Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

379 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      94
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      304
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      148


Recommended Posts

Jedno osećanje mi je olakšanje. U ogromnoj meri je odgovoran za loše rezultate u Evropi svojim ponašanjem i što nemamo iskorak. Loš mu je odnos ambicija bilo ličnih ili timskih i realnosti. Nek se bar lepo namiriše za novu funkciju. A sad nagađanja ko umesto njega. Neću licitirati čekamo. Uživajte lajno svakako i budite mi dobro.

Edited by božija noga
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Crvena Zvezda nakon Nebojše neće imati kapaciteta i resursa da se bori protiv ove udružene skupine, od svih mogući Boltauzera, Savića, Obradovića 

Čovjek je digao klub koji se maltene ugasio, postavio ga na evropsku mapu, imao je petlju sa svima da se zakači, bilo je tu i propusta nekih ali trofeje mu niko ne može oduzeti, na kraju se ipak to gleda

 

Hvala Nebojša na svemu, izvini nekad našoj nezahvalnosti, nadam se da ćeš srpsku košarku vratiti na nivo koji zaslužuje, kad si uspio onda pod sankcijama i svim nedaćama mislim da ćeš sad u normalnim okolnostima uspijeti još bolje

  • Like 23
  • Love 2
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, forumko topic said:

Kako bi sada trebalo da se ponašamo? 

U normalnim okolnostima i uslovima bi trebali da budemo srecni, ali posto zivimo u nenormalnom dobu ovo znaci da dobijamo naseg crveno belog Ostoju koji Covicu ne moze ni da prismrdi. Posto u ovoj zemlji sportske klubove ne mogu da vode bivsi uspesni sportisti i strucni ljudi, nego figuriraju opcije poput Drcelica, Nedica, Vesica i slicnih, onda je ovo veliki udarac za klub posto je Covic u svakom smislu ozbiljniji, sposobniji i namazaniji igrac od svih njih. Ne treba zaboraviti da je Covic u klub dosao sa poprilicno dobrim kosarkaskim CV-jem, za razliku od Drcelica koji ne znam kakve veze ima sa sportom. Videcemo do kada ce se vuci koreni Covica u klubu, a treba uzeti u obzir da je u pitanju mator covek ne bas najsjajnijeg zdravlja pa mi je malo nerealno da ce uspevati da radi na vise strana. 
 

Sto se tice Covicevih rezultata brojke sve govore. Druga je stvar sto smo se zasitili i sto zelimo samo rezultat u EL, ali pre 10 godina smo slavili osvajanje KRK kao da smo osvojili Ligu Sampiona. Od tada smo osvojili gomilu trofeja, ako se ne varam preko 20, i to je nesto sto ulazi u istoriju i tamo vecno ostaje, koliko god neko pokusavao da obezvredi te trofeje. Sto se tice evropskih rezultata podelio bih to na dva perioda: Radonjic i sve posle Radonjica. Dok je Radonja bio tu verovatno je izvucen maksimum i rekao bih da je to bio zlatan period Coviceve Zvezde. Jasan sistem i ideja, stasavanje domacih igraca i veoma dobar izbor stranaca. Sve posle Deje je bilo krpljenje i neretko pokusaj imitacije starog sistema , ali bezuspesno. Utisak je da smo izgubili godine i godine ucestvovanja u EL na nista. Da smo barem izbacili neke igrace za to vreme, ali nama su Dobric i Davidovac otprilike poslednje sto je stasalo kod nas, a oni su debitovali za klub pre 7 godina. Dakle, nula. 
 

Sa finansijske strane je jasno da je klub danas u mnogo boljem stanju u odnosu na momenat kada je Covic dosao, ali bi bilo lepo da imamo informaciju da li trenutno postoje neka dugovanja. Naravno, s obzirom na neprofitabilnost kosarke i cinjenice da drzava u najvecoj meri ucestvuje u finansijama kluba, tesko je ovde davati ocene. Moze neko sutra da kaze da je dosta i vraticemo se preko noci gde smo bili pre 13-14 godina, a moze i jos vise novca da se da. Ono sto se ne moze osporiti je da je Covic uspevao toliko dugo vremena da odrzava finansije na zadovoljavajucem nivou. Nije bio samo instant projekat ove vlasti.

 

Sta reci za kraj osim da Teci zelim da napravi dobre stvari u KSS, a sto je mozda i bitnije zelim mu puno zdravlja. 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Hvala bogu pa je otisao. Jedini tuzni njegovim odlaskom je domaca osnova koji nece imati vise svoga tecu da im daje  700k po sezoni. 

Glavni krivac za lose rezultate u EL je upravo on

  • Like 13
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Videcemo samo koliko ce i sta da radi Drcelic i za sta ce on da se pita. I da li ce da se izmeni nesto u sportskom sektoru, pod ovim, mislim na sportskog direktora. Treba nam neko strucniji i neko ko stvarno zna znanje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, СтелаРоса said:

U normalnim okolnostima i uslovima bi trebali da budemo srecni, ali posto zivimo u nenormalnom dobu ovo znaci da dobijamo naseg crveno belog Ostoju koji Covicu ne moze ni da prismrdi

Posto je Covic veliki opozicionar bio uvek.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, suptil said:

Zivot posle Covica  je upravo poceo.

