Jump to content

KK Crvena Zvezda 24/25 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

10 minutes ago, Čočo said:

Voleo bih neko ko ima vremena i ko se seća da nađe kog datuma smo odigrali poslednju utakmicu u kojoj je naš najefikasniji igrač bio sa pozicije 4. 

 

Dejan Davidovac 23p protiv KKP 03.06.2024.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li mozda samo ja vidim, ali mene Plavsic podseca na Kuzmica u prajmu . Cini mi se slicna konstitucija tela. Plavsic sa tim dugim rukama ima sjajan skakacki potencijal .

S obzirom da je prijateljska utakmica i da se igraci paze od povreda, nije ovo toliko lose.

Ono sto sam video  u ove dve utakmice, i sto moram reci da mi se nije dopalo , je igra u odbrani koja je prakticno ostala ista od prosle godine,mozda malo bolja, pogotovu na poziciji broj 4 , gde ne uspevamo da odbranimo apslutno nista.

Ajde da se nadamo da ce vracanjem Bolomboja i ta rupa u odbrani biti pokrpljena , i da cemo odigrati koliko toliko solidnu odbranu u EL koja je nas prioritet .

Napadacki potencijal ove ekipe je mogu slobodno reci fantastican , po meni u 5 najopasnijih napada EL.  

Meni se ova ekipa svidja, uz nadogradnju jedne jake atletske cetvorke ,ili igraca tipa Filip Petrusev.

Ukoliko budemo ostali na Daumu,Kalinicu i Davidovcu , naebali smo 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, quentin said:

Osim Plavšića, nema u ovim pripremnim utakmicama baš o čemu da se piše kući.

ja bih sacekao sa tim hvalospevima za plavsica

ima tu i puno toga sto mi se ne svidja

za pisanje kuci - kodi, i to je to

ajde i kobra, koji je nastavio gde je stao sa repkom sto se tice forme

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Muka mi od Mitrovica.  Covek bez skoka, bez šuta, bez atletizma , godinama se provlači i igra EL, samo zato što je domaci igrac.  I ajde što igra da je to neka srazmerna minutaza s obzirom na kvalitet, nego on kupi ogroman broj minuta, i mi smo konstantno u problemu sa njim. Ako nešto i uradi u napadu, obavezno to poništi u odbrani.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...