Jump to content

EUROLEAGUE 2024/25 - every game matters


Chaos Is Me

Recommended Posts

Sto se tice Partizana, meni to interesantno deluje, ali bas fali neko ko bi hijerarhijski trebao da bude ono sto je recimo Kalinic u Zvezdi. Vanja nije taj kvalitet, i bas je presao put od potcenjenog do precenjenog igraca. Trebali su tu Lucica da pojure, ovako je to nekako jos uvek uplasena ekipica u napadu gde nikom bas nije sigurno ko treba tu da povuce malo vise, a ko malo manje. Odbrana malo skripi, ali deluje to uigranije nego sto u teoriji moze da se ocekuje od tima koji se skupio pre mesec i po dana.  

 

Meni je Tajrik i prosle godine delovao da ce ove da eksplodira, cudi me da ga Efes nije zadrzao. Za nekog sa takvim fizikalijama, uopste nije sirov kako bi covek ocekivao. Bonga isto ima tu partizanstinu, nisam neki njegov fan, ali bukvalno ce svaki put sve posteno da odradi, a svaka trojcica koju ubode iz coska je samo plus. Braun isto deluje bas kao momcina, dobra gradja, sve radi kosarkaski, deluje mi da ce bude jedan od konstantnijih igraca ove sezone. 

 

Dejvis, Nilikina, pa i Ife ispod ocekivanja. Karlik isto, on mora da bude taj glavni baja, ili makar da se ponasa tako na terenu. 

 

Nakic ima stofa, Poku deluje kao junior neki, a ne neko sa 250 plus utakmica u NBA. Tesko da ce od njega da bude nesto, mislim suludo je uopste da on ima isti tretman kao Nakici i Lakici i da vec sad ne moze da doprinese u EL da makar ne deluje kao klinac od 17 godina. 

Edited by Markoss
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Markoss said:

Trebali su tu Lucica da pojure, ovako je to nekako jos uvek uplasena ekipica u napadu gde nikom bas nije sigurno ko treba tu da povuce malo vise, a ko malo manje.

 

Rekao je Lučić pre mesec-dva, da ga je zvao Partizan ali je oročen u Bayernu i to je manje više to. Isto ono što je pričao poslednjih godina. Lepo mu u Minhenu, hoće tamo da ostane, čkoluje decu, živi, a vala ima i tretman kakav ima.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Charles De Ketelaere said:

 

Rekao je Lučić pre mesec-dva, da ga je zvao Partizan ali je oročen u Bayernu i to je manje više to. Isto ono što je pričao poslednjih godina. Lepo mu u Minhenu, hoće tamo da ostane, čkoluje decu, živi, a vala ima i tretman kakav ima.

 

Uvek mi bude malo čudna ova info (a ono, verujem da je tačno, sa više strana je bila priča o tome) jer ga stalno viđam van sezone po centru bga. 

Edited by Horium
Link to comment
Share on other sites

Hu dafak iz Ratan Mejs i odakle mu takav jebeni šut iz driblinga?

 

- Melbourne United,

- Yukatel Merkezefendi,

- VTB Enisej i ...op u tridesetoj ga se setio Real.

 

A onda mu pogledaš statse iz prethodne VTB sezone...42, 38, 36, 35, 35, 32...ppg. 

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Charles De Ketelaere said:

 

Rekao je Lučić pre mesec-dva, da ga je zvao Partizan ali je oročen u Bayernu i to je manje više to. Isto ono što je pričao poslednjih godina. Lepo mu u Minhenu, hoće tamo da ostane, čkoluje decu, živi, a vala ima i tretman kakav ima.

 

Teška odluka, da li da živi u Minhenu ili u Beogradu... wow... mislim da je dugo razmišljao, kao Kampaco da li da ide u Madrid ili da ostane... 3.79 sekunde razmišljanja. Više sreće drugi put.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, JPM said:

Teška odluka, da li da živi u Minhenu ili u Beogradu... 

 

Kažu da sa Alpa dolazi čudnovati pripuh föhn koji stvara migrene i utiče na raspoloženje, kod nas toga nema. :whistling:

 

Legao bi nam Lučić samo tako, i dalje mislim da jedna veteranska sezona u Beogradu mu ne bi mnogo toga poremetila ukoliko su mu planovi vezani za Minhen. Inače potpuno razumem zašto bi čkolovao decu u jednom od najboljih naučno-obrazovnih sredina, imao neki drugačiji životni ritam ukoliko mu isti više prija. Siguran sam i da Bayern radi dobre stvari na temu planiranja i daljeg razvoja kluba gde sigurno vide Lučića kao značajan faktor. Možda jednostavno ne vidi sebe u ovako intenzivnoj i dramatičnoj sredini, koliko god da igranje za Partizan danas za svakog navijača i dete kluba donosi lepih i ispunjavajućih stvari.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, deez nuts. said:

Lucic je postao uzasan igrac + njegova tanana ledja koja ne mogu da izdrze ni pola sezone.

 

edit: slovo

 

Sve ok, ali ljudi diskutuju o eventualno Teo efektu, ili ti glue guy ulozi, za sta je Lucha idealan.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, deez nuts. said:


Nikadau karijeri nije ni bio to, ne znam zasto bi sad. 

 

Kako nije, vec je bio kapiten njihov? Lik u privatnom zivotu veoma stabilna licnost, autorite. Vanja to svakako nije, mislim nije autoritet. On je kapiten spletom okolnosti, mada je mozda bolje bilo da to bude Ife.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...