Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

Just now, dzakala said:

Ima li po turskoj, spaniji, izraelu nekih centara, da se moze nesto izvuci ispod radara?

 

Cenim da bi gazda pojurio Kaminskog na keca...

Sa takvim pojačanjem se trebalo probati letos umesto Mitra/Plavšića, sad sa ovom povredom Bolomboja nam treba neko ko će iz aviona da doprinese.

Link to comment
Share on other sites

Bolomboju želim brz oporavak.

 

Da iskoristim ovu priliku da još jednom oteram u qrac budalu sa pola veka staža koji trpa u sastav gomilu nepotrebnih igrača kao i njegove poltrončine iz uprave, nadzornog i drugih qrčevih odbora koji nam eto otvaraju oči da nam ti igrači trebaju jer "duga je sezona, igraće ABA" i slične gluposti. Isto bih poručio i treneru koji prihvata da mu dotični udbaš dovodi igrače u tim, a večeras umesto da odmori jedinog igrača za kojeg nemamo zamenu, kao poslednja sisica uvodi njega na teren koji veze nema sa regularnošću, a ove što su tu zbog "ABA lige i duge sezone" odmara valjda za Real. Terajte se u qrac svi zajedno, bez izuzetka. Poseban pozdrav za majmunčine iz prvog reda Morače.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nije nebitna Aba liga, to jeste gubitnicki mentalitet. Ali nebitno je 5.kolo, neshvatljiva je potreba da se zapinje sa 35+ minutazom igraca koji su izneli duplo kolo EL. Pritom jos u neregularnim uslovima.

Davidovac ti prima platu, pa arci ga u Aba jebenoj ligi. Dobric koji je provereno dobar igrac za Aba ligu ti se ni ne skida, a ko stvoren je da preuzme 30 min u ovakvim utakmicama i odmori nosioce. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Урош19 said:

Sa takvim pojačanjem se trebalo probati letos umesto Mitra/Plavšića, sad sa ovom povredom Bolomboja nam treba neko ko će iz aviona da doprinese.

Ima neki Gilespi...

 

Nama treba igrač za EL i to da bude starter. Možda bukvalno odmah neko iz Amerike da se dovede, bilo je otkaza ovih dana iz kampova pred početak sezone. Nisam optimista, mrka kapa. Taj posao se radi preko leta.

Link to comment
Share on other sites

Greota.

 

Jednostavno nije fer da se bilo ko ovako povredi, ali Boki bas posebna greota.

 

On se decko daje 1000 posto, i deluje mi da ne zna da se dozira, ne zna malo i da se sacuva.

 

Ali ova ekipa, ako je TA ekipa, moze da se skupi posle ovoga i uzme neke neocekivane pobede, u odnosu na momenat u kom se trenutno nalazimo.

 

Drago mi je sto smo pobedili, bitna nam je pobeda, jer ne idu ovi silni porazi uz ovakve momke.

 

A najvise mi je drago zbog Nedovica.

 

Ne mogu ni da zamislim koliko je dobro da nakon svega veceras, odigras bas ovako ❤️

 

Idemo dalje, nema predaje!

 

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Bejn said:

Dve krajnje omrznute(meni) reči : domaća osnova (i) doselekcija.

 

To su tri reči 😄 Ne zameri za malo šale.

 

Bolomboju brz oporavak, koliko god je to moguće, pa da opet bude onaj stari. Dobro je da sam preskočila ovo večeras zbog svega što se desilo.

 

Želim da verujem da će moroni koji vređaju žene sa tribina već jednom izumreti...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Skenjao sam se kao da sam se ja povredio. 

Bas mi je zao Joela, pravi profesionalac koji gine svaki mec. 

Nasa sezona se ovde zavrsava, dok nasi nadju i dovedu igraca kao zamenu, punice nas svi iz reketa, a onda ce kad dovedu centra ostati rupa na cetvorci. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Volim Bolomboja kao brata. Kakva katastrofa, ne znam da li ima jedna sezona da su nas zaobišle duge pauze naših igrača zbog povrede.

 

Brz oporavak Boki, vrati nam se još jači.

 

Jedino ako Džonatan Motli ima neku izlaznu klauzulu, mada meni lično niko ne može da nadomesti ovog ratnika.

 

Prokleta Aba Liga.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Drago mi nije sto sam mator, pa sam u toplini svoga doma zaspao u trecoj cetvrtini.

Ali mi je drago sto nisam video tu Dzoelovu povredu.

A i citam da je zavrsnica bila za infarkt, sto bi bilo mnogo u nekoliko dana...

Na Covica, Drkcelu i ostale necu trositi reci, ni ove god nisu uspeli da nas ubede da su sposobni i dostojanstveni.

Za njih vredi ona narodna " covek se drzi za rec, a vo za rogove".

Neka bude fenomenalnom Bokisi samo bolje, mislim da je to najvaznije od svega trenutno.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za vas ali ja sam potpuno ravnodušan na ovu pobjedu protiv odvratnih slljedbenika Mila i Bokana, jednostavno nakon povrede Joela mi se neka gorčina stvorila da nisam mogao uopšte da se radujem našim poenima

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bacio bih i neki komentar na samu utakmicu. Budućnost ne mogu očima, i uvek mi je drago kad ih neko našamara, još draže u Morači. Manje je lepo kad ste to vi, al' ono red meda, red žuči za mene. 

