Jump to content

KK Crvena Zvezda 24/25 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Just now, Čvarkov said:

 

Moraće CSKA da izađe na tržište i potraži centra.

To je ono o čemu se pričalo. Ali sad smo ga i videli. Ima ozbiljno telo i brzinu. Snalažljiv u reketu i uvek na skoku. I te kako nam treba u EL to. Zato od početka pričam da će on biti u 12 ako se bira između njega i Mitrovića. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Issey said:

Plavša razvalio. 

Da, ali i dalje ostaje problem da nemamo nikakvu defanzivu na visokim pozicijama. Hajde i da kažemo da će sa Bolombojem na 5 biti naravno bolje, ali ostaje problem na četvorci. Ništa nismo odbranili celu četvrtinu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Christofer Moltisanti said:

Koliko šizofrena tema 😃

 

U 3 strane i 20 minuta sam video sve, od konstatacija da Plavša nije video košarkašku loptu ni na TV do opšteg oduševljenja Plavšom.

 

Da se razumemo, ne gledam utakmicu, samo čitam diskusiju ovde, i bukvalno nemam pojma šta da mislim.

Pa da si gledao utakmicu onda bi ti bilo jasno. U prvom izlasku na teren mu ispalo nekoliko lopti, izasao stisnuto i Janis ga izveo a onda u sledecem izlasku mnogo odlucnije, brze, onako kako zna da igra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Christofer Moltisanti said:

Koliko šizofrena tema 😃

 

U 3 strane i 20 minuta sam video sve, od konstatacija da Plavša nije video košarkašku loptu ni na TV do opšteg oduševljenja Plavšom.

 

Da se razumemo, ne gledam utakmicu, samo čitam diskusiju ovde, i bukvalno nemam pojma šta da mislim.

I tako godinama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Pa da si gledao utakmicu onda bi ti bilo jasno. U prvom izlasku na teren mu ispalo nekoliko lopti, izasao stisnuto i Janis ga izveo a onda u sledecem izlasku mnogo odlucnije, brze, onako kako zna da igra.

Ljudi ne shvataju da je ovo LIVE tema, normalno da cemo da komentatisemo stvari uzivo. Nek idu na MAIN pa nek tamo sumiraju utiske.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...