Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

Pa mislim da svi slemovi u teoriji imaju to pravo, samo ga niko osim W ne koristi. Ali ne znam otkud mu ta informacija da će da stave odjednom Nadala na broj 2, nisu to radili ni kad je bio mnogo niže na listi. Čisto sumnjam da će tu nešto da diraju sad. 

Edit: evo sad priča Viško kako se navijačima uvek čini da komentatori navijaju protiv njihovih ljubimaca. On kao da nije ES nikad slušao :ajme:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Boxy said:

Visko sad rekao da slemovi imaju pravo da stave nosioce kako hoce i da ce staviti Nadala da bude no.2 :classic_blink:

Kao sto sam vec napisala, Viskovic zna ponekad da kaze nesto sto nije tacno.

Koliko ja znam i slemovi imaju neku knjigu pravila koju moraju da postuju (a ako se ne varam ima i neko kao Board GS-ova), ne mogu tek tako da sad uvode pravila kako im se cefne.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, wwww said:

Kao sto sam vec napisala, Viskovic zna ponekad da kaze nesto sto nije tacno.

Koliko ja znam i slemovi imaju neku knjigu pravila koju moraju da postuju (a ako se ne varam ima i neko kao Board GS-ova), ne mogu tek tako da sad uvode pravila kako im se cefne.

Evo iz knjige pravila:

Quote

 

ii. Selection of Seeds The selection of seeds will be at the discretion of each individual Grand Slam Tournament Committee, however, the computer ranking list dated approximately seven (7) days prior to the tournament shall be a primary, but not sole, basis for such selection.

 

 

 

Dakle mogu, samo ipak neće van Vimbldona :classic_biggrin: 

A i ne znam što bi nosioci bili sveto pismo kad svaki slem već po svojoj volji određuje kako će da se igra peti set a evo od prošle godine i u koje doba godine će da se igra :ajme:

 

Edit: OK, stigla sam do Govedaričine interpretacije transkripcije i iznervirah se u momentu :frusty:

 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Viskovic: Sven je radio istovremeno s Anom i Sharapovom kao Adidasov trener :ajme::twak::twak:

i to izgovara onako apsolutno sigurno (iako mu Govedarica onako diskretno pokusava da kaze kako je Sharapova bila s Nike-om) :classic_rolleyes:

 

pitaju ljudi: da li Nishikori moze u top 20, a Visovic kao: moze, mada on ceka dete :classic_rolleyes:  (kao da ce se on poradjati)

Edited by wwww
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, wwww said:

:bravo: Bravo, Bojana!

Zelim ti da uzivas u nagradi :classic_biggrin::wicked:

 

a jos si i u vrhu ATP Rima :classic_biggrin:

 

Hvala, ali necu ja uzivati u knjizi, nasla sam kome cu da poklonim :classic_biggrin:

 

80% sam imala procenat uspesnosti, suva dominacija :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Skines toldya aplikaciju i registrujes se, obicno se igraju mastersi i slemovi (odvojeno atp i wta), jedini izuzetak sto se tice manjih turnira je Beograd.

Tipujes pobednika svakog meca, samo sto ne tipujes odmah ceo zreb, nego kako koje kolo dodje na red.

 

A RGu se radujem samo zbog njihovog fantazija  :classic_biggrin:

Edited by Boxy
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Skines toldya aplikaciju i registrujes se, obicno se igraju mastersi i slemovi (odvojeno atp i wta), jedini izuzetak sto se tice manjih turnira je Beograd.
Tipujes pobednika svakog meca, samo sto ne tipujes odmah ceo zreb, nego kako koje kolo dodje na red.
 
A RGu se radujem samo zbog njihovog fantazija  :classic_biggrin:
E bas sam instalirao pre dan dva.
Jel ima neka grupa liga ili kako god da je pridruzim?
Link to comment
Share on other sites

Just now, Petar 91 said:

E bas sam instalirao pre dan dva.
Jel ima neka grupa liga ili kako god da je pridruzim?

 

Sad ima WTA Beograd, nadji Wish&Go nagradnu igru i mozes da se ukljucis, dosta meceva je vec proslo, ali cisto da vidis kako radi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, wwww said:

Viskovic: Sven je radio istovremeno s Anom i Sharapovom kao Adidasov trener :ajme::twak::twak:

i to izgovara onako apsolutno sigurno (iako mu Govedarica onako diskretno pokusava da kaze kako je Sharapova bila s Nike-om) :classic_rolleyes:

 

pitaju ljudi: da li Nishikori moze u top 20, a Visovic kao: moze, mada on ceka dete :classic_rolleyes:  (kao da ce se on poradjati)

 

na fudbalu je jos gori. sto je najbolje nemam sk vec godinama ali redovno citam njegove bisere kojih ima 4-5 komada po utakmici.

Link to comment
Share on other sites

sad malo bacih pogled na reakcije novinara na Osakinu izjavu: ni da zucnu nesto protiv nje.

Jedino je Ozmo bio hrabar (no, on i onako nikad ni ne bi imao priliku da intervjuise/pita nesto Osaku).

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Boxy said:

Svajcarski novinar je lose rekao o ovoj odluci i on je jedini na kojeg sam naletela

 

 

 

 

lako njemu da se pravi hrabar, on to napisao na nemackom :classic_biggrin:

 

evo i Ozmo:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...