Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

401 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      99
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      99
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      14
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      319
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      26
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      162


Recommended Posts

Nije Real ekipa koja ce da te ugazi ritmom i agresivnoscu.

Protiv njih je "lepo" igrati jer te oni brzo ubace u svoj neki, na oko, lagan tempo nadigravanja.

I tako dok svima na terenu deluje da igraju dobro, semafor pokazuje laganih 10-15 razlike za Madridjane.

 

Istina, trenutno nemaju taj automatizam, bice i Musa rovit, onog divljaka vec dva meseca izbacuju iz ekipe a on im najpotentniji skorer u ekipi... Ima tu nekoliko nelogicnosti.

 

Medjutim, snaga u reketu je njihova najveca prednost, pored prekaljenog tandema na centru, tu je i Endijaje koji sutira i trci sjajno, namazani Dek i Hezonja koji bi mogao da bude veliko oruzje na toj poziciji, samo kad bi hteo da se malo cesce gura i gruva sa znojavim telima.

Zna to i Mateo pa mu ispunjava zelju i gura ga na 3.

 

Nase je da nastavimo sa sjajnim procentima za 3 i mislim da Madrid nije mesto gde bi to trebalo da stane, mnogo logicnije je da nam se obruc smanji u Kaunasu.

Videcemo da li cemo imati neki spremljeni specijal sa Dedom (koji doduse izlete iz 12) ili Daumom na 5, mada ce Grk najverovatnije gledati da tu stetu unutra kompenzuje na druge nacine.

S tim u vezi, bice neophodno da Plavsic pokaze neki stepen zrelosti i izbegne da ga ove olinjale dzukele navuku na brze faulove.

 

Sto se mene tice, jedino ne bih zeleo da gledam Kalinu u jos jednoj 30mp partiji, kao ni Nedovica koji je ocigledno rovit.

Neka ih malo veceras, treba izabrati i utakmicu koju gubis, dobili smo 2/3 prosle nedelje i imamo lufta da odmorimo pred kidanje sa Litvancima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, JPM said:

 

Ja ne bih.

 

Meni se koncepcijski više sviđa njihov roster, napravili su nešto najbliže Radonjinom rosteru. Ali loša strana toga je da se događaju upravo ovakve utakmice sa gomilom bacanih cigli i skoro negledivo.

 

Ali odbrana im je odlična. Napad im štuca. Bukvalno kao da gledam Radonjin tim.

Ma gdje odlična odbrana,možda ovu utakmicu zadnju četvrtinu jer je i protivnik odlučio igrati sa defanzivnom petorkom i pokušao dobiti odbranom.

Eto kog bi ti našeg igrača iz prve petorke zamijenio sa njihovim.Kodi,Kenan ili Nedović,Kalinic Daum,Bolomboj?

Sto se tiče Reala,biće baš teško naročito zbog Bolomboja a i njihovih lošijih rezultata,više bi volio da imaju sve pobjede pa da odigraju neku neobaveznu utakmicu.

 

Link to comment
Share on other sites

Кенан већ неко време није фактор у нападу, очекујем вечерас од њега да повуче и понови партију као против Фенера прошле године кад је демонстрирао зашто је међу најбољим шутерима у Евролиги. 

 

Надам се да је са Недовићем све уреду и да ће играти треба нам данас и његов шут за 3 баш баш. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zelim Musi brz oporavak ali da ga ne gledam veceras, jer je jedan od najodvratnijih likova koje sam ikada video. Floper neopevani, folirant. Pola zivaca izgubim gledajuci njega.

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Jebem mu mater, za par sati igramo sa višestrukim prvakom Evrope, u dobroj smo formi, osakaćeni ali i dalje dobri. Čeka nas 12 superstarova da se šibamo. Prvi smo na tabeli. I topic prelazni rok je hot hot hot. 

 

Mislim sve ja razumem i želju za novim igračima i neizvestnot i iščekivanje i sve al jebem mu mater, valjda su ovi momci zaslužili malo više od e čekaj da vidimo koga da izbacimo a ko da vam dođe. 

 

 

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, NMX said:

Jebem mu mater, za par sati igramo sa višestrukim prvakom Evrope, u dobroj smo formi, osakaćeni ali i dalje dobri. Čeka nas 12 superstarova da se šibamo. Prvi smo na tabeli. I topic prelazni rok je hot hot hot. 

 

Mislim sve ja razumem i želju za novim igračima i neizvestnot i iščekivanje i sve al jebem mu mater, valjda su ovi momci zaslužili malo više od e čekaj da vidimo koga da izbacimo a ko da vam dođe. 

 

 

89607f45-5e55-4411-9dd5-bd74b1d4de10_tex

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, NMX said:

Jebem mu mater, za par sati igramo sa višestrukim prvakom Evrope, u dobroj smo formi, osakaćeni ali i dalje dobri. Čeka nas 12 superstarova da se šibamo. Prvi smo na tabeli. I topic prelazni rok je hot hot hot. 

 

Mislim sve ja razumem i želju za novim igračima i neizvestnot i iščekivanje i sve al jebem mu mater, valjda su ovi momci zaslužili malo više od e čekaj da vidimo koga da izbacimo a ko da vam dođe. 

 

 

Vidi, jutros se pisalo i o momcima i večerašnjoj utakmici. Evo meni lično trenutno, psihički, više odgovara razbibriga oko toga ko menja Bolomboja jer kako se bliži utakmica sve sam nervozniji. Trudim se da ne mislim o tome. Hvata me trema, tresu mi se ruke. I na kraju ću opet morati lekove da pijem. Za svoje zdravlje, kad već znam šta me čeka večeras, poštedeo bih sebe u ovom trenutku razmišljanjem i pisanjem o utakmici. 😅

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Just now, Admiral said:

Njima je pitisak mnogo veci nego na nama. 
Nasutitacemo se vcrs posteno na Tavaresovu drop odbranu pogotivo sto nema Joela i nema ko da zavrsi na obrucu. 


Neka bude kao sa Alimpijem. 

Večeras će i za njih biti totalna enigma kako ćemo da nadomestimo izostanak Bolomboja. To ni mi navijači ne znamo. Može biti to na kraju i dobra stvar za nas. Da ih uhvatimo nespremne. Ne sumnjam u znanje i stručnost Sferopulosa i da nije pripremio nešto posebno za večeras. Biće jako zanimljivo da vidimo kako će se sve odvijati. Oni su domaćini, svakako je pritisak veći kod njih s obzirom da nisu baš najbolje počeli ovu sezonu. Dosta kubure sa povredama i pojedini igrači su im van forme. Ako imamo šuterski dan kao u Istanbulu sve je moguće. 

1 minute ago, Gilmour said:

Jel i dalje na snazi veto za komentarisanje potencijalnih promena igračkog kadra pošto nikakva pompa oko Bijombo teme?

Nemaš veto. Otvorena je stara tema prelaznog roka. Tamo se već uveliko diskutuje. 😅

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, NMX said:

Jebem mu mater, za par sati igramo sa višestrukim prvakom Evrope, u dobroj smo formi, osakaćeni ali i dalje dobri. Čeka nas 12 superstarova da se šibamo. Prvi smo na tabeli. I topic prelazni rok je hot hot hot. 

 

Mislim sve ja razumem i želju za novim igračima i neizvestnot i iščekivanje i sve al jebem mu mater, valjda su ovi momci zaslužili malo više od e čekaj da vidimo koga da izbacimo a ko da vam dođe. 

 

 

oh-no-anyway.jpg

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...