Trener Budućnosti neopevana neznalica, drži onog privatnika Solomona 30+ minuta, teška divljina tip, šut 2/15, igra momak 1v5 ne zna de je levo. Ovaj nem. 

Suđenje korektno za goste pogotovo dole, čist faul nad Omićem, i još čistija dupla Mekintajera. 

A kad smo kod njega, momak je ubica spejsinga, ono je jeza za videti. On je statistički odigrao top tekmu, a ono čist primer lažne statistike, ko je gledao. Čovek je upotrebljiv samo u tranziciji, pozicioni napad 0 bodova, igraju ljudi 4v5 jer njega Bog čuva izgleda. Sramota za profesionalni košarkaša da ne sme da šutne, a sam u hali doslovno. Druže, marš na trening u salu, i ne izlaziš dok ne ubaciš 1000 šuteva svaki dan. Kapiram da bi trajalo verovatno do idućeg treninga sutradan. Ima taj prodor, al nije neki ni finišer na obruču, pogotovo leva strana. 

Žali Bože onog tela za košarku. On ako bude ovako preskakao otvorene šuteve, Kalinu će čuvati dvojica. Smrt za spejsing.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Bolomboj je uz Kalinića naš najvažniji igrač u ekipi ove sezone. 

Ima tu mnogo klase kao što su Teo, Neda itd ali njih dvojica su jedina dva igrača u našem rosteru koja trenutno rade sve na terenu i za koje znaš da će na svakoj utakmici da isporuče makar nešto što će ekipi jako značiti, imali i slabiji poenterski dan ili ne. 

Nemamo načina da ovo nadoknadimo, što neko reče gore da se dovedu Petrušev i Motli pa da kažeš eto donekle smo se pokrpili. Toliko nas ova povreda udara u koncepciju i teme.

 

Što se tiče utakmice jedino mi je drago što je Nedović natrpao ono stoku u hali i što su izašli iz iste popišani. Vređanja žena i dece je nešto što treba da bude razlog za pražnjenje hale, i to treba uvesti kao standard, bilo gde da se dešava i od koga god da dolazi. 

 

Bolomboju brz i uspešan oporavak, uz tračak nade da nije ono najgore.

Link to comment
Share on other sites

Nedovic takover.

 

Mogu ovi iz Buducnosti da se loze do prekosutra, bukvalno rivalitet izmedju Zvezde i Partizana je nivo iznad. Ovo sve sto rade je solidno usiljeno.

 

Trebaju nam dva igraca minimum. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi ovo epski opevati i uz gusle šta Zvezda izvuče. Džoela mi je baš žao i eto nam ga kad mu nismo doveli adekvatnu zamenu. Često nas realnost demantuje i potvrdi da je bilo grešaka u selekciji. Bilo kako bilo, nadam se da ćemo sada dodatno da zbijemo redove. Vređanje je prevršilo svaku meru. Za laku noć

 

 

Link to comment
Share on other sites

CMM ne sme da dozvoli da ga onoliko ponizavaju i da mu se odmicu po 2,3 metra i pustaju ga da sutira, a on se prvo necka da bi zatim ispalio cigletinu. Stvarno se nadam da nije u glavi toliko labilan da moze to da ga isprovocira. 

 

Luka je uspeo da deluje beskorisnije od Plavsica. 

 

Mi smo bez Bolomboja i za ABA nivo ispodprosecna skakacka ekipa. Petrusev ne resava skok uopste, nama uz njega treba jedan, a mozda cak i jos jedan igrac. Uzasna selekcija u tom smislu da negde imamo visak igraca, a da smo unutra dozvolili da imamo samo jednu peticu i jednu cetvorku. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ja sam napisao Motli+Petrušev, čisto jer mi je ovaj prvi pao na pamet. 

Bukvalno ne znam ko bi mogao Bolomboja da zameni. 

Može switch odbrana, može blokada, može roll iz pika, može igra iznad obruča, može poludistanca, može šut za 3, mogu slobodna bacanja u crunch time-u. 

 

Nećemo naći ni 60% od toga, ako budemo morali, pa da se nadamo da ćemo sutra čuti reč "istegnuće", jer je to najbolje što bismo mogli da prođemo. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

CMM ne sme da dozvoli da ga onoliko ponizavaju i da mu se odmicu po 2,3 metra i pustaju ga da sutira, a on se prvo necka da bi zatim ispalio cigletinu. Stvarno se nadam da nije u glavi toliko labilan da moze to da ga isprovocira. 

 

Luka je uspeo da deluje beskorisnije od Plavsica. 

 

Mi smo bez Bolomboja i za ABA nivo ispodprosecna skakacka ekipa. Petrusev ne resava skok uopste, nama uz njega treba jedan, a mozda cak i jos jedan igrac. Uzasna selekcija u tom smislu da negde imamo visak igraca, a da smo unutra dozvolili da imamo samo jednu peticu i jednu cetvorku. 

Realno je da ce nasi dovesti max jednog igraca.. 

Link to comment
Share on other sites

Ako ništa, iz cele ove situacije ćemo videti kako stojimo i na čemu smo sa novom upravom.

Petica i četvorka znače pomak u odnosu na Čovićevu eru, dolazak samo jedne petice koja je povredom Bolomboja postala pretpostavljam imperativ, ne znači ama baš ništa jer je nama i sa zdravim Bolombojem falio još jedan igrač minimum. 
U suštini ako dodje samo jedan, bolje da ne dolazi niko, jer obrni okreni opet je Mitrović bek ap.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...