidovac - kad već ima ugovor nek se igra ponekad ABA lige, blizu EL da ne prilazi

Bolomboj - injury prone, sreća njegova da se povredio, pa se jedini (uz Kalinića) ne tera govnjivom motkom

Petrušev - sisica mala, dobro da je pobegao, nemoj nekad da si se vratio

Mitrović - baba, daleko ti lepa kuća

Sferopulos - paljba za Paraliju dok još nije gotova letnja sezona, ionako si bivši najdalje do petog kola

 

Kako dođosmo do 18 pobeda, vrv radi ona Goldberg teorija da su nam se sklanjali namerno?

Kako uđosmo u hebeni PI, kako da nas je jedan šut (Milerov protiv Efesa) delio od sedmog mesta? Ko je davao te koševe, ko je branio, ko je spremao taktiku? Deda Mraz, verovatno...

Koga god bismo da dovedemo - ne valja, niti je fit na nas, niti je u dobroj fazi karijere.

Koga god ne dovedemo  - opet prejebaše Drčelića, niko neće kod nas, odbila nas gomila igrača.

Koga god dovede Partizan - legitimni kandidati za F4, ljudi planski rade.

 

Ova međusezona je daleko prevazišla sve prethodne po pljuvanju i defetizmu, al' nek' daju ljudi sebi oduška, ako je tako lakše...

Sve se slazem, osim da je ova sezona prevazisla sve prethodne, kad se setim kako se kukalo prve Zeljkove sezone auuuuu, sve ce nam uzeti, gasimo se itd itd… sto je najgore tad je svakome imalo normalnom bilo jasno da mi uzimamo sve

  • Like 4
Posted
1 hour ago, MarioKempes said:

Leptenejebo...

Miler - kamenjar, neznalica, kako nas je izmuzao

Jago - teraj kepeca, gde nestade ta Venecija

Teodosić - nemoj da se još neko nekad vratio sa 35god da nas čašćava prisustvom

Nedović - himara, preplaćena sisica, teraj što dalje, da ga ne vidim više

Kenan - isti kao Nedović, samo x2

Kalinić - tanka sezona, vidi se da to više nije to

Gedraitis - gde ubodosmo jedinog Litvanca bez šuta, srećan put u Tenerife

Dobrić - ni da prismrdi EL, možda bi mu Spartak bio mera

Daum - koji beše taj, ne sećam se ni da je igrao

Davidovac - kad već ima ugovor nek se igra ponekad ABA lige, blizu EL da ne prilazi

Bolomboj - injury prone, sreća njegova da se povredio, pa se jedini (uz Kalinića) ne tera govnjivom motkom

Petrušev - sisica mala, dobro da je pobegao, nemoj nekad da si se vratio

Mitrović - baba, daleko ti lepa kuća

Sferopulos - paljba za Paraliju dok još nije gotova letnja sezona, ionako si bivši najdalje do petog kola

 

Kako dođosmo do 18 pobeda, vrv radi ona Goldberg teorija da su nam se sklanjali namerno?

Kako uđosmo u hebeni PI, kako da nas je jedan šut (Milerov protiv Efesa) delio od sedmog mesta? Ko je davao te koševe, ko je branio, ko je spremao taktiku? Deda Mraz, verovatno...

Koga god bismo da dovedemo - ne valja, niti je fit na nas, niti je u dobroj fazi karijere.

Koga god ne dovedemo  - opet prejebaše Drčelića, niko neće kod nas, odbila nas gomila igrača.

Koga god dovede Partizan - legitimni kandidati za F4, ljudi planski rade.

 

Ova međusezona je daleko prevazišla sve prethodne po pljuvanju i defetizmu, al' nek' daju ljudi sebi oduška, ako je tako lakše...

Bili smo 10.

  • Like 1
Posted

Graham, CMM

 

?, Karter, Kenan

 

Kalina, Nwora

 

Moneke, Ojeleye

 

Bolomboy, Rivero, Izundu

 

Jedno je sigurno, ko god da dođe na dvojku Mišića i Cohonesa faliti neće 💯

 

♥️🤍

Posted

Ne znam da l' je bilo, Sportando je preneo da je Makabi odustao od Grahama tj. da su im drugi igraci u fokusu. Pisu da je pred potpisom za nas, pozivajuci se na Sport klub. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Posted
4 minutes ago, fradler said:

Ne znam da l' je bilo, Sportando je preneo da je Makabi odustao od Grahama tj. da su im drugi igraci u fokusu. Pisu da je pred potpisom za nas, pozivajuci se na Sport klub. 

jure Lundberga koliko sam video 😂 video da neki grci preneli da je vec potpisao Graham za nas, samo da je istina i tjt. Jos jedan takav da se iskopa iz NBA i imamo strasnu ekipu, nikad bolju. Graham je game changer

  • Like 6
  • Thanks 1
Posted
8 minutes ago, grati said:

jure Lundberga koliko sam video 😂 video da neki grci preneli da je vec potpisao Graham za nas, samo da je istina i tjt. Jos jedan takav da se iskopa iz NBA i imamo strasnu ekipu, nikad bolju. Graham je game changer

🤨

  • Ha-ha 7
Posted
5 minutes ago, tejlor said:

Procitaj mu nick.

Hahaha u igrici sam nekoj pa sam mu odg na brzaka, nisam ni provalio 😂

  • Like 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...