Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

Bez zajebancije, za ovakvu sekvencu bi mi bio van protokola u narednom meču EL, a gulio bi mi 40 minuta protiv Larise. Možda Barcokas nema luksuz trenutno da to uradi jer nema alternativu, ali ovo deluje kao nepoštovanje kluba, saigrača, trenera. Ne znam šta ste se uhvatili njega, kao da je jedini igrač na svetu. Eno Mamadi Diakite free, rešio bi vam sve, bolji fit od Petruševa na ovaj roster

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

 

Hahahahahahahahaha ovo mi je smesno....

Napisali su pre toga da je bio faul

Quote

With 29.3 seconds remaining on the game clock, Joel Bolomboy gained control of the ball via a defensive rebound and was guarded by Jan Vesely. In an attempt to steal the ball, Vesely touched Bolomboy’s face. A personal defensive foul should have been called. Incorrect no call


 

I potvrdili su da sudije nisu smele da vrate vreme nakon sto su propustile da sviraju neprenesenu loptu:

Quote

The game clock and the shot clock started correctly in the previous play, and therefore, an 8-second violation cannot be decided on the monitor after review with the Instant Replay System. Incorrect decision

The game was incorrectly resumed with a throw-in for Barcelona in the frontcourt, where the supposed 8-second violation was committed.

 

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Napisali su pre toga da je bio faul


 

I potvrdili su da sudije nisu smele da vrate vreme nakon sto su propustile da sviraju neprenesenu loptu:

 

Pa da ali bez te prve situacije ne bi bilo te 2.. U kontekstu nije good call.

Da je sviran faul ne bi doslo do te mrtve.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ako ja dobro shvatam, ovo je materijalna povreda pravila jer su radili ono sto ne smeju da rade...

 

I sad, nista, opet barselona na mutljavinu pobedjuje.

 

Jebes pravila, ipak je barsa barsa.

 

Ali, svega ovoga one bi bilo da gospodja grkinja nije "propustila" da vidi prvo parkerov udarac po bolombojevoj ruci, a zatim i janov udarac po bolombojevom licu, sa metar udaljenosti.

 

Bas mi nekako poznato zvuci...

 

Ocekujem da na sledecem gostovanju barselone, jedan od sudija ubaci loptu u zvezdin kos, da bar cirkus bude kompletan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

EL je priznala skandal i to je cinjenica. Mi lose sudjenje imamo te imamo nazalost na to smo se i navikli ali ovo je vec nesto novo da sudije izmisljaju pravila i lome mec na Barsinu stranu. Sudije nemaju pravo da gledaju da li je isteklo vreme za prenos preko pola. Ok zakazala je nasa klupa i nasi igraci, ali zakazale su i sudije i onda oni svoju gresku ispravljaju tako sto eto daju Barsi loptu i pobedu. Imamo skandalozan tretman od strane EL znamo ko je prvi covek EL i ako je vec uspeo da klubu za koji navija obezbedi jako dobar tretman EL mogao bi malo i nama da pomogne ili da nam barem ne otezava... Kazna Kampaca, Mirota iz auta, sada sudije menjaju pravila otimaju nam pobedu uz konstatno tragicno sudjenje sto je mnogo mnogo je...

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Gledanje snimka je golo govno. Osim što sudije ne žele da vide očiglednu stvar nakon gledanja u monitor 5 minuta, mogu i da ga koriste za stvari za koje inače ne smeju. Ova saopštenja nakon sudijskih grešaka su duplo golo govno. Nije da će sada registrovati utakmicu službenim rezultatom 20:0 ili poništiti utakmicu. Dobićemo javno izvinite što smo vas izj**ali, sudije par utakmica suspenzije i vidimo se sledeći put.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Amigo21 said:

EL je priznala skandal i to je cinjenica. Mi lose sudjenje imamo te imamo nazalost na to smo se i navikli ali ovo je vec nesto novo da sudije izmisljaju pravila i lome mec na Barsinu stranu. Sudije nemaju pravo da gledaju da li je isteklo vreme za prenos preko pola. Ok zakazala je nasa klupa i nasi igraci, ali zakazale su i sudije i onda oni svoju gresku ispravljaju tako sto eto daju Barsi loptu i pobedu. Imamo skandalozan tretman od strane EL znamo ko je prvi covek EL i ako je vec uspeo da klubu za koji navija obezbedi jako dobar tretman EL mogao bi malo i nama da pomogne ili da nam barem ne otezava... Kazna Kampaca, Mirota iz auta, sada sudije menjaju pravila otimaju nam pobedu uz konstatno tragicno sudjenje sto je mnogo mnogo je...

Zaboravio si Savica, sigurno je i on umesao prste ovde...

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Није ми драго што је Звезда оштећена нимало, али ми је да кажем драго да се демистификује нека прича о Лотермозеру као неком одличном судији, већ две године је у великом паду, свака друга његова утакмица је проблем.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...