Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

334 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      13
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      107
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      82
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      87
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      20
    • F4 baby!
      13
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      281
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      43
    • Beztrofejni debakl
      9
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      22
    • CMM
      7
    • Daum
      97
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      49
    • Niko!
      139


Recommended Posts

2 hours ago, Taratarn said:

Čočo slavi, velika je fešta,  
Čović ode, KSS mu sledeća meta.  
Al' u glavi pita se Čočo, ko zna,  
Da l' sa njim idu i Bagzi i Dozet, il’ možda oba dva? 🤔

 

Videćemo kakve će biti promene u klubu kad Čova sedne u KSS fotelju, pretpostavljamo da će Drčela na mesto predsednika. Bilo bi lepo da sportski sektor pojača neki tandem Rakočević - Sedlaček/Pešić.

Dadoh ti like greskom. Mnogo je pesmica na ovom forumu ispevano, ali mislim da ovako losa jos nije bila.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Razmišljao sam o dolasku u Zvezdu dugo i bila mi je želja da igram u Zvezdi i nisam hteo da dođem u Zvezdu i da budem 15. u Evroligi. Bilo je tako prošle godine, ne volim te stvari jer je drugačije to u Bolonji ma koliko mi bilo lepo. Ne mogu da dođem u Zvezdu i da budem 15. Bilo je povreda i svega, ali to je jedini razlog zbog kog nisam hteo i napokon se sklopilo da je to to. Mislio sam da će Zvezda da napravi odličnu ekipu i krenulo je u nekom trenutku u tom smeru i desilo se nešto prošle godine pa se to nije ostvarilo. Govorim za Evroligu. Ponavljam, meni je primarno bilo Evroliga iako je osvojena ABA liga i KLS kako se već osvojilo i meni je Evroliga primarna i ove godine. Ne treba zapostavljati ABA, ali je primarna Evroliga i mislim da je situacija takva da imaš ekipu, igrače i na nama je da napravimo hemiju i da se uklopimo i da otvorimo Evroligu na pravi način jer će i navijači to prepoznati jer su prvih 4,5 kola bitni za dobar rezultat", kaže Teodosić.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Dusko Ivanovic is notoriously hard to get through, but he and Codi Miller-McIntyre had a good reletionship.

 

“I loved working with Dusko. As with any relationship, there are things that you agree with and things that you don’t. But his mentality and the way he approached every day were tough, but winning is tough. That’s the difference; when he came, he knew exactly what he wanted. He would tell you, and if you did it, you would play, and if you didn’t, then you wouldn’t play. Overall, I had a great time with him; I played the most minutes on the team, maybe even in the EuroLeague last year. He put me in a great position, not just with Baskonia; Dusko Ivanovic is one of the reasons why I’m here now.”

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, suptil said:

Da li je moguce ocekiati Rakocevica, Sedlaceka u Zvezdi? Mada jos je rano za takva pitanja, a i nije kad se pogleda. Iza kulisa dosta toga je razradjeno.

Kada bi Sedlacek bio zainteresovan, bio bi top sportski direktor. Naravno, da mu se ne mesaju u posao. Za Rakocevica nisam siguran, ali bi svakako bio bolji (logicniji izbor svakako) od Dozeta, ili onog drugog. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao Partizanivac u dahu odgledah ovaj podkast, sa uživanjem. Meni recimo zapalo za oko deo sa onim atraktivnim i lucidnim asistencijama, gde čovek kaže vi vidite one koje su prošle, a recimo možda 30,40 završe u autu ili me saigrači u trenutku ne razumeju. Generalno skromno o sebi, nije nabeđen a objektivno ima pokriće da bude, ako uzmemo u obzir da je vrlo verovatno najbolji plej u Evropi gotovo proteklu deceniju ipo. Meni lično, bez obzira na pogrešne boje, jel, možda i najdraži domaći igrač, a opet, imamo tu i Novicu, Bogdana, da ne nabrajam, i to nekako govori dovoljno o njemu. A siguran sam da nisam jedini. I danas, u 37 on je igrač od kojeg najviše zazirem u CZV, bez obzira ko je pored, Kenan, Kampaco ili recimo Kalinić... Miloš u prajmu je za jednog Kampaca doktor košarke. 

Jedino što mu nikad neću oprostiti je onaj air ball na f4 2010, koji je Partizan koštao možda i evropske titule. Ali eto, Teo je Teo, greota što je ostao na jednoj EL, a trebao je imati 3. Uživajte cigani dok je tu, ono što je on zaboravio, mnogi nisu ni dobacili. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sa uživanjem sam odgledao podcast sa Teom, veliki igrač, lider i jak karakter. Skroman, zadržao je to nešto dečačko u sebi, a opet sa druge strane iz njega izbija ogromno iskustvo. 
Bilo mi je mnogo interesantnih delovao poput priče asistencijama, Dudi, o tome da je zapravo veliki emotivac iako to ne pokazuje, pikenrolu, derbiju itd.

Zanimljiv deo mi je bio gde priča da je opšte poznatno nije neki radnik, ali da je u Americi shvatio koliko je zapravo važan individualni rad i koliko mu to prija.

 

Skroz intresantan podcast, odgledan u cugu i mnogo mi je drago i ponosan sam što je Miloš naš i što imamo privilegiju da ga gledamo u našem dresu. ❤️

 

P.s. Bilo bi lepo popiti koju sa njim u kafani 😁

Edited by Taratarn
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...