Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

Nije ni logično da bude zvanično a igraće u petak za Olimpijakos,demant u ovakvim situacijama je logičan..

A realno nema logike da ostane u Olimpijakosu kada se svi oporave a mogu prelasci izmedju evroligaških timova.Jedino ako smo mi odustali..

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Čočo said:

Ma kakav NBA cut i ostale zajebancije. Ne mogu čak ni da zamislim situaciju gde naš klub ne dovede domaćeg igrača i još reprezentativca. Naši bi pre Vezenkova propustili nego ovaj zicer. Opustite se. Petrušev će sigurno biti naš. 

Kao da se samo mi pitamo, i mi odlucujemo, pa mozemo da biramo NBA cut ili Petrusev.

A u stvarnosti nece niko doci osim ako ne bude neka povreda.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Amigo21 said:

Na Marakani se danas daje krv, svako ko bude dao krv dobice kartu za mec sa Barselonom za sutrasnji mec.

 

Mudro, biće potrebne rezerve krvi za nedajbože slučaj da se nešto loše desi zbog gužve koju će napraviti ljudi koji će dobiti kartu prilikom davanja krvi.

Link to comment
Share on other sites

Previše naivno se Miškove objave primaju kao unapred tačne i iskrene. Opet, ono što je on napisao je decidirano da praktično NIJE BILO NI KONTAKTA od osmog septembra. Tako da iako on itekako ima potencijal da skreće temu na lažne koloseke, ovaj njegov demanti je prilično jasan.

Sad ko tu laže i koga... ne znam.

 

Nemam problem sa Miletom i njegovim upisima, možda bi pre on trebalo da porazmisli kome da veruje. Jer i njega mogu da lažu, ko god da mu je izvor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je zabavno citati ovaj topik zbog kvaziinsajderskih informacija kad krene hiperprodukcija 😄

 

Evo da vam malo pomognem, kao neko ko je radio u i sa medijima i klubovima - kada je javno poznato da klub, u bilo kom sportu, menja nesto, a taj klub je interesantan publici tog medija (sto je u slucaju KKCZ ocigledno), pravi se lista potencijalnih fitova, sto je najcesce cista logika i nabadanje, sa NULA "insajderskih informacija". Ili, jos gore, se to kupi od nekog drugog ko je pre vas odradio to filtriranje.

 

U domacoj kosarci nije toliko cesto, ali u stranom fudbalu recimo se desava da se prati tviter i newsnow i onda dolazis u situaciju da pokrivas jednu te istu vest po pet puta, i ne znajuci (ili te boli dupe), da pokrivas drugi izvor koji je pokrio tvoj primarni izvor posle tebe, i uradio isto sto i ti, promenio nesto, nafilovao i tako dolazi do tzv. kalemljenja informacija. To rade apsolutno svi domaci mediji.

 

Za domace informacije ne postoje nikakvi insajderi i kontakti sa ljudima koji nesto znaju upravo zbog postojanja tvitera, jer ce svako da podeli informaciju koju ima zbog vidljivosti, iz tih razloga se te informacije i ne dele.

 

Navijaci su potpuno nebitni, niti se po forumima pustaju probni baloni. Tu bi svakako RSB i njegovi derivati imali veci znacaj, ali u slucaju Omic znamo da ni to nije tacno, jer on nikada ne bi dosao da je navijacko misljenje bitno.

 

Dalje, slucaj Petrusev je ocigledan, ne moram da znam apsolutno nista insajderski da bih pogodio da su postojali i mozda postoje kontakti i sada jer je savrseno logicno - reprezentativac, igrao vec u Zvezdi, igra na poziciji na kojoj Zvezdi treba igrac, bas treba da budem genijalac da to pogodim.

 

Iz ugla kluba, klub ce ako trazi resenje za neku poziciju reagovati ranije umesto kasnije - ne postoji logika da se ceka katovan iz NBA iz prostog razloga sto jos uvek ne znas ko ce to tacno biti, pa kada se kat desi mora da se kontaktira taj igrac koji ce sigurno imati jos ponuda, i pregovori ce trajati, sto znaci jos izgubljenog vremena.

 

Prostom logikom dolazimo do zakljucka da Petrusev jeste opcija broj jedan, a to cete znati kada bude gotovo.

 

Sportske za koje znam da nemaju nikakav kontakt unutra sa klubom su pisale o tome pre 3-4 sata, i mogu da se kladim da su to pohvatali sa tvitera. Kao sto se i ovde posle prenose informacije.

