Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

401 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      99
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      99
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      14
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      319
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      26
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      162


Recommended Posts

@DameTime rekoh, moze da bude ok, ali bolje ne. Bilo je tu i ljubavi sa Techom, ili je on tu nesto folirao. 

 

Spoiler

Sudiće Javor. Često skandiraju sudiji Javoru vrlo nekorektno. Ja ih molim da to ne rade, jer je čovek korektan. Sudija Javor je korektan bez obzira šta smo imali ranije. On korektno sudi. ❤️ 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NMX said:

E jebem ti ovu sezonu i sve, ja taman zvao frizera da se spremi da mi odradi Riverovku na glavi (aktuelnu, neću valjda neku prošlu kao neki šaban) i sad demantujete, jebite se cigani

 

  Hide contents

fun fact...ćelav sam :lol_2:

 

edit....ako stvarno potpišemo nekog povratnika na 2 meseca, bolje i što nemam kosu :ajme:

Znači furaš friz "DeDa" style,

domaća osnova je tvoj zaštitni znak!

 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Не могу да верујем да се овај Шенгелија претворио у оволику штеточину, да није погодио ону тројку и бацања у последњој четвртини ово би му била најгора партија у каријери ја мислим, добро је Петрушев је за њега тренутно бомба. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Sinnerman said:

Braćo ne želim da tatišem, međutim moram da kažem da nije realno kakav smo metak izbegli kada su ljudi ovde plakali da nam dođe Nilikina.

 

Dobar je to igrac. Brainfart sad sto je sutnuo umesto da doda na zicerne menja nista. Covek nije skorer.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

   da bi dobili u Madridu treba napad da bude na nivou...njih je skoro nemoguce svesti na mali broj poena zbog Kampaca koji moze da ne ubaci nista ali ce razigrati sve oko sebe...

   ipak ne cvetaju ruze tamo i cini mi se da nisu bas svi na istoj talasnoj duzini, Barsa npr deluje mnogo "zdravije" od njih za sada...

  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Bogoljub Gagic said:

Аутоматски је вишак један од Митар Плавшић где је реалније да се решимо Плавшића.

Следећи вишак је један од Роки, Добрић. Доласком Петрушева се затварају Рокасови минути на 4 и он може добити 12-13 минута иза Калинића онда што је проблем и за њега и за нас. Добрић ван 12 што је опет проблем, а можда је он и бољи за ту улогу од 12-13 минута иза Калинића.

Лазић није вишак јер није проблем да је ван 12 па да улети повремено кад затреба.

И Давидовац сад наравно апсолутни вишак.

 

Postoji li uopste neko finansijsko ogranicenje za dovodjenje ovoliko igraca i drzanje ovoliko pod ugovorom? Ima li tu neka granica nakon koje klub vise ne moze da isplacuje plate jer para vise nema za sve?

Strasno je sto se radi u KKCZ, bukvalno je porusena svaka granica odvratnosti sa bacanjem ovolike kolicine novca. Koga to Baskonia ima na 4 i 5? Ko je njima treci centar? Koga to ima Zalgiris, matorog Dunstona i Smalaigica + Birutis, Manek i Mitchell? Pa onda koga ima Virtus, koga ima ASVEL, Alba, Bayern, Maccabi, Paris Basket?

 

I ako ce sad neko da kaze, pa KKCZ ima veci novac za plate igraca od ovih pomenutih klubova, pa da, zato sto Kalinic, Canaan, Nedovic, CMM primaju vise od 90% igraca iz pomenutih klubova. I na sve to KKCZ jos treba da ima i mnogo bolja resenja na pozicijama 3. cetvorke i 3. petice od 50+% timova u EL?

 

A ako se vec pominje KKP, pa oni su svoj period slave prokockali, nosioci pusteni ili otisli, sad im je ostalo da sklepaju ekipu od onoga sto trziste nudi. Tako ce i KKCZ kad domaca osnova od 200+ godina koliko imaju svi zajedno odu ili u penziju ili vise ne budu mogli da nose ekipu (Kalinic, Nedovic, Teodosic, Mitrovic, Dobric, Lazic).

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, bergkamp bcd said:

 

Postoji li uopste neko finansijsko ogranicenje za dovodjenje ovoliko igraca i drzanje ovoliko pod ugovorom? Ima li tu neka granica nakon koje klub vise ne moze da isplacuje plate jer para vise nema za sve?