Da li je ? 

 

"obaveštavam vas da do prestanka mandata na toj funkciji neću moći da obavljam funkciju Predsednika Košarkaškog kluba "Crvena zvezda"" - objavljena je izjava Čovića.

 

 

Možda ...život u pauzama izmedju Čovića je upravo počeo ? 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Mile1 said:

Hvala bogu pa je otisao. Jedini tuzni njegovim odlaskom je domaca osnova koji nece imati vise svoga tecu da im daje  700k po sezoni. 

Glavni krivac za lose rezultate u EL je upravo on

 

Ma gde je otisao, nece biti nista manje involviran nego do sada.

Link to comment
Share on other sites

Bilo je i dosta negativnih stvari ruku na srce, ali ima ko se bavi ovde time svakodnevno, tako da cu se fokusirati na pozitivne jer prosto uvek gledam sve sa pozitivnije strane. Po meni pozitivni ljude vide pozitivno a negativni negativno iako bi verovatno najpostenije bilo staviti sve na vegu i naci neku sredinu kao sto istina i uvek bude negde na sredini.

 

Covicu hvala sto je izdigao klub koji je bio pred gasenjem i za svega 3 godine od trenutka kad smo trebali da se ugasimo igrali smo polufinale Evrokupa, zatim Evroligu a i top8 u istoj (sa najmanjim budzetom) tako da pogotovo hvala za period 2011.-2017., zadovoljstvo je tih godina itekako bilo prisutno i to znaju svi navijaci Zvezde koji nemaju slabo pamcenje. Hvala sto je zadrzao Radonjica kada su ga svi terali, za sve trofeje i sto nam je skinuo Boltauzera sa grbace. Po tome cu ga pamtiti.

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Portovale said:

Da li je ? 

 

"obaveštavam vas da do prestanka mandata na toj funkciji neću moći da obavljam funkciju Predsednika Košarkaškog kluba "Crvena zvezda"" - objavljena je izjava Čovića.

 

 

Možda ...život u pauzama izmedju Čovića je upravo počeo ? 

Kad bi ekipa koja gura Drelica bila glupa. Stekli su se uslovi za novu izbornu skupstinu sa kompletnim novim rukovodstvom.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Систем те лаже said:

Ракочевић? Наговестио сам прошле године.

Moje mišljenje je da je to Kešelj, spominjao se već za mesto predsednika KSS pa mi nekako deluje logično da će doći umesto Bojše

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Урош19 said:

Moje mišljenje je da je to Kešelj, spominjao se već za mesto predsednika KSS pa mi nekako deluje logično da će doći umesto Bojše

Keselj je valjda sekretar u ministarstvu. Ima funkciju neka ga tamo.

Link to comment
Share on other sites

Svi koji misle da ce novi predsednik uraditi vise se varaju. SNS ce nam staviti nekog klimoglavca koji niti sme niti zna da talasa. 

Srecan pocetak crno-bele dominacije svima koji slave.:-)

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Covic da se povukao pre cetiri godine imao bih daleko bolje misljenje o njegovom bitisanju u kkcz

Ove poslednje godine su opsta katastrofa.

 

Koliko god se trudio da razumem i pripisem to opstem stanju drustva i drzave u kojoj zivimo, ovoliko losih poteza od strane coveka kojeg, kako god, smatram doraslim poziciji koju je obavljao (uz svu politicku pozadinu inteligentan je i nije klasicni tupson foteljas ) je stvarno za nepoverovati

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Uvek sam maštao o situaciji gde Nebojša neće biti predsednik Zvezda, ali da će biti u istoj. Znači Drčela ili neko deseti predsednik, trener koji se 100% pita za sve za šta trener treba da se pita, i Ćoki koji se bavi spoljnim stvarima:sudijama, "bočnim udarima" itd... Jer da se ne zajebavamo, te stvari su itekako bitne. Njegove fioke puno vrede i siguran sam da su nam mnogo puta pomogle. Njegova inteligencija  i iskustvo starog namazanog lisca puno je znacilo Zvezdi u ovim mnogobrojnim trofejima, ali nazalost on mora uvek da zabode te iskusne šape tamo gde mu nije mesto i mnogo puta smo najebali zbog toga... Tako da, hvala Ćokara za sve, ali vreme je da se pokuša sa nekim drugim.

Edited by Rajon Rondo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Урош19 said:

Moje mišljenje je da je to Kešelj, spominjao se već za mesto predsednika KSS pa mi nekako deluje logično da će doći umesto Bojše

E ako je tako, onda bih vise volio da je Nebojsa ostao. Keselj mi je bas odvratna njuska. Od bivsih, koji su ostavili traga kod nas a poznati su I u Evropi, izuzev Rakocevica mi niko drugi ne pada na pamet.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...