Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

12 hours ago, alcesta said:

Naslov je priceless :classic_biggrin:

 

Inače me čudi ovakav komentar od Kurijera, on je sjajan kao komentator i po pravilu vrlo odmeren, jasno je da je dobronameran ali predlaganje porodične terapije je malo previše za moj ukus.

Ekšli, mislim da je u pravu:classic_smile:

 

Link to comment
Share on other sites

A verujem da se svi slažemo da je u pravu, ali ipak su to neke privatne stvari i trebalo bi to da bude granica i za komentatore. OK je da se komentariše uticaj koji roditelji imaju na njegov učinak na terenu, ali ovo dalje već potpada pod neke dijagnoze koje Kurijer sigurno nije pozvan da postavlja. Bar tako meni to izgleda.

Link to comment
Share on other sites

Žao mi je što nisam videla taj meč, izgleda da je posle imao i neke komentare na račun Rubljova, ali nisam još videla taj intervju, postaviću ako nađem.

Edit: našla, mada nije za ovu temu, ali kad je već vanja ovde stavila da se nadovežem, uostalom jeste nesportski komentar :classic_tongue:

 

 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Nisam razumeo Kurijerovu izjavu kao sad neku jako ozbiljnu i/ili neprimerenu. Vise sam je shvatio u smislu da je Kurijer rekao "porodica bi trebala da sedne za sto (ili gde vec Cicipasi vole da sednu) i poprica sta/kako dalje"..a ne da je potrebna neka psiho-seansa sa strucnim licem..

Mislim da se samo neoprezno izrazio..

et alcesta

Link to comment
Share on other sites

Simpaticne su bile reportaze iz Torina, ali ja sam gledao na SK, to je bilo 10-15 minuta. Vidim da ima na YouTube i vlog iz Torina, to nisam pogledao.

 

Voditeljka (pretpostavljam da je to Marija) me ponekad "sokira" pitanjima ili konstatacijama, imam utisak da uvek ima neku tremu pa ponekad bas "lupi".

 

Bio je u Studiju par puta Vojin Velickovic, on je "veteran" iz Zurnala, radio je tamo od pocetka u teniskoj redakciji, ispratio je svaki Monikin slem. Ima dosta znanja, i odlicne komentare. Mada kada je Novak u pitanju malo "preteruje" :classic_biggrin: . Pred finale Pariza je bas potcenio Runea, pa je juce bio mnogo oprezniji pred pocetak meca.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Milutinov Tata said:

Osvojen ATP Finale bez poraza u grupi. Novak je izgubio od Conge 2008, a od Federera 2015. Federer 2007 od Gonzalesa cini mi se.

Ma znam, al ono...krivo mu je.

On je napisao da je na mjestu Novaka ponovio poen kad je igrao protiv Frica i onaj dreknuo...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ne radi se o komentatoru vec o doajenu naseg teniskog novinarstva..takvih ionako nemamo mnogo.
Vojin Velickovic, dugogodisnji clan redakcije Sportskog zurnala, je otisao u penziju. Iako se nisam uvek slagao sa njegovim tekstovima,moram priznati da je bio vrstan poznavalac teniske igre i sporta.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Ne radi se o komentatoru vec o doajenu naseg teniskog novinarstva..takvih ionako nemamo mnogo.
Vojin Velickovic, dugogodisnji clan redakcije Sportskog zurnala, je otisao u penziju. Iako se nisam uvek slagao sa njegovim tekstovima,moram priznati da je bio vrstan poznavalac teniske igre i sporta.

Idi bre, kako si počeo pomislih da je čovek umro :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Razmatrala sam u jednom momentu da prebacim na naše, čisto da vidim ko komentariše, ali sam zaboravila. Ceronja me tu još i najmanje nervira, kakav je da je, ali očajan je kad treba prevoditi, em pola ne prevede ili izgreši, em od njega ne mogu ni da čujem šta pričaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...