Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pogledao wish and go juce, nakon dugog vremena. 15 uvodnih minuta  informacija o aktuelnim dogadjajima u tenisu, I onda sat, mozda sat I po vremena, jedan pravi mali galimatijas o svemu I svacemu. Filmovi, muzika, fudbal, knjige, imaju bas od svega pomalo.:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Ne, nego u smislu kozometra. Ukupan broj titula i velikih titula mi je oduvek mnogo bitniji a retko se pominje. Ovo mi lici na NBA statse prvi igrac sa 24/8/7 prosekom od kako je Sindi Kraford snimila reklamu za Pepsi fazon.

Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2023 at 6:30 PM, McLeod said:

Pogotovo imajuci u vidu da tesko da postoji nebitniji bitni statisticki parametar od broja nedelja na prvom mestu

Nedelje su na ubedljivo drugom mestu važnosti teniskih rekorda, posle slemova, u tome se slažu gotovo svi ljubitelji tenisa. A svi slažu da je jedan od najbitnijih, čak i Nadalovi navijači to priznaju...

I onda neko kaže da teško da postoji nebitniji parametar...

Teniseri kao klinci sanjaju slemove i prvo mesto, ali etoooo...

Link to comment
Share on other sites

Pravi rat se vodi oko broja nedelja, ne bi se upinjali toliko da nije bitno, tražila procentuacija da bi Štefanija bila u prednosti i ine stvari se radile da bi se rekord nekako pobio.

 

Eto toliko su nebitne...

Što bi rekao Ceronja, jooooj, ovo boliiii :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam imena momaka koji su komentarisali nocasnje meceve,ali bas su gresili na sve strane. I tokom komentarisanja samih meceva,a i sire. Jedan je rekao kako je Tabilo izbacio Tiafoa..ja tek jutros videh da je Amerikanac rutinski prosao..cak je i ponovio kako je "Cileanac priredio prilicno izenanadjenje"..

Nije Govedarica,njega vec prepoznajem po boji glasa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...