 

Sa strane navijaca, nikada mi nije bilo jasno zasto se licitira imenima i insajderskim informacijama kada samo treba sacekati i videti sta ce da se desi, ostalo je gubljenje vremena.

 

I da, to sto vas ovde neko "destabilizuje" nema nikakve veze sa tim kako klub funkcionise. Oni ne razmisljaju o tome ko ce doci i da li ce doci. A i da razmisljaju, to mogu da budu maksimalno Davidovac i Mitrovic, kojima vecina ovde zeli da vidi ledja kako god okrenes.

Edited by McLeod
  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Možemo mi da tupimo o tome koliko je dosadna priča o Petruševu ali ovo je bitno.

 

1. Mile kaže done deal

 

2. Miško kaže nije ni bilo kontakta.

 

Znači neko žestoko laže jer su ovo nedvosmisleni upisi. Jedan kaže da smo već doveli igrača, drugi da  nije ni bilo kontakta. 

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, JPM said:

Možemo mi da tupimo o tome koliko je dosadna priča o Petruševu ali ovo je bitno.

 

1. Mile kaže done deal

 

2. Miško kaže nije ni bilo kontakta.

 

Znači neko žestoko laže jer su ovo nedvosmisleni upisi. Jedan kaže da smo već doveli igrača, drugi da  nije ni bilo kontakta. 

Ovaj što insajderiše će ti reći da je klub sve dogovorio sa igračem. Pa zato menadžer ne zna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, McLeod said:

Koliko je zabavno citati ovaj topik zbog kvaziinsajderskih informacija kad krene hiperprodukcija 😄

 

Pa da, tebi je zabavno, a to sto je SZO priznala CZ PRELAZNI ROK kao F dijagnozu nikom ništa.

Nije lepo smejati se nama bolesnicima. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Clash said:

Pa da, tebi je zabavno, a to sto je SZO priznala CZ PRELAZNI ROK kao F dijagnozu nikom ništa.

Nije lepo smejati se nama bolesnicima. 

 

F dijagnoza se teško leči. Pisanje svega i svačega što dovede do ovakvih situacija na ovoj temi može lako da se reši.

Jednostavno se zabrani, pišemo o sezoni i o igračima koji su tu. Ko nije, o njemu se ne piše i kraj.

 

Ja sam zato jednog forumaša pitao jutros još pre Miletovog upisa koja je poenta pisanja tih stvari. Nema je. Samo se stvara plodno tlo za besomučno trošenje stranica na temi.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, JPM said:

Jedan kaže da smo već doveli igrača, drugi da  nije ni bilo kontakta. 

pa ono stvarno je tesko odluciti kome verovati ovde

s jedne strane agent igraca, a sa druge...mile

 

 

 

 

 

 

i mislim nistra protiv mileta ovde, on je podelio info koji je dobio, a koji po svemu sudeci nije tacan

a done deal je bio i prosli put, tj. navodno dogovoreno sve sa filipom, ali dzaba kad se ne pita samo on

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

To je to, Petrušev done deal po 295349493049 put zadnja 2 mjeseca.

I po 295349493049 nema ništa od toga. 

 

 

 

37 minutes ago, Čočo said:

Inače ne sećam se da smo nekad bili favoriti po kladionicama protiv Barselone ali sutra jesmo. 😄

Bili smo favoriti čak u gostima u onoj sezoni kad smo završili kao 9. I to 1.50 kvota, i ubedljivo izgubili :s_d: Natrpao nas Stratos.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Ja sledeci put kada procitam done deal:

 

ban-button.gif

 

Nista protiv Mileta svaka njemu cast, njegova dobra volja je da prenosi ovde sta cuje..Jbg nije tacno i idemo dalje.

Sledeci put samo neka proveri 1000x pre nego sto dodje :))

Tanka je linija izmedju dobre volje da prenese i "liste odobrenih insajdera". 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, JPM said:

Možemo mi da tupimo o tome koliko je dosadna priča o Petruševu ali ovo je bitno.

 

1. Mile kaže done deal

 

2. Miško kaže nije ni bilo kontakta.

 

Znači neko žestoko laže jer su ovo nedvosmisleni upisi. Jedan kaže da smo već doveli igrača, drugi da  nije ni bilo kontakta. 

 

:61:

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...