Jump to content

Recommended Posts

5 minutes ago, wrach said:

Iskreno mislim da nam raspored ide na ruku, prakticno do kraja godine imamo 3 gostovanja u EL. Trebalo bi da to Zeljku odgovara da se posveti uklapanju ekipe i dizanju forme.

 

Sad gledam. Vala imate raspored da pevate od sreće. U narednih 10 kola čak 7 puta ste domaćini. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Papanikolesku said:

 

Možda bi da pamtiš 20 ofanzivnih skokova Makabija.. Ili 8/24 kombinovano naša dva visoka. Pobeda, i plusić u svesku za par momaka. 

 

A onda na to dodas nas broj asistencija, izvedenih bacanja, turnovera, ubacenih suteva i malo vise od "par momaka". I uprkos skoku i efikasnosti centara, ruriniranje Makabija. 

 

Ali da, samo pobeda se pise, ovo gore sam sanjao.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

A onda na to dodas nas broj asistencija, izvedenih bacanja, turnovera, ubacenih suteva i malo vise od "par momaka". I uprkos skoku i efikasnosti centara, ruriniranje Makabija. 

 

Ali da, samo pobeda se pise, ovo gore sam sanjao.

 

Svaka pismenija ekipa od Makabija i njegove domaće osnove bi nas bez problema održavala na - 10 celu utakmicu sa ovakvim građenjem reketa. Nedopustivo je 20 ofanzivnih skokova u evroligaškom meču protiv ekipe u kojoj minute jedu Tamir Blat, Bartolomeo, Kohen I Sorkin. Ovaj drugi je šutirao 10 puta za 3,ne znam jel uopšte dao koš. 

Sve u svemu, ovo za moj ukus i poimanje košarke nije dobro, i nećemo se dobro provoditi kad naletimo na jače ekipe od mučenog Makabija. A onda možemo i ti i ja da "sanjamo" pobedu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Aman 2 said:

Dobijamo 89 78

 

Ovo kladonica treba da ti prizna i isplati dobitak.

 

Što se ostalog tiče

Sterling >>> Nanula

Ife - mašala

CJ - takvog nismo imali u prethodne 3 godine

TJ - dobar ali luda glava, može sve to bolje

Davis - da ga ne jurimo još, par lopti je baš iscurilo iz obruča, ali ne obećava

Nilikina - dobar, čak bolji u napadu nego defanzivno, što niko nije očekivao

Bonga - bombona

Poku - izgleda pokajaću se što sam ga zvao Pokušajski

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, goofy said:

 

Ovo kladonica treba da ti prizna i isplati dobitak.

 

Što se ostalog tiče

Sterling >>> Nanula

Ife - mašala

CJ - takvog nismo imali u prethodne 3 godine

TJ - dobar ali luda glava, može sve to bolje

Davis - da ga ne jurimo još, par lopti je baš iscurilo iz obruča, ali ne obećava

Nilikina - dobar, čak bolji u napadu nego defanzivno, što niko nije očekivao

Bonga - bombona

Poku - izgleda pokajaću se što sam ga zvao Pokušajski

 


solidno za EC ekipu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Papanikolesku said:

Da, Makabi je k... c od ekipe. Još su ostali bez Loyda, a povređen je i onaj Sudanac Gebrijel, plus Jokubaitis. Ovo što oni imaju u ekipi, ne bih nijednog uzeo za KKP, eventualno četvorku što je došla iz Hapoela

 


nisi mi odgovorio.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije baš ni da smo očekivali rapsodiju sa naše strane u duplom kolu i utakmici koju su mnogi upisali pod "moglo bi se dobiti" pa da se radujemo samo pobedi.

 

Problemi su očigledni ali imati dva puta dobar šut u tri dana, manjak IL, borbenost i još neke stvari nije za zaborav taman da smo igrali protiv Borca.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Papanikolesku said:

Eto ide Monako. I ne znam ko je rekao da je rekao da je Real recimo "kurac od ekipe" to si ti nešto isprojektovao


real nismo pobedili, ali smo citali da je katastrofa, kao i Baskonia doduse, da smo umalo izgubili prednost od Bajerna, a

Macabi dobili da li srecno ili sta, svaka druga ekipa vi to kaznila…

 

o Aba da ne govorim

 

dajte onda da postavimo parametre, koja je to ekipa koju treba da pobedimo i na koji nacin da pobedimo da bi rekli ovde nesto valja.. bez onog ali

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Nije baš ni da smo očekivali rapsodiju sa naše strane u duplom kolu i utakmici koju su mnogi upisali pod "moglo bi se dobiti" pa da se radujemo samo pobedi.

 

Problemi su očigledni ali imati dva puta dobar šut u tri dana, manjak IL, borbenost i još neke stvari nije za zaborav taman da smo igrali protiv Borca.

 

Nisam očekivao rapsodiju, očekivao sam pobedu, a to se uzelo. Rekao sam da ću iz ovog meča pamtiti upravo nju, jer sam svestan da sa ovakvom igrom, pogotovo u 1/2 ne bi dobili nijednu ekipu koja pretenduje na top8. Pogotovo ne u gostima

Link to comment
Share on other sites

Teska utakmica za pracenje, dosta lose kosarke u prvom polvremenu.

Ali takve utakmice su i najsladje za analizu. Gresio si dosta, ali si ipak pobedio.

 

Skok mora da se popravi. Ne znam kakve ce magije da koriste, ali 19 ofanzivnih skokova ne sme vise da se dopuste ove sezone.

Pohvale za ast/to odnos. U ovom segmentu smo bas napredovali ove sezone. Kao i sut za 3. Pu, pu, pu, samo nek se nastavi u tom ritmu.

 

I jako je obecavajuce kako smo odigrali ovu zavrsnicu. U napadu koristili sanse koje nam je Makabi dopustio, a u odbrani nismo dopustali otvorene poglede za 3, a pod kosem spustili roletnu.

 

Necu otkriti toplu vodu, time sto cu reci da jos uvek ima mnogo da se radi kako bi ekipa dosla do nekog optimalnog nivoa, ali dve pobede u duplom kolu su dzepu.

 

Sledi Zadar u nedelju, pa Virtus. Lepa sansa da se produzi pobednicki niz.

Edited by Xpert
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Opasni procenti za 3:

Bonga 11/19

Nateklina 9/14

Brown 8/16

 

Bice zanimljivo kad se pojave jos Duane i Mike. 

Bonga, ako ovako nastavi, sledece godine NBA.

Brown deluje da ce nadomestiti crnog strelca Nanulu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ScepanScekicSto said:

A sto ne bi stvari postavili ovako?

 

sa igrom iz drugog poluvremena svima cemo biti zajeban protivnik

Utakmica traje 40 minuta, ne 20.

Sa igrom iz prvog poluvremena, ozbiljna evroligaške ekipa kažnjava to sa bar 10,15 razlike, pogotovo na domaćem terenu. Kasnije ti igraj dobro drugo poluvreme, al on te rutinski privede kraju. Elem, zadovoljan sam što smo izvukli gostovanje, kakvo god da je, i teraj dalje. To ne menja činjenicu da igra, pogotovo na def delu nije na optimalnom nivou za više domete. Verujem da će se to popraviti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...