Jump to content

Recommended Posts

Igraci Reala ce sigurno izaci dodatno nabrijani kao i prosle godine, iako je sa druge strane potpuno nova skupina momaka u odnosu na one koji su ih zamalo onomad pocistili. Pitanje je samo sa kojim stavom cemo mi izaci 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, ScepanScekicSto said:


takvi su najopasniji😂😂

 

ti, maco kuco i sl

 

Vid ovo, gde vide kod mene kuco, maco. Ja umem biti nežan ko perce, al umem biti i gadan. Kad se naljutim u komšiluku tišina, niko iz kuće ne sme izaći. Al me ipak vole komšije, pogotovo komšike, zato sam i od strane komšiluka izabran za komšiju godine. :smiley53:

 

Izvinjavam se što ovako upadam, al Šćepan zadirkuje pa sam morao reagovati.  A i da malo ubijemo vreme do početka utakmice. :smiley58:

  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Luchifer89 said:

Misliš, što se cimaju protiv EC ekipe , kad REALno mogu da istrče i juniori protiv nas?

 

Ko je rekao juniori?

Za KKP evrokup ekipu argentinac im ič ne zapinje...

 

Baš smo daleko od toga da prestanem da nas zovem evrokup ekipom.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Kooineeperk said:

Saznajem, iz dobro obavestenih izvora, da je bilo nekog muljanja sa platama, nacinom isplate, te da zbog toga plate kasne jer nisu svi igraci pristali na neke izmene.

 

Don't shoot the messenger... :59:

 

 

Todos sabemos muy bien de quién es la cocina.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Pa ne znam sto sada, kislim u oktobru, sad su u parama od sezonskih i ovo od Denzela…

 

Nisu problem pare. 

 

Imate neke pare koje ste uzeli iskljucivo za tu svrhu, za plate, pa se ne mogu koristiti ni za sta drugo. Problem je nacin na koji je to uradjeno. A da koristite druge pare za plate nema smisla. 

 

Sad da li je neznanje onih koji su to tako radili ili muljanje, 'bem li ga. Ali kostace. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Nisu problem pare. 

 

Imate neke pare koje ste uzeli iskljucivo za tu svrhu, za plate, pa se ne mogu koristiti ni za sta drugo. Problem je nacin na koji je to uradjeno. A da koristite druge pare za plate nema smisla. 

 

Sad da li je neznanje onih koji su to tako radili ili muljanje, 'bem li ga. Ali kostace. 

 

 

Nema šta, uvijaš ko moja bakuta gibanicu.. Tri vrste love, dinari za Željka i kićenje, to se ne dira.. evri su za Ostoju i stranku, ni to se ne dira... Dolari su za igrače, e, to je pojela maca.. 

De reci ko čovek šta je problem, neće te baciti u Zabelu ako odaš te insajd kkp zakulisne radnje... 

  • Like 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Papanikolesku said:

 

Nema šta, uvijaš ko moja bakuta gibanicu.. Tri vrste love, dinari za Željka i kićenje, to se ne dira.. evri su za Ostoju i stranku, ni to se ne dira... Dolari su za igrače, e, to je pojela maca.. 

De reci ko čovek šta je problem, neće te baciti u Zabelu ako odaš te insajd kkp zakulisne radnje... 

 

Ooooh bre. Evo. 🙂 
 

Spoiler

Digli ste kredit za plate, dakle namenski. A plate hocete da placate strancima direktno u inostranstvo, sto ne ide, nije po propisima 🙂 i sad vas nahvatali i blokirano vam je dalje koriscenje tih sredstava dok se ne resi kako cete. Problem je sto neki igraci nece da primaju plate ovde, jer to znaci da ce manje para dobiti (kursne razlike, verovatno jos neki porezi i doprinosi, pa onda jos i iznosenje para... sve im to umanjuje koliko na kraju dobiju). I to sada koci celokupno koriscenje tih sredstava, pa plate kasne svima. 

 

Ako pogledate APR, godinama KKP ima veoma mali broj "zaposlenih", tipa manje od ukupnog broja igraca (a gde je jos strucni stab, uprava, pomocno osoblje?). Sta i kako radite sa igracima i isplatama, ne znam tacno, ali to je ono sto je kod nas Covic cesto naglasavao, da mi isplacujemo plate i placamo i poreze i doprinose na to. Kod vas je ocigledno bilo nekih "kreativnih nacina" da se ostvari "finansijska pozitiva", pa sad kad su vas "cesljali" zbog kredita, videle su drzavne sluzbe koliko ste "kreativni" i rekle "e pa ne moze to tako, to ne ide". 

 

Ako bi isplatili plate ostalim novcem koji verovatno imate (iz NBA, od sezonskih), onda bi vam mozda propao deo kredita ili kakav je vec deal za to... 

 

Ako najebem zbog ovoga, vi ste krivi 🙂 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da izjavim za Dnevnik da mi se sviđa ovaj tim. Ne predaju se a pri tome traže rešenja, niko ne privatizuje loptu, tačno je da im fali ekstra kvalitet ali bismo makar kući morali redom da bijemo uz pametan pristup i boost sa tribina.

 

Nisam nezadovoljan partijom, samo rezultatom

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Real je realno slab ove sezone.Tj ranjiviji je nego prosle sezone.

Karlik kad pogledas 15p 3a i ko nije gledao rekao bi covek pokidao...

A ono 10 od tih 15p dao kad su ovi prelomili.

Svakako trebace njemu vremena da se prilagodi kad je cvrsto.

Jer cim su ovi malo popustili odmah se razleteo.

Svakako ste bili dobri ali Real ove sezone igra u serijama...

Nazalost poklopilo se da im dobra inspiracija dodje na pocetku 4Q.

 

Da dodam vi tek treba da se uigrate i tokom sezone da rastete. Da novajlije na evropsku kosarku(Karlik) priviknu se da ipak nije ovo Kina ili g liga.

Bicete vi dobri.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

7 od reala je u skladu sa kvalitetom i cinjenicom da je ekipa potpuno nova.

My 2 cents:

1. Simpaticni sudanac je ipak 2 klase ispod NWG-a, ali ok. 2 klase ispod NWG-a je nasa realnost.

2. Nilikina igra ispod mojih ocekivanja (doduse u skladu sa projekcijama koje su provejavale na forumu. Ja sam bio optimista)

3. Brendon je kiturina i ako se vec sada aktivno ne trazi zamena onda i Zeljko i Zoki nemaju vise kredita sto se mene licno tice

4. Vise vere u domace mlade igrace

5. Strpljenja do januara

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dosta dobrih stvari, dosta i losih. Za skroz novu ekipu, delujemo da smo right on shedule. Napadacki mozda i ahead. Kao sto rekoh na lajvu, odbrani treba da dodje do automatizma koliko i napadu - u napadu se vec vide naznake veceg timskog iq nego prosle sezone, ali i timskog rada. Cak i u odbrani, vec sada preuzimanja deluju smislenije, ali treba to jos bolje i brze.

 

Ja mislim da cemo mi pokidati Bajern kada ova ekipa izadje pred prepunom Arenom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...