Strasno je sto se radi u KKCZ, bukvalno je porusena svaka granica odvratnosti sa bacanjem ovolike kolicine novca. Koga to Baskonia ima na 4 i 5? Ko je njima treci centar? Koga to ima Zalgiris, matorog Dunstona i Smalaigica + Birutis, Manek i Mitchell? Pa onda koga ima Virtus, koga ima ASVEL, Alba, Bayern, Maccabi, Paris Basket?

 

I ako ce sad neko da kaze, pa KKCZ ima veci novac za plate igraca od ovih pomenutih klubova, pa da, zato sto Kalinic, Canaan, Nedovic, CMM primaju vise od 90% igraca iz pomenutih klubova. I na sve to KKCZ jos treba da ima i mnogo bolja resenja na pozicijama 3. cetvorke i 3. petice od 50+% timova u EL?

 

A ako se vec pominje KKP, pa oni su svoj period slave prokockali, nosioci pusteni ili otisli, sad im je ostalo da sklepaju ekipu od onoga sto trziste nudi. Tako ce i KKCZ kad domaca osnova od 200+ godina koliko imaju svi zajedno odu ili u penziju ili vise ne budu mogli da nose ekipu (Kalinic, Nedovic, Teodosic, Mitrovic, Dobric, Lazic).

 

 

Sto si ljut?

  • Like 12
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Interesantno kako ljudi mogu da budu "ljuti", nezadovoljni, besni, ovo, ono, kada im se ne svidja ova ili ona uloga Mitrovica u timu, onda nema "get a life" saveta, a kada neko pise nesto sto nam se svidja, onda hajde da udarimo po onome sto pise post, a ne po sadrzini posta.

 

Naravno da cu uvek biti protiv da klub iz jedne bedne Srbije ima par igraca od po 1+ milion evra po sezoni i jos placa jedno 15, 16, 17 igraca pod ugovorom od kojih nijedan nema manje od 22 godine. Uopste, cela histerija oko mitske cetvorke, kao da vec na 3 i 4 ne postoje Kalinic, Daum, Giedraitis i Dobric i kao da su Lazic, Plavsic, Davidovac i Ilic nestali u zoni sumraka (a zajedno sa njima i njihovi ugovori) jasno govori o mentalnom stanju nase sportske i kosarkaske javnosti, kao i u sportskom novinarstvu.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da nam je Bolomboj zdrav mišljenja sam da bi dobrano namučili Real, možda čak ušli u egal završnicu, ovako stvarno mislim da nemamo šta da tražimo na tom gostovanju.

 

Ipak, hiljadu puta sam rekao da je ekipa za koju igra Kalina - ratnička, i očekujem da se dobro pošibamo sa njima, pa šta bude.

 

Mišljenja sam da će Sfero improvizovati sa Daumom na petici, a stvar koja me potencijalno plaši su brzi faulovi Plavšića. Ako se osvrnem na ono u Morači, ne znam kako će ih se on sačuvati, pogotovu što retko kad imamo bajno suđenje u Španiji.

 

Ako nas šut služi možemo da budemo konkurentni, bez toga, a sa duom Mitar - Plavša na centru nemamo stvarno čemu da se nadamo.

 

Baš baš zajebano gostovanje u nezgodnom trenutku, ali ove momke treba podržati.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Brajan Danston said:

Da nam je Bolomboj zdrav mišljenja sam da bi dobrano namučili Real, možda čak ušli u egal završnicu, ovako stvarno mislim da nemamo šta da tražimo na tom gostovanju.

 

Ipak, hiljadu puta sam rekao da je ekipa za koju igra Kalina - ratnička, i očekujem da se dobro pošibamo sa njima, pa šta bude.

 

Mišljenja sam da će Sfero improvizovati sa Daumom na petici, a stvar koja me potencijalno plaši su brzi faulovi Plavšića. Ako se osvrnem na ono u Morači, ne znam kako će ih se on sačuvati, pogotovu što retko kad imamo bajno suđenje u Španiji.

 

Ako nas šut služi možemo da budemo konkurentni, bez toga, a sa duom Mitar - Plavša na centru nemamo stvarno čemu da se nadamo.

 

Baš baš zajebano gostovanje u nezgodnom trenutku, ali ove momke treba podržati.

Potpuno sam saglasan osim ovoga posljednjeg, mislim da idemo tamo rastereceno kao protiv fenera sa solidnim skorom i pobjedom protiv Buducnosti, uz dobar šut moglo bi tu svašta biti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...