Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

377 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      93
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      302
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      108
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      147


Recommended Posts

3 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Istini za volju, Davidovac je igrao koliko sinoć? Dva minuta? To baš i nije ne znam kakav uzorak na osnovu koga bi se tvrdili da je ovako ili onako otvorio sezonu.

...I uspeo da ne zagradi Hejsa I dobijemo 2p u zadnjem sekundu poluvremena.

Ali, slazem se, prekratak uzorak.

 

Ostajem pri izrecenom pre 3 meseca da ovaj kompaktan roster pada u vodu bez Petruseva ili slicne opcije na 4/5.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, khabib said:

 

1-9

Cenis da ne mozemo dobiti ni Albu kod kuce? 🙂

 

Paris (gosti) W

Baskonia (kuci) W

Alba (kuci) W

Asvel (gosti) W

 

Ovo su utakmice koje jednostavno moramo dobiti u prvih 10 kola.

 

Svaka pobeda pored ove 4 je ogroman plus.

 

Nakon toga smo domacini u prvom derbiju ove sezone u EL, gde takodje ocekujem pobedu ali polako...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moramo, ali nećemo, kao po starom dobrom običaju.

 

Šta ima puno da cenim i procenjujem druže, ako iole pratiš Zvezdu i EL znaš da smo Albina stara mušterija. Ne možemo da ih dobijemo ni kod kuće ni na strani, barem ne onda kad nam je zapravo bitno i potrebno.

 

Od velikog optimiste (prečesto isuviše nerealnog) sam nakon 10+ godina iskustva (čitaj traume) praćenja Zvezde u EL postao konačno realista (ne pesimista, mada kažu neki da je pesimista zapravo realista sa iskustvom te mi neće smetati ni ako mi se dodeli takav atribut karakteru) 🙂

 

20 minutes ago, Golijat said:

Cenis da ne mozemo dobiti ni Albu kod kuce? 🙂

 

Paris (gosti) W

Baskonia (kuci) W

Alba (kuci) W

Asvel (gosti) W

 

Ovo su utakmice koje jednostavno moramo dobiti u prvih 10 kola.

 

Svaka pobeda pored ove 4 je ogroman plus.

 

Nakon toga smo domacini u prvom derbiju ove sezone u EL, gde takodje ocekujem pobedu ali polako..

 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Istini za volju, Davidovac je igrao koliko sinoć? Dva minuta? To baš i nije ne znam kakav uzorak na osnovu koga bi se tvrdili da je ovako ili onako otvorio sezonu.

 

Ono jes da je za to vreme imao krompir u svim statističkim kategorijama osim u poenima primljenim preko njega i da nema mnogo sumnje da bi isto tako bilo i da je više igrao, ali pozivam da prođe još koja njegova utakmica sa nikakvim učinkom da bi se konstatovalo da je stanje onakvo kakvo skoro svi očekuju da bude.

 

Nije kao da ćemo čekati još šest meseci na sledeći njegov slab učinak. :classic_biggrin:

Bile su i ove dvije aba utakmice,pripreme i trening,čim ima ovakvu ulogu može se pretpostaviti u kakvom je stanju.S tim da je imao značajnu ulogu na kraju sezone,znači da nije ni to da ga Sferopulos ne gotivi,a nije dobio ni neku konkurenciju na 4.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Abizolirni said:

da prezivimo nekako Baskijce kod kuce ( mislim da mozemo zbog domace publike ), pa se onda vraca Teodor i sve ce biti lakse u organizaciji a onda ce Jagaviciju s ovakvom igrom biti srecan ako bude igrao 5 min.

Oekivano je da Jago padne u formi. Igrao je gotovo celo leto u kontinuitetu. Ne samo Jago svako bi pao u formi. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Baskonija primila 95 poena kod kuće od Andore i izgubila 91-95. Drugi poraz već u ligi za njih.

 

Realno ekipa diskutabilnog plafona i bez dubine rostera, o čemu svedoči činjenica da su im Jaramaz, Raieste i Kalifa Diop igrali 10+ minuta. Hauard i dalje doziran sa minutažom.

 

Nadam se da se neće vaditi protiv nas nekom ludačkom šuterskom utakmicom i novim "Rogkavopulos" slučajem... najviše se u principu plašim Lasa.

 

Ali, prvo Split...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Stefi88 said:

Kakva Baskonija, nemoj da se zajebavamo... Ljudi ako imaju 3 legitimna EL igraca, klupu nemaju.

Necemo se valjda plasiti ekipe u kome je Jaramaz opcija da udje sa klupe.

Posle ce nam djavo biti kriv kada nas pobede...

Bez podcenjivanja jednog EL protivnika.Jer smo u proslosti bas znali da gubimo od takvih...

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Posle ce nam djavo biti kriv kada nas pobede...

Bez podcenjivanja jednog EL protivnika.Jer smo u proslosti bas znali da gubimo od takvih...

Mislim da se ovde mnogo vise podcenjuje trenutno tim Zvezde nego Baskonija.

Najbitnije je da Trener I igraci to drugacije gledaju.

Svakako budimo realni, koliko god su neki igraci van, forme, nisu podeljene uloge itd

Baskonija protiv nas na domacem terenu nema sta da trazi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baskonija ima sutera kakvog mi nemamo, imaju atletski mocnu dvojku-trojku kakvu mi nemamo, imaju atletski dominantan duo Sedekerskis-Moneke na 3/4, u najboljim godinama, a kakav mi nemamo.

Imaju i par debitanata i par igraca ispod ili na granici nivoa El, ali u startu sezone i te kako mogu da suze rotaciju i iznesu utakmicu sa 8-9 igraca.

Na kraju krajeva, imaju jednog od najboljih trenera u ligi, sto mi opet nemamo.

 

Samo totalna neznalica moze podcenjivati Baskoniju, sreca pa je iskustvo na nasoj strani i siguran sam da se to nasoj ekipi nece desiti.

U ABA ligi mozda, a ovde gde svi igraju sa maksimalnom koncentracijom i energijom - ne.

 

Sto rece kolega gore, daj da prvo ometlamo Split, da nastavimo sa gradjenjem igre i raspodelom uloga, pa polako sve ostalo.

  • Like 18
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Baskonija izgubila kod kuće od Andore. 

Svakako se može protiv njih. Igramo kod kuće i automatski to sa sobom nosi očekivanja pobede i ničeg drugog. Sa igrom iz drugog poluvremena u Parizu možemo da se nadamo pobedi. Potrebne su dve stvari za to. Mora bez suludih rotacija i pored Bolomboja mora još neko od visokih da se pojavi na meču. 

Link to comment
Share on other sites

Biće sutra teško, nisam gledao Split i predpostavljam da su među slabijim ekipama ali igramo manje od 48h nakon teškog gostovanja.

Opet gostovanje.

Očekujem da Teo, Davidovac, Dobrić i Plavšić povuku. Sad im je vreme da pokažu da zaslužuju da budu u timu.

Yago i Daum takodje.

Trener i da popriča sa Plavšićem da ne ponavlja šabansko ponašanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja nešto mnogo talasao ni protiv Splita. Već imamo jedan poraz a videli smo prošle godine kako su komšije prolazile kad su odmarali nosioce. Mi smo kviska za poraze u ABA ligi iskoristili već u startu. Znači protiv Splita sve kao protiv Pariza samo što može malo veća minutaža da se da Dobriću, Davidovcu, Plavšiću. Ali nosioci mora da su glavni i da se uigravaju njih sedmorica, osmorica. Ostali da popune broj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...