Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

4 hours ago, Petar 91 said:

Ja sam morao da ga smanjim pa da pojacam ton na kraju da cujem intervju.
Subjektivni osecaj mi je da samo on prenosi RG.

Siguran sam da on prenosi drugo musko polufinale.

Koliko ce tu biti kuknjave tek i naricanja...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam neki preterani poznavalac tenisa, ali meni je Krivokapic sasvim ok. Meni kao laiku odgovara njegov prenos.

 

U svakom slucaju, ako se bira izmedju Hijaaooo Pesikana, Ouuuuouououuu Banjca i Ovo Je Tek Osmi Bekhend Viner Sa Desne Strane Na Centralnom Terenu U 12 Popodne U Istoriji Ja Sam Zavrsio PMF Mijaljevica, uvek za Krivokapica.

Link to comment
Share on other sites

Meni je svanulo od kada sam prebacio Eurosport na engleski. Neverovatno zadovoljstvo slusati po dva komentatora koji se apsolutno razumeju u svaki detalj meča plus. Dovoljno se nerviram zbog Novakove igre da bih još slušao ona 3 nesrećnika sa ES Srbija ili ne daj bože Mijaljevića. Krivokapić jeste nešto tanjeg teniskog znanja ali ga je svakako prijatnije slušati od ova 3 imbecila.

 

E sad, ne znam da li je do usranog SBBa ili do toga što sam ES prebacio na engleski (mada ne vidim što bi ovo bio problem), primećujem da signal na ES kasni bar 3-4 sekunde. I onda čujem komšije kako urlaju a kod mene poen uveliko traje :lol_2: Imam spoiler šta će se desiti u poenu koji gledam

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, NMX said:

E sad, ne znam da li je do usranog SBBa ili do toga što sam ES prebacio na engleski (mada ne vidim što bi ovo bio problem), primećujem da signal na ES kasni bar 3-4 sekunde. I onda čujem komšije kako urlaju a kod mene poen uveliko traje :lol_2: Imam spoiler šta će se desiti u poenu koji gledam

 

Nije ovo zbog komentatora, ovako je i kod mene (isto SBB). Tek sam negde u trecem setu shvatio da ima prenos i na RTS.

Link to comment
Share on other sites

Ma previse se uvukao svukuda, citala sam da je i obezbedio posao nekolicini blogera (koji su mu sad saveznici), tako da ga sad citiraju svukuda kao relevantan faktor, pozivaju u podcaste da se komentarise tenis (kao da on ima pojma o tenisu). :thumbdown:

 

 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, alcesta said:

Kako to ide u igricama, dodati bonus poene za teži nivo: sam protiv svih :classic_cool:

Ajde malo i Rotenberga, ovo su mu jedini tvitovi koje vredi čitati: 

 

ovaj njegov twit nije za ovu temu